Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AUTOSERVISI

VAI KĀDS VARĒTU IETEIKT NORMĀLU ČOMU, KAS NORMĀLI SAPROT UN MĀK ARĪ SATAISĪT AUTIŅU...
UN KURĀ SERVISĀ?
LAI NAV JĀSTĀV KLĀT,LAI NEAPČAKARĒTU... UN NAU JĀBRAUKĀ PA SERVISIEM MEKLĒT NORMĀLU MEISTARU

MURGS

Tas Ribuļa serviss pilnīgs murgs, strādā kkādi piedzērušies veči no kuriem smaka tāda ka jābēg ārā, un tad vēl darbs- nekāds labais!

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 08:21

Zinātājs

Vienīgi un tikai pie Stebera, rūpniecības ielā, zinoši veči, ja vajadzēs kaut kotādu kā nav steberis dabūs.ļoti labi cilveki un darbnīca

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 10:23

zinātājs2

Hi,tiko man viens autobraucējs teica:Stebera servisā kāju nesperšu!!
Izskatās ,ka paši sevi liela.
Ribuls atkal palicis pats dārgākais!

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 11:31

....

Vel elektribu un signalizacijas labi remonte Janis mob.29295396.
Es ar savu Audiku izbrakaju visus servisus Aluksne un nekur nevareja palidzet,bet galu gala tiku pie Jana-divas dienas un masina bija kartiba.Visur teica ka jamaina visus vadus masina,bet bija izjakta provodka un masinite iet.Letak,neka visur-rekomendeju!

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 16:56

valis

kur musu pilseta kvalitativi var parbaudit un atremontet dizela smidzinatajus?

pirms 9 gadiem, 2010.06.02 20:39

Secinu

Manuprāt Uģis ir ne vien zinošs, bet arī arī kārtīgi padara savu darbu . Visu cieņu!

pirms 9 gadiem, 2010.06.03 09:01

ari secinu

es pie Uga remonteju 3 auto un visas garam,par isu!

pirms 9 gadiem, 2010.06.03 21:04

KAD

tad nafig brauc uz Ribuļa servisu???
visur idiotus var atrast un skatos,ka esi viens no viņiem!!!!

Vēmiens nāk no šitajiem tirliņiem,kas ņem un zākā visu un visu pēc kārtas!!! brauc uz Rīgu,-i darbs kvalitatīvs,i veči nedzērāji :d - protams,attiecīgu samaksu paņems!!!-Veiksmi!

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 09:44

.

Nu Ribuļa servisā patiešām ir kontingents nolasīts ārprātīgs. Izskatās, ka ūdeni un ziepes nav redzē'juši ne paši ne serviss un ja vēl piedzēruši, tad tik pielaid tādus pie mašīnas....

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 12:42

###

Ko tu vari muldēt,paskatītos paši kādi būtu ja būtu jāņemās pa jūsu netīrajām mašīnām.Var jau darīt kā Rīgā pirms dzīšanas servisā mazgā visas mašīnas un tad tik spicē ceņiku klāt,tad jūs varētu brēkt...Pašiem būtu jāsaprot,ka nekāds tīrais darbs jau nav un ar tām tavām ziepēm tu vari mazgāt tikai svu pakaļu,jo eļlas ar tām nevar nomazgāt ... IDIOTS!

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 15:09

.

Nespried pēc sevis, ja tev ir netīra mašīna, tas nenozīmē, ka visiem ir tādas. Un ja strādā servisā, būtu jau nu jāzina ar ko eļļas nomazgāt, tāpēc nav jāpārvēršas par cūkām :)))))))))))

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 15:59

###

Mana mašīna ,droši varu apgalvot ,vienmēr ir tīra un es servisā nestrādāju...Pastrādā tu kaut vienu dienu servisos un tad runā ,esmu redzējis kā servisos puiši strādā un ne tikai šajā servisā, eļļas jau ieēdušās rokās un tā diemžēl ir jau kā tāda arod slimība ,baltrocītis atradies. Tad staigā ar kājām vai labo pats savu auto un nēj pie tādiem puišiem.

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 16:53

KAD

eu Tu,ārprātīgais kontigent... smiekli nenāk?-ziepes un ūdens... Automehāniķiem tāds darbs.mož uzmeties ierīkot dušu servisā, un ik pēc katras mašīnas lai mehi iet dušā,mazgājās,lai Tev prieks skatīties!!! vai mož servisam uzdāvini ziepes un ūdeni??? ko?
ja jau serviss tik sūdīgs,***,ne,tad jau visi tādi lohi,ka vispār tur brauc!!!

pirms 9 gadiem, 2010.06.04 16:59

poshmis

tas to4 darbs ir tads jo pats zinu kad smagajam taisu motoru tad esmu ka dunju rukjis, nevajag iet dushsa bet pietiek nomazgat rokas un seju kad radies klientos!!! un kad sedies mashina uzliec uz benkja, stures, atrumparslega plevi, uz kovrika papiru un nebus prob, nesi ta4 cuka! pirms remonta riga nav jabrauc moika!!! varbut aluksne var saremontet belarusam sprauslas bet nejau musdienigam dizeljdzineja!!!

pirms 9 gadiem, 2010.06.08 01:46

biju Rīgā

Tu kļūdies, ir jābrauc moikā. Esmu pats vairākas reizes bijis rīgas servī un arī mans radinieks strādā rīgas servī. tur visur esot jābrauc un jānomazgā autiņš

pirms 9 gadiem, 2010.06.08 07:01

poshmis

tas atkariba no situacijas!!! ja autinjam taces karbas vai reduktora saljnjiks un tu visu nomazgasi, pec tam iebrauksi servisa tad nekas ari neteces un vairs nevares nodefektet, tapec pirmais ir jaapskatas aptuveni no kurienes ir ellas noplude un tad jaizlemj vai ir jega mazgat vai ari vienkarshi no klienta nokast naudu par mazgashanu!

pirms 9 gadiem, 2010.06.09 00:50

BMW

Rimbuļa kontingents ir nelegāļi,VID būtu darbiņš!

pirms 9 gadiem, 2010.06.09 14:07

zinošais šajā jomā.

Nu tak ko Jūs visi te ņematies. Vajag braukt pie Oša uz Nēķenu. Gan labi sataisīs, gan cenas draudzīgas. Puisis uz goda!!!

pirms 9 gadiem, 2010.06.09 23:17

nez

Nez, vai kāds no Alūksnes pilsētas servisiem atzītos,ja savu darbinieku kļūmes (nezināšanas) dēļ sabojātu mašīnītei veselu daļu?????

pirms 8 gadiem, 2010.08.11 12:48

kāsītis

Ja vaina ir pierādāma, tad kāpēc gan lai to neatzītu?

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 12:15