Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AUTOSERVISI

VAI KĀDS VARĒTU IETEIKT NORMĀLU ČOMU, KAS NORMĀLI SAPROT UN MĀK ARĪ SATAISĪT AUTIŅU...
UN KURĀ SERVISĀ?
LAI NAV JĀSTĀV KLĀT,LAI NEAPČAKARĒTU... UN NAU JĀBRAUKĀ PA SERVISIEM MEKLĒT NORMĀLU MEISTARU

KAD

Labāk mēli būtu aiz zobiem turējis,gudriniek "fantomass"!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.31 11:28

esss

VEFa teritorijā tur puiši labi taisa.lēti un tiešām labi ;)

pirms 9 gadiem, 2010.03.31 14:02

esnopsrs

neiesaku skudras servisu.Mehāniķi, kā suņa naglas. Klienti viņiem ir kaut kādas pabiras. Viņi bez liekas kautrēšanās tevi nosauks par idiotu, ja tu pats nezināsi, kas tavai mašīnai par problēmu. Tas nekas, ka es mašīnu dzenu uz servisu, lai noskaidrotu kas par vainu... Šķiet, ka tur bez papildus zināšanām auto uzbūvē nav ko meklēt, jo citādi tu tiksi izsmiets. Protams, par cenām vispār nerunāsim. Pa tādu naudu varētu helikopteri sataisīt.

pirms 9 gadiem, 2010.03.31 15:07

audi

alūksnē nekā lādzīga nav, nekādas uzticības. es braucu uz valmieru jau ilgāku laiku ja ir pa nopietnam, zobene jāmaina vai tamlīdzīgi. sīkumus pats taisu. saucas BIRUMS, cenas augstākas kā citur, bet atbilst kvalitātei

pirms 9 gadiem, 2010.03.31 16:11

xtr

Ja zobsiksnu mainīt,tad pie Aivara.Var uzticēties,ka neko nesalaidīs grīstē.

pirms 9 gadiem, 2010.04.02 21:44

malēnietis

Esmu remontējies pie Aivara Ko... ,gan pie ''Skudra auto'',- mani apmierina cenas un darba termiņi.Nekad citus meistarus Alūksnē nemeklēju.Par darba samaksu arī nekad nekaulējos,jo ne man spriest, cik kas maksā! (Meistari ir maksājuši par detaļām,piegādi,īri ...u.t.t)
Cilvēkiem lielā "sāpe" ir samaksa,- naudas nav!Krīze !Tāpēc sākas savstarpēji aizvainojumi, ari no meistarīšu puses.Dzīvosim draudzīgi !

pirms 9 gadiem, 2010.04.02 22:48

gangBoy

nav ne vainas ALS servisam lautenee,reizeem uz Hardeku aizbraucu Staamerienaa

pirms 9 gadiem, 2010.04.07 08:26

Zinis

Kārkliņa servisā ( Tālavas ielā) pēc stūres pirkstu nomaiņas sačakarēju abas priekšējās riepas, jo kungi pat nepasaka, ka tālākā nepeieciešamā regulēšana nav izdarīta

pirms 9 gadiem, 2010.04.07 11:17

ViP

Bet tas taču loģiski, ka pēc stūres pirkstu maiņas jāveic savērsuma regulēšana. To viņi nedara. Ļoti labi to veic Gulbenē.
Palasot reizēm rodas priekšstats ka vīri kā blondīnes,zin tikai kur bendžu ieliet!

pirms 9 gadiem, 2010.04.07 11:31

malēnietis

Pirms daudziem gadiem, es savam žigulītim mainīju apkures krānu ,un kautko salauzu.Nācās braukt uz servisu,lai sataisa. Viens meistarīts man pateica-" Dari tu savu darbu,bet man ļauj darīt manu darbu."
Kopš tā laika es autiņam leju tikai degvielu,bet remontēju servisā.

pirms 9 gadiem, 2010.04.07 22:03

....

Nomainīju svam autiņam eļļas filtru pie U.Bērziņa,nu man jau kā sievietei saprašanas nav kādu ieliek,bet rezultāts bija tāds,ka dabūju veikt visu motora ramontu 500 ls. vērtu. Paldies kārkliņa puišiem par palīdzību,izlabojot citu kļūdu...

pirms 9 gadiem, 2010.04.07 23:35

pac

lai vai kaa bet no aluuksnes servisu pakalpojumiem esmu atteicis...

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 10:35

muris

istenibaa es ar nezinu kuraa servii var uzticet savu vojadzheri,ellju pats mainu.

pirms 9 gadiem, 2010.04.08 20:02

abb

Un kurš gan Alūksnē ir gatavs apkalpot un reāli garantijas sniegt 2007-2010 gada auto,kam tikko beigusies dīlera garantija?- ir,bet pameklējiet paši-cenas ļoti labas.:)- tālu nav jāmeklē...

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 00:23

vvvvvv

nu sliktāku servisu, kā to kas pie CSDD (Ribuļa) iedomāties nevaru, traki dārgs un kvalitātes nekādas, un bijušais īpašnieks kā pāvs..., neessi vēl km nobraucis, kad izpūtējs atkal nokritis....drūmi....

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 01:43

nu nu

nu jāpiekrīt, dārgi patiešām tur ir, un lai nokļūtu līdz tam angāram ir mašīna jāsalauž.

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 07:23

takii

Ugi laikam viena no pamestam brutem Tev riebj!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 10:25

Bavārists

Iesakiet puslīdz labu, metinātāju,sliekšņa remontam! Par adekvātām cenām..

pirms 9 gadiem, 2010.04.11 15:25