Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni & lētāk humpalnieki

Skatos , ka neviens neko neiesaka veikalu idejam. Tāpēc pajautashu savādāk- ko Jūs teiktu par jaunākiem un lētākiem humpalu veikaliem(veikalu)? Teiksim par cenām- t-kreklini no 0,30-0,50€, utt.. cenas protams nepārspīlējot. Reāli kā domāju , tā rakstu.
Paldies par atsaucību

Lelde

Šeit īpaši vari neiespringt uz atbilžu sagaidīšanu, jo portāls jau praktiski miris :) Es šeit šad tad ieeju, lai paskatītos sludinājumus, bet arī tos neviens neliek, jo tāpat jau nav, kas viņus skatās. Kas attiecas uz humpalām, tad ja Alūksnē parādītos labas kvalitātes humpalas, par normālām cenām, tad varbūt arī mēs nebrauktu uz kaimiņpilsētām šopingā. Jo, piemēram Alūksnē , RDa ļoti bieži ar saplīsušiem rāvējslēdzējiem, izplīsušas utt, bet cenas,oooo.... Pat citreiz veikala birkas vēl virsū, kur var redzēt, ka jaunas veikalā ir maksājušas uz pusi lētāk. Nu par sveramajām humpalām es nerunāšu, ļoooti sliktas kvalitātes, ļoti nonēsātas, citreiz līdz pēdējam, es pat uz labdarību tik vecas neatdodu. Tā kā pašreiz mums Alūksnē nekā vairāk arī nav. Bet ja būtu labas kvalitātes, par labām cenām pieprasījums būtu. Protams ja neatradīsies kautkur rūpniecības ielā, vai vēl sazin kādā nomalē, tad uzreiz vari aizmirst par peļņu.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.27 21:57

indulis94

Tiešām, ja paskaties uz ciešamas kvalitātes preci { piem Clark} viņa maksā pat divreiz dārgāk nekā reāli. Viņi taču aizmirst, šis ir veikals kur preci iepērk uz svara, nevis atsevišķi katru. Smielīgi no paša redzētā, Blakus grāmatveikalam kurpes { angļu " AM"}, kuras domātas Formulu motobraucējiem, nopirku par 3 eur. Virs bijušās Agres ,{ pat kompī neatradu tādu firmu, visdrīzāk kāds Ķīnas pakaļdarinājums} līdzīgas 40 eur.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.29 22:00