Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkritumi

Mīļie žurnālisti, vai Jūs , lūdzu tomēr varētu publicēt arī savu pētījumu, analīzi par jaunajiem atkritumu apsaimniekošanas līgumiem. Jo diemžēl daudzi cilvēki, vienkārši paraksta, uzticoties. Bet..... arī es saņemot jaunu līgumu, mēģinu iedziļināties. Pirmkārt izstāstiet, lūdzu pensionāriem un citiem, kam nav interneta , epasta, ka rēķinus sūtot pa pastu tiks piestādīta papildus maksa 2,66 (kas sastāda šo ārprātīgo maksu- aploksne, marka, papīrs????). Un tad līgumā ir iekļauts punkts par minimālo izvešanu, kur ir jāiet uz Alūksnes domes mājas lapu, jāmeklē noteikumi, un jāburas cauri (absurds). Ja es pareizi sapratu, tad tur ir noteikta minimālā izvešana privātmājām 1x mēnesī, man , piemēram atkritumi ir reizi 3 mēnešos, jo mēs šķirojam utt. Tātad tagad, kas sanāks??? ir pilns konteiners nav pilns, tāpat brauks vedīs, piestādīs maksu, plus vēl noma par konteineru. Neesmu ne jurists, ne speciālists, tāpēc , lūdzu izpētiet un pastāstiet cilvēkiem, lai nav pēc tam pārsteigumi! Jo, ja es pareizi esmu sapratusi, tad vai nu es neko vairs nešķiroju, ne stiklu, ne papīru utt, gāžu pilnu konteineru. Vai nu šķiroju, un nekādus līgumus ar viņiem neparakstu, un neko nemaksāju.

kurkulis13

Līgums ir savstarpēja pušu vienošanās. Sastādot līgumu jebkurš var izteikt savas pretenzijas, labojumus. Un tas būtu tikai un vienīgi loģiski. Pie mums ir pieņemts vienkāršākais variants. Standarta līgums ko saraksta pakalpojuma sniedzējs. Un vari teikt ko gribi un kā gribi, pasūtītājs līguma noteikumus nemainīs. un neslēgs papildus labojumus, grozījumus. Līdz ar to pakalpojumu sniedzējs šo līgumu sastāda tā, lai tas būtu izdevīgs viņam. Negribi slēgt līgumu uz viņa noteikumiem, vari neslēgt, bet tad rēķinies ar sekām. Nevaru saprast, vai tad vietējais uzņēmums Rūpe netika galā ar darbu, ka jāpiesaista no malas kāds? Un kur ellē tas jaunais kantoris atrodas, kurš pensionārs tur var aiziet? Varbūt kādam no domniekiem pieder daļas šai jaunajā kantorī.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.06 09:42

Pexis

Līgums ir pretrunā atkritumu jomu regulējošiem normatīvajiem aktiem. Aizliedz sadzīves atkritumu(SA) konteinerā ievietot bioloģiski noārdāmos atkritumus(BNA), kaut nešķirotie SA satur 30-40% BNA. Noteikts, ja vairāk par 5% BNA, tad tilpums reiz 2(lasi - tarifs reiz divi vai sods 100% pa virsu). Noteiktie sodi par nepareiziem atkritumiem konteineros 100%, 200% un 400% ir pretrunā patērētāju tiesību aizsardzības likumam. Izvelkat savu koteineru ielas malā, bet tur kāds, kas nav īsti draugs, garāmejot iemet bateriju vai zāļu iepakojumu(bīstamie atkritumi) un jūs saņemat 5 reizes lielāku rēķinu.Kā nosargāt pret to daudzdzīvokļu māju konteinerus zāļu nav. Droši var šādus līgumus neparakstīt, vienlaikus iekļaujoties atkritumu apsaimniekošanas sistēmā normatīvo aktu ietvaros. Tas nozīmē - viņi ved, jūs maksājat. Vienojieties par grafiku(sākumā jābūt viņu piedāvājumam). Jums neko nevar izdarīt par neparakstīšanu(ir neoficiāls VARAM un PTAC vērtējums par līguma neatbilstību normatīvajiem aktiem).
Normāli būtu, ja viņi no Rūpes nopirktu klientu datubāzi ar izvešanas loģistiku un to turpinātu.

pirms 12 mēnešiem, 2017.10.08 13:07

Pexis

Iemet savu e-pastu, Lelde. Aizsūtīšu korektu rīcības plānu attiecībā uz piedāvāto līgumu.

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.09 18:24

mateusa21

nosūtīju Jums savu tel.numuru. Ja sanāks laiks-pazvanāt, lūdzu!

pirms 10 mēnešiem, 2017.12.02 17:14

Pexis

Leldei aizsūtīju telefonu konsultācijai. Nekādas komunikācijas. Ja ir reāla interese, atsūtiet tālr. uz [email protected]

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.13 12:09

Pexis

Komunicēju ar reāliem dzīviem cilvēkiem. Ja konsultāciju gribētāji vēlas palikt anonīmi, nekas nesanāks. Vienam aizsūtīju savu tālr., te ieliku e-pastu, bet seko klusums. Piedodiet, bet jums ir iespēja parakstīt visu, ko liek priekšā....

pirms 11 mēnešiem, 2017.10.16 12:16