Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols Alūksnē.

Man ir šāds jautājums, vai Alūksnē ir nepieciešams futbols? Nevis amatieru līmenī, bet ar labiem treniņiem, piedalīšanos turnīros, spēlēm utt.?
Es nerunāju par peaugušo komandām, bet tikai par bērnu komandām..
Jo, cik saprotu šis sporta veids nav diez ko pieprasīts Alūksnē.
Bet tagad, kad pilsētā ir labs laukums un bērniem ir iespēja trenēties, loģiski, ka rodas šāds jautājums.
Biju iegājis Alūksnes Bērnu un Jaunatnes sporta skolas mājaslapā, tur kā sporta veidi tiek uzskaitīti basketbols, biatlons, džudo, vieglatlētika un riteņbraukšana.
Tātad futbola Alūksnē nav?
Vienkārši es esmu dzirdējis, ka no vasaras līdz oktobra beigām ar M. Meisteru un viņa futbolistiem esot strādājis kāds treneris no Rīgas, kurš pats ir alūksnietis, bet dzīvo Rīgā.. Un viņš itkā ir bijis ar mieru braukt strādāt uz Alūksni un pat atradis cilvēkus, kuri būtu gatavi ieguldīt naudu futbolā un veidot Alūksnē bērnu futbola klubu, kas darbosies atsevišķi no sporta skolas..
Vai kāds nezin, tā ir patiesa informācija un vai Alūksnē tiešām būs bērnu futbola klubs un vai šāds klubs ir vajadzīgs??

ac/dc

Vajag ne tikai jaunatnes futbolu ,bet arī pieaugušo komandu 2 līgā Latvijas čempionātā.Vienkārši žēl bija mūsu komandas šogad ,kas praktiski bez kāda finansējuma mocījās 2 līgā. Tai pašā laikā novada partijas vēlēšanu aģitācijā trieca naudu,būtu labāk palīdzējuši futbolistiem[jo vairāk tāpēc ka viņi ir Alūksnes patrioti ,katrā brīvā laikā braucot Rīgas palīdzēt savai komandai,jo pārsvarā visi ir studenti].

pirms 8 gadiem, 2009.10.31 22:37

vietējais

Futbols Alūksnē nekad nav bijis zem sporta skolas, jaunie futbolisti līdz šim darbojās kā Alūksnes BJIC pulciņš. Pār pēdējām organizatoriskajām aktivitātēm neesmu lietas kursā, treniņi uz laukuma (ja to tā var saukt) blakus armijas daļai gan notika regulāri visu rudeni.
Ja tiešām ir nopietna interese, man domāt, labākais veids, kā uzzināt patiesību, ir sazināties ar pašu Mārtiņu. BJIC lapā http://www.abjc.lv/ var atrast viņa telefonu un e-pastu.

pirms 8 gadiem, 2009.11.01 19:59

Futbolists

Mums toties ir sniega lielgabali par desmitiem tūkstošu kā likšana lietā prasīs vēl daudzus tūkstošus ik gadu. Un 5-10 biatlonisti virzīsies pretī lielajam sportam, lai sāktu rīt ripiņas bez kā nu nekas nesanāks....

pirms 8 gadiem, 2009.11.01 22:02

es par futbolu!

Alūksnē visu laiku jau kuro gadu futbolisti trenējas un brauc piedalīties pa visu Latviju, kā arī uz Igauniju. Jo labāka trenera par Mārtiņu Meisteru vienkārši Alūksnē nav , kurš visu laiku ir ieinteresēts, lai jaunajiem futbolistiem būtu ar ko šeit nodarboties, lai varētu braukt piedalīties un saspēlēties ar citām Latvijas futbola komandām un ne tikai!!! Kā arī futbolisti ir ļoti talantīgi, labi trenēti, jo ļoti daudz Alūksnes futbolisti ir guvuši labus rezultātus. Liels paldies futbola trenerim Mārtiņam Meisteram un ,protams, visiem aktīvajiem futbolistiem, kuri tāpat kā viņu treneris, bez futbola nevar dzīvot!!! Tie kuri nezin, futbolisti trenējas, ziemā (protams, telpā), pavasarī, vasarā, rudenī. Un šis sporta veids Alūksnē ir pietiekami pieprasīts, tā lūk! Mārtiņš Meisters jau kuro gadu trenē futbolistus, ja viņš to nedarītu tad nebūtu arī neviena, kas to dara Alūksnē tā kā mēs visi varam būt lepni un priecīgi par to, ka mums ir savs treneris,savi futbolisti Alūksnē!!! Lai viņiem viss izdodas!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.02 20:18

:)

Tur jau taa lieta.nebuutu taadu fanaatu kaa Meistara,tad nebuutu ne treninju ne sacensiibu,jo sporta koordinaatam tak neinteresee futbols. Nemaz nerunaajot par to smiekliigi mazo naudu,kas ir pieshkjirta futbola attiistiibai.

pirms 8 gadiem, 2009.11.03 11:33

vietējais

Bez fanātiem Alūksnē daudz kā nebūtu... Bez Mālnieka nebūtu džudo, bez Veļķera (lai kā viņš te dažiem nepatiktu) orientēšanās, bez Vaska vieglatlētika varbūt arī būtu, bet ne tādā līmenī... Tas pats arī daudzās ar sportu nesaistītās jomās.

pirms 8 gadiem, 2009.11.03 12:54

students#35

jā, bet fanātiem nevienā sporta veidā neiztikt, bet nu cik esmu informēts, tad futbolam ir mazākais finansējums no visiem pārējiem "krutajiem" sporta veidiem alūksnē...
jā, cepuri nost M.Meistaram, bet arī tikapat lielu lomu spēlē A.Vergazovs, jo viņi ir tie cilvēki, kuri gadus 4-5, ja nemaldos, atpakaļ sāka trenēt jauniešus. un tobrīd viņiem neviens ne santīma nemaksāja, kaut gan arī šobrīd par futbolistu trenēšanu alūksnē maksā grašus.

nevar jau teikt, ka Veļķeris tagad ir slikts un tādā garā, bet nu, piedod, nevar jau visu laiku tik vienu orientēšanos un biatlonu sponsorēt...jā, saprotu, ka fanātiski izturās pret orientēšanos, bet tāpēc jau nav jāaizmirst pārējie sporta veidi un pret futbolu nav jāslauka kājas!!!

jā, paldies par stadionu, bet nu varēja jau mazliet piedomāt arī pie tribīņu vai nu vismaz pie ģērbtuvju celšanas arī ;)

es uzskatu, ka nebūtu alūksnē futbola kā tāda, ja nebūtu tādu fanātiķu, kuri tīri par savu nopelnīto naudu, vai nu arī par savu vecāku naudu[kā, piemēram skolnieki un studenti] piedalītos dažādās sacensībās un par to neko vairāk nekā izņemot prieku nesaņemtu un tikai ieguldītu naudu...

āā, un esmu informēts, ka šoziem alūksnes futbolisti piedalīsies Ziemeļaustrumu līgā zem Alūksnes nosaukuma... esmu informēts, ka par vārda "Alūksne" popularizēšanu viņiem pat dalības maksu par turnīru nesamaksās, kur nu vēl transporta un ēšanas izdevumus....cik zinu, pat uz Ludzu tie brauks par saviem līdekļiem.... skumji.

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 13:41

;)

Jā, paldies Mārtiņam!!mans puika ar tādu aizrautību iet uz treniņiem!gribētos arī turpmāk sadarboties, bērniem jau tā Alūksnē nav ko darīt..

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 14:56

Ervīns Pērkons

Galvenā problēma Alūksnes futbolā ir organizācija!
Bērni brauc uz sabraukumu, bet nezin kāpēc brauc, ar ko spēlē, par ko spēlē. Visam ir jābūt konkrēti, kādas komandas, kādos vecumos, mērķi, pret ko spēlē. Tas ir jāzin gan bērniem gan vecākiem! Bet to viņiem būtu japaziņo komandas trenerim! ;)

Man teica, ka Alūksnē nav bērnu. Vasarā speciāli staigāju pa Alūksni, bērni ir pietiekoši, vienkārši lielākā daļa nemaz nezin, ka ir iespēja trenēties futbolā! Nekur nav uzlikti ne sludinājumi, nekas. Tas arī pieder pie organizācijas lietām. No tiem, kas šobrīd tur trenējas ir labi puiši, pie tam pietiekoši daudz! Galvenais viņus organizēt.

Kas attiecas par klubu, tad jā! Tāda doma patiešām ir, veidot Alūksnē bērnu un jaunatnes futbola klubu. Klubu, kas nebūtu atkarīgs no kāda. Ne no domes, ne no sporta skolas vai kāda cita. Lai gan es ļoti ceru uz Alūksnes domes atbalstu, jo klubam būs konkrēta sistēma, konkrēti mērķi.

Un viens no pirmajiem šādiem mērķiem ir dabūt Alūksnes pilssalas stadionu savā pārvaldē. Doma ir ļoti vienkārša, mēs (klubs) piedāvājam domei (laukuma īpašnieki) sadarbību. Piemēram, laukumā tiek ierīkota gaisma, normāls, augsts žogs. Un vienmēr ir cilvēks, kas šo laukumu pieskata un kopj. Domei nebūs nekādu izdevumu par laukumu, bet bērniem būs iespēja trenēties, bez maksas par laukumu.

Lai gan klubu plānots oficiāli dibināt 2010. gadā, jau šobrīd mēs nopietni strādājam, lai viss izdotos! Tiek meklēti cilvēki, kuri būtu gatavi investēt naudu mūsu projektā un pabeigt Pilssalas stadiona būvniecību (tribīnes, ģērbtuves).

Es saprotu, ka viss manis uzrakstītais skan diezgan nereāli, bet tiešām notiek nopietns darbs un Alūksnē tiešām būs futbola klubs. Tās nav tukšas runas.

Tāpēc nevajag tagad atbildēt, ka mums nekas nesanāks, ka nav nekādas jēgas mēģināt.

Nekas nesanāk tikai tad, kad neko nedara! Sēž pie datora un gudri runā, kā daži labi šajā saitā.

Bet mums jau šobrīd ir plāns, ir izstrādāts kluba logo, tiek meklēti investori.

Ja ir kādi jautājumi, jūs varat tos rakstīt man portalā draugiem.lv, mani atrast ir viegli, jo šeit es rakstīju no sava vārda, man nevajag slēpt to, kas es esmu vai rakstīt uz e-pastu [email protected]

Varbūt jums arī ir kādas idejas un domas par to, kā varētu veidot kluba struktūru, labprāt to uzklausītu!

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 16:06

Jānis

Veiksmi, taču stadions netiks pakārtots vienai organizācijai. Par pabeigšanu var runāt tikai tie, kas zina summas, kas nepieciešamas kompleksa pabeigšanai.
Klubs ir OK, bet publisko stadionu pašvaldība nevar atļauties monopolizēt.

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 17:51

Vieglatlēts

Stadions ir vajadzīgs arī vieglatlētiem! Mēs arī uz to varam pretendēt un mūsu rezultāti ir daudz augstāki kā futbolam!

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 18:15

Ervīns Pērkons

Bet vieglatlēti jau neskrien pa futbolu laukumu! Laukums netiks veidots tikai ap futbolu!

Varbūt es nepareizi izteicos vai Jūs nepareizi sapratāt. Doma bija, ka klubs kļūtu par apsaimniekotāju, nevis īpašnieku! Koptu teritoriju, skatītos, lai nav nekādu nekārtību un nenāk demolēt visādi ... cilvēki..

Man nav nekādu pretenziju pret vieglatlētiem, bet domāju, ka viņiem arī daudz patīkamāk trenēties ir sakoptā teritorijā!
Tas, ka mēs vēlamies apsaimniekot stadionu, nenozīmē, ka nevēlamies, lai tur trenējas citu sporta veidu pārstāvji!

Es pat uzskatu, ka varētu izveidot tādu kā sadarbību starp futbolu un vieglatlētiku.
Piemēram mums klubā varētu darboties vieglatlētikas treneris, jo lokanību un fizisko sagatavotību futbola treneri nespēj dot tik labu, ka to dara vieglatlētikā! Vismaz 1-2 reizes novadīt treniņu.

Es nedomāju, ka starp sporta veidiem jābūt tādam naidam. Mēs visi strādājam ar bērniem, lai viņi izaugtu, pirmkārt par veseliem un skaidri domājošiem cilvēkiem.

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 18:29

Jānis

Klubs varēs tikt pie stadiona lietošanas tāpat kā citi potenciālie lietotāji (BJSS, ABJC, vienkārši neorganizētie fizkultūrieši). Ja ir uzstellēts, tad galvenais, lai būtu vienmēr dzīvības pilns.
Protams, žēl, ka nav segums skrejceļiem, bet cerams, nākošgad domei vajadzētu šo jautājumu atrisināt.

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 22:14

Ervīns Pērkons

Nu jā, stadiona lietošana.

Bet stadiona kopšana?

Ja stadions netiks pienācīgi kopts, notiks tas pats, kas notika ar šāda tipa laukumu Rīgā, Daugavas stadionā. Pēc gada tas kļuva vienkārši nespēlējams!

Negribētos, lai Alūksnē notiktu tas pats!

Tāpēc jau mēs gribam, lai stadionam ir konkrēts apsaimniekotājs, nopietns cilvēks ar augstu atbildības sajūtu!

Lai būtu drošības sajūta, ka laukums netiks sabojāts!

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 23:16

Jānis

Saimnieks ir pašvaldība un tās pienākums būs tikt ar visu galā.

pirms 8 gadiem, 2009.11.06 23:37

Bušs

Jā, gan jau visi sapratīs, kas šito raksta.

Futbol klubu vajag, tas ir vienozīmīgi, jo kāda jēga no tāda māksīgā zālājā ja nav kas uz viņā normāli darbojās.

Nesalīdzināsim futbolu ar vieglatlētiku, jo tam nav nakādas jēgas. Protams futbolistiam vajag ļoti daudz no vieglatlētikas, bet tas jau ir cits stāsts.

Vieglatlētikā pats kādu laiku dzīvoju pa augšgalu, pārsvarā jau telpu sacensībās, jo biju pieradis pie Angāra un tā šauruma, pilnīg visur, kur aizbraucu jutos kā mājās. Staidonos negāja tik labi, bet kad uzzināju, ka būs stadions biju ļoti pozitīvi noskaņots, ka beidzot viss sāksies. Protams, ka jau vienmēr "cerība muļķa mierinājms"

Vieglatlētika tagad ir aizgājusi pilnīgā bezdibenī.

Jā pats es ļoti cienu futbolu un protams to arī turpināšu spēlēt, bet ja sarkanā seguma nav un nav normālu treniņa apstākļu, tad vieglatlētikai ir jāsaka atā.

Ja pacels futbolu, būs jaunieši, kas trenējas. Neklīdīs pa ielām, bet vismaz bumbu dzenās, kas lai to zin, kas no šim sanāks

pirms 8 gadiem, 2009.11.08 02:47

futbolistiem

kā tad sanāca futbola sezona šogad?

pirms 7 gadiem, 2010.10.29 09:15

armando diego maradona

Bet vieglatlēti jau neskrien pa futbolu laukumu !!!!!!!!
... nenosmieties...
pats zini ko runaa?

pirms 7 gadiem, 2010.10.31 03:12

Gatis

Ja ir vajādzigs jo es pats tur spēlēju futbolu un man interese futbols , Man ir 16 gadi Es ar veletos spelet kada kluba , bet es domaju ka man ir par velu . Alūksnē vajag pieugušo futbola klubu .

pirms 2 gadiem, 2016.07.16 21:14