Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāņu/Līgo svinēšana

Gribēju jautāt- kur Jūs šogad šos svētkus nosvinējāt?
Pie mums vnk.jau kuro gadu nekas nenotika...

tedis

lai netaisītu jaunu dišrlaku pajautāšu šajā pašā - kur svinējāt 1984 gada jaunogadu un kā patika salūts :D

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 12:03

up's

ak jā aizmirsu piebilst - matīsa cietums

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 14:46

Tas

Bija vareni Visur bij padomāts par Līgo svinēšanu izņemot Alūksni Vai visi kultūras darbinieki saslimuši?

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 14:58

Nu nu

Bija tak nereāli grandiozs pasākums Dēliņkalnā,vai kā nu to vietu sauc :D
Atbraucu pie radiem uz Jaunlaiceni un visi kopā nolēmām,ka dosimies tur,jo tur mūsējie uzstāsies un kā nekā blakus pagasts...
Bet ak jel- cik ātri aizbraucām,tik ātri atbraucām...
Jā,atbildot uz iepriekšējo komentāru- jā,kultūras darbinieki ir saslimuši!!! Nezinu,kas par to pasākumu tur bij atbildīgs,bet nu....

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 15:29

ELLI

Mani vairāk uztrauc, ka Pilssalā šovasar praktiski nekas nenotiek pasākumu ziņā, ja neskaita to, kas paredzēts augusta pirmajā sestdienā... Tas gan skumdina...

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 16:23

Edijs

Es par to pasākumu tajā kalnā arī dzirdēju nevisai glaimojošas atsauksmes!!!
Labi,ka neaizbraucām,jo mums ar bij plāns uz turieni doties,jo citur nekā nebija!!!!!!
Ā,pie viena- tā ir taisnība,ka tas pasākums Dēliņkalnā izmaksājis nenormālu naudu??

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 19:52

ELLI-1

Pie mums jau tā pierasts- viss maksā milzīgu naudu...un galu galā- tas nav tā vērts!

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 20:57

Jana

Ooo,jā,es arī biju uz to grandiozo pasākumu- laikam par mums- prosto latviešu tautu vnk ņirgājas...goda vārds man radās tāda sajūta!!!
Tik nesakopts...tik nelaipni...es pat nevaru to visu aprakstīt...bet nu,tas ir mans subjektīvs vērojums/vērtējums!!!
Varbūt kāds var padalīties ar saviem iespaidiem!?
Un jā,man ar ir aktuāls jautājums- cik naudas tas izmaksāja???

pirms 2 gadiem, 2016.07.06 18:28

Obanā

Saki,ka tu joko!!!
Tas nevar būt!!!!
Tad kur skatās mūsu kultūras nodaļa...ja tik klaji var apzagt novadu....

pirms 2 gadiem, 2016.07.07 12:34

Līga

Biju arī Dēliņkalnā. Nesaprotu par ko tāda ažiotāža??? Viss bija tā, ka būtu jānotiek brīvā dabā! Koki, zāle, ugunskuri. Nesatiku nevienu nelaipnu cilvēku. Mūsu kompānija jutās labi. Ballē dancojām līdz gaisma ausa.Vienīgais ieteikums organizatoriem, nākotnē padomāt par citu elektrības ņemšanas avotu. Skaļais ģenerators brīžiem traucēja!

pirms 2 gadiem, 2016.07.07 20:57

Līgai

Nu ja Tu uzskati,ka 2000 tērēt,lai pavadītu vakaru nesakoptā,nepārdomātā vidē/vietā,tad jau viss ir kārtībā!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.08 12:38

Līga

Jāatzīst,ja tiešām tādu naudu izmaksāja šis pasākums,tad tas nav rentabli!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.08 13:12

Jānis

Ja tā ir taisnība tad nu gan nebij to vērts šis bezgaumīgais balagāns!!!!!
Varbūt VID vai kkas tāds jāpaaicina,lai paskata vai tādu summu šim s*dam varēja izgāzt!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.08 19:53