Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas pārmaiņas? Valsts pārvaldē būtu jālikvidē 8000-11 000 štata vietu!

Nu ko, Alūksnes tauta, kuru pirmo atlaidīsim no darba?
Neformālā aptauja - izsaki savu personīgo viedokli par Tavuprāt pašvaldībā esošo liekēdi ierēdņu un amatpersonu barā, kas pilnīgi bez ekonomiskā pamata "rij" Tavus maksātos nodokļus! ;)

Vārds°

Nu ko, Alūksnes tauta, kuru pirmo atlaidīsim no darba?
Neformālā aptauja - izsaki savu personīgo viedokli par Tavuprāt pašvaldībā esošo liekēdi ierēdņu un amatpersonu , kas pilnīgi bez ekonomiskā pamata "rij" Tavus maksātos nodokļus!

pirms gada, 2016.08.25 23:46

Vārds°

pamatidejas avots:
http://www.focus.lv/latvija/sabiedriba/tuvojas-parmainas-valsts-parvalde-butu-jalikvide-8000-11-000-stata-vietu

pirms gada, 2016.08.25 23:48

šaubas

Pilnīgi piekrītu, ka valsts iestādēs jālikvidē visi tie amatiņi, kas saradušies un izdomāti pēdējos gados priekš radiem, ,,labiem draugiem”, priekš ,,es tev, tu man”u.t.t. Bet ... ! Ir šaubas un jautājumi. Vai tikai šī aktivitāte nav saistīta ar un arī ap lielās VID galvas it kā nepietiekošo atalgojumu un vai visā ierēdniecībā objektīvi tiks pārskatīti štati, veicamo darbu apjoms un loģiska to sadale tiem, kuri turpinās darbus un vai jaunais atalgojums palikušajam vērtīgajam, vienkāršajam ierindas darbiniekam būs adekvāts pret vadību? Kurš to veiks? Kurš būs to darba reultātu mērītājs? Tāpat atradīsies kādi ļoti aizsargājami un ,,nepieciešami”amati un beigās čušš vien sanāks. Šī reforma arī tāpat no Valsts naudas patērēs ne mazo summu.

pirms gada, 2016.08.26 15:01

induss

Pirmkārt jau jāsāk likvidēt liela daļa to aģentūru, kas saaugušas ap katru ministriju. Veselības ministrija vaimanā ka viņiem mazi štati, bet kādas tik nav zem viņu paspārnes. Tāpat, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija,Lauksaimnniecības ministrija u.t.t.. Un ievērojiet, algas viņi saņem stipri virs vidējā. Bet pašiem ministrijas ierēdņiem, kā teica Stendzinieks, ja nestāv ar koku aiz muguras, viņi pat necenšas radīt darbošanās iespaidu. Tikai kauc pa visiem stūriem par mazo atalgojumu. Lai atlasa no visas tās aģentūru un ministrijas varzas strādīgos, maksā viņiem kaut trīskāršu algu, tad varbūt arī rezultāts būs.

pirms gada, 2016.08.26 21:19

Plūme

Likvidēsim visus skolu skolotājus un pirmsskolas skolotājus. Viņiem tikko pielika algas. Lai bērni aug un attīstas dabiskos apstākļos. Valsts un pilsēta ietaupīs miljonus.

pirms gada, 2016.08.26 21:26

uzņēmējs

Bužets vairs nepildās, uzņēmēji mūk projām no šitās muļķu zemes un tām žurkām nav ko izmaksāt algās. Ja samazinātu 5x vairāk to papīrgraužu un duraku, tad uzņēmēji varētu sākt elpot.

pirms gada, 2016.08.26 22:15

ne.cieš

balsoju par čuguna atlaišanu kā pirmo novada kandidātu!

pirms gada, 2016.08.27 00:18

egle

Čugungalvu un traktoristu zābaku pāri pār bortu kā pirmos, tad seko zilais valis, abas kuļturņicas un vēl vesela virkne aprobežotu, neizglītotu nejēgu, kuri tagad staigā augstu paceltiem deguniem kā pasaules nabas. Tad ir jāiztīra no durakiem muzejs, Alūksnes nami....

pirms gada, 2016.08.27 05:30

eglei

Kur tu tik viszinošs, cik, kas, kur jāatlaiž. Varbūt arī tava vieta jāatbrīvo? Tevi klausoties, rodas iespaids, ka pilsētā neviens nestrādā. Vispirms padraudzējies ar galvu, tad izsaki savas domas.

pirms gada, 2016.08.28 08:36