Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viedoklis par Maxima x

Kapec Maxima x mainas pardeveji,un ss.lv sludinajuma saja veikala biezi vajadzigi pardeveji?Es pati mekleju darbu,un ir pieredze tirnieciba,bet no maniem pazinam,pat no pazinu berniem man ir teikts,lai taja veikala gan neju stradat.Loti negativas atsauksmes..bet kur ir problema?Man vizuali veikals patik,tik pardevejas tadas nogurusas izskatas..

XXX

Nu tie tavi gudrie paziņu bērni arī nevarētu būt tik lapini un paskaidrot, kur tad tieši ir tā problēma? Kaut ko tik runā, bet pamatot savi vārdi arī būtu jāspēj...

pirms 4 gadiem, 2014.11.26 23:12

Andris

ja iesākts temats par šo veikalu, tad iesaku būt visiem pircējiem uzmanīgiem norēķinoties pie kases par precēm uz kurām ir atzīme ,,pazemināta cena" . Ja nesekos līdzi, tad par šo preci abos veikalos lielāko tiesu aprēķina ,,pilnu cenu" un vēl bailīgi skatās - pamanīs, vai nē, īpaši tas notiek vēlās vakara stundās. Centra veikalā ir tikai dažas pārdevējas, kuras nekad nekļūdās un godprātīgi dara savu darbu. Esmu nolēmis, ja nākošajā reizē notiks šāda ,,apskaitīšana", uz čeka ir kasieres vārds, pirkuma cena, laiks, es vienkārši to publicēšu atklātībā, jo arī pircējiem pašiem ir nepatīkami to ikreiz aizrādīt - ,,jūs atkal kļūdījāties".

pirms 4 gadiem, 2014.11.27 09:35

Lote

Neviena kasiere nav ieinteresēta "samazinātas cenas" produktu pārdot par pilnu cenu, jo cenas starpība beigās ir jāmaksā no sava maciņa.

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 08:51

Lotei

vai Tu pati saprati, ko uzrakstīji? Kāda vēl cenu strapība, kad jau pilna cena samaksāta?

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 16:16

Anda

Andrīt, nelej čugunu! Pastrādā pats lielveikala kasē pa 10 - 12 stundām autopilotā, tad es paskatīšos cik bailīgs vai bezbailīgs būs Tavs skatiens vakaros un kā Tu, strādādams tādu slodzi, "nekad nekļūdīsies". Ne velti ir teiciens "gudri d-rst nav malku cirst".

pirms 4 gadiem, 2014.12.01 22:52

io

ērētu savu ,pārdevējas uncitu pircēju laiku, varētu pateikt pārdevējai, ka prece ir ar atlaidi Lai net

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 21:03

...

to Anda
nevienu neinteresē, cik stundas tu pavadi veikalā, uttt. Ja tev tu saredzi problēmas, zvans uz Valsts darba inspekciju un pastāsti, jo parasti lielie veikali un to vadītāji ir tādi paši shēmas dalībnieki kā nupat pieminētais Ganbei

pirms 4 gadiem, 2014.12.28 12:10

vispār

Vispār visi jautājumi jāadresē "Maximas" vadībai, kas arī ir viegli izdarāms internetā. Un uzreiz jums veikalā būs kārtība. Ir pārbaudīts. Bet visos darbs viss atkarīgs no konkrēta cilvēka, kurš grauj visa uzņēmuma reputāciju. Tāpēc nevajag klusēt, jo darbu vajag daudziem :)

pirms 4 gadiem, 2014.11.27 10:11

!

Reiz, lai labāk apskatītu piedāvāto vistas gaļas produkciju, pārliecos pār stikla vitrīnu un "iebāzu" degunu tai daļā, no kuras pārdevējas ņem preci. Pretī dvesa vecas gaļas smaka, domāju, kļūdījos, izgāju līkumu, un otrreiz pārliecos.... Kopš tā reizes vairs tur neko no gaļas nepērku. Fui.

pirms 4 gadiem, 2014.11.27 12:54

Alina!

Arii taja veikala loti smauc Sandra Jansone! Vina mani jau paris reiz bij aps***si un arii manas pazinas! Un vienmer gandriz ir loti nelaipna! Riebums bij iet pat uz to veikalu!

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 12:38

Bucis

Par Sandru Jansoni labak nerunasim,vinu jau sen vaidzeja no maxima atlaist! Un tagat skatos,ka tikusi lielaja maxima! Butu kadreiz vina sasveicinajusies pie kases un pasmaidijusi ka pienakas! nevis but tik nelaipnai!

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 12:53

es

Klausies, ja jau tik nelaipni vari tā teikt, varbūt uzdrošināsies to pateikt acīs. Ir jau arī iespēja iet uz citiem vaikaliem.

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 21:09

Klinta

Tev pieklājība nav mācīta? Pieejot pie cilvēka, pirmais sveicina tas kurš pienāk. Iekāpjot autobusā taču jūs sveicinat šoferi, nevis otrādi. Kāpēc pārdevējai būtu jāsmaida-stulbi izskatās, ja bez iemesla smaida. Varētu domāt, ka foruma daiļdi-sēji" pa ielām staigā smaidīdami. A pārdevējai par ko jums p-rdeļiem smaidīt, ja par savu grūto darbu un smieklīgo algu pat nespēj nomaksāt elementārus rēķinus. Jūs pastrādājat kaut vienu mēnesi, tad vairs negribēsies gudri filozofēt. Kamēr visi trūcīgie, maznodrošinātie izmanto valsts sniegtās ekstras, tikmēr nabaga pārdevējs brīvdienās un svētku dienās strādā kā mazais rūķis vaiga sviedros, lai'šīm sabiedrtības padibenēm pelnītu pabalstus. Kaunējušies būtu!

pirms 4 gadiem, 2014.12.01 23:00

Ireland

Es kadreiz ar Sandru kopa stradaju veikala Kare, un vinai ka cilvekam nav nekada vaina - pardeveja ka pardeveja. Laikam kadam te personiska nepatika pret Sandru, tapec ari te raksta. Nu ka ta var?

pirms 4 gadiem, 2014.12.05 15:10

maximka

Sandra ir jauka un laipna, ja nesmaida platu holivudas smaidu, tas nenozīmē, ka viņa ir nelaipna..

pirms 4 gadiem, 2015.09.16 10:00

?!

Neej tak tur smaidīt, nopērc ko vajag un tinies

pirms 3 gadiem, 2015.11.25 22:37

to bucim

Nu zini, pārdevējas arī ir tikai cilvēki un strādā tik garas stundas. Pirms izgāz savu žulti, padomā. Lai tev veicas!

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 18:27

Mārīte

Nav tiesa par Sandru! Katrs mēs esam dažādi izskatā, gan psiholoģiski. Saprotu, ka dažreiz, lai kā mēģinātu noslēpt iekšējas problēmas, tās tāpat var manīt, arī viņa ir tikai cilvēks. Nav normali, ka ar pircējiem dienā 1000 reizes jāsveicinās un jāvēl laba diena. Un kādi tad mēs paši esam pret kasierēm, vai mēs bieži viņām uzsmaidam un abpusēji novēlam labu dienu. Mēs 22.oo lienam zem deķa bet viņas vēl novēl un novēl labu vakaru pircējiem. Tā kā sapratīsim šo sūro darbu, apskaitījusi arī viņa mani nav, bet citām gan ir tāds niķis.

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 18:28

pircējs

Ir gan tiesa par to Sandru,arī es vairākas reizes esmu apšmaukts,tagad eju pie citas kasierītes un viss kārtībā

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 19:16

aleksis

Mārītei
Uzreiz var redzēt, ka neesi padzīvojusi ārzemēs. Anglijā pārdevēji ne tikai ar katru sasveicinās, bet arī apjautājas kā klājas. Un angļi arī labprāt atbild. Pēc iepirkšanās pārdevēja neapkalpo nākamo klientu , kamēr neesi salicis visu maisiņā. Starp citu, pirms tam apjautājoties vai Jums nav nepieciešams palīdzēt preci tajā maisiņā salikt. Un vēl pasaka uz redzēšanos un novēl jauku dienu. Kad atbrauc uz Latviju, tad veikalā vienkārši jūties kā apdauzīts - redzot skābos ģīmjus un nevari pierasts, ka nesveicinās un nesmaida.

pirms 4 gadiem, 2015.09.15 19:48

vietējais

Tā saucamajā jaunajā Maximā gan nevajadzētu darbu meklēt, jo tur vadītājas amatu ieņem "velns brunčos". Lamā darbiniekus, terorizē. Tad kad viņa strādāja vecajā veikalā, tad darbinieki gāja uz darbu nervu zāles sadzērušies.

pirms 4 gadiem, 2014.11.28 19:57

pravietis

Ko sēsi, to pļausi. Lai jau bojā savu karmu tā vadītāja. Par visu ļauno, ko esam darījuši, katram nāksies reiz samaksāt. Maksās arī viņa, varbūt nākošajā dzīvē būs "sapelnījusi" sev tādu dzīvi, ka nāve kā atpestīšana nāks.

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 21:17

vietējā

TAS ATBILST PATIESĪBAI...

pirms 4 gadiem, 2015.05.01 13:19

Skaidrite

Marit ka nav tiesa par Sandru? Ir gan!
Nezinu,ka veikala jo neeju uz to maximu! Bet arpus darba,kad no kada aiznemas naudu reti tiek atdot vai ari menesiem jagaida!
Un vina man vel aizprojam nav atdevusi ,tiesa mazu sumu bet tapat,jo nauda paliek nauda!
Un tagat pat uz ielas telo ka,,neredz un iet ar augsti paceltu galvu garam! Pilnigi nelabi metas no tadiem cilvekiem!

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 11:45

atello

OK, katrs var būt piekusis un neapmierināts savu reizi. Bet Sandra Jansone tāda ir visu laiku. Nu ja tā riebjas darbs ar cilvēkiem, tad ir jāmeklē cita veida nodarbe...
Un veltīgi te darba stundas tika piesauktas. Viņām ir darbs maiņās un tas ir normāli, ka reizēm jāstrādā tad, kad lielākā daļa sen sēž pie televizora. Toties citi strādā sešas dienas nedēļā no-līdz, kamēr viņām ir brīvas dienas. Cik stulbam vispār ir jābūt cilvēkam, lai šo elementāro lietu nesaprastu?

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 12:14

Klinta

No 8-16 ofisā deldē krēslus? Nesalīdzini divas dažādas lietas. Esmu strādājusi lielveikala kasē un grafiks ir neprognozējams, jo kāds neiztur un aiziet, cits saslimst un rezultātā palikušie rauj uz nebēdu. Esmu strādājusi 5 , 6 un pat 7 dienas no vietas kasē pie nepārtrauktām rindām ar vienu vai 2 brīvdienām pa vidu. Ja nepārzini specifiku, nerunā!

pirms 4 gadiem, 2014.12.01 23:09

kas ir, atello?

Jūtams, ka tiek ļauta vaļa personīgām attiecībām, ir jau pieminēts par atklātu izrunāšanos, trūkst drosmes, tad tā arī dari, nevis siekalojies pie klaviatūras!

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 14:13

Ireland

labi teikts!

pirms 4 gadiem, 2014.12.05 15:29

to Skaidrītei

Kad tu man atdosi parādu, es zinu kā esi parādā vēl kādam citam arī?

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 14:16

nuuu

Man, piemēram, ļooti pozitīva pieredze ar viņu- Sandru ..biju kaut ko pazaudējusi un pēc 2 dienāmm atradās, jo viņa bija atdevusi glabāt ...
Paldies!
Nez vai tāpēc vien ka cilvēks ir no tiem kam nav smaids visu laiku sejā, drīkstētu tā nolikt kā šei daži.
Zinu daudzus labus un jaukus cilvēkus, kuri pēc sejas izteiksmes izskatās dusmīgi, bet tā nemaz nav.

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 14:52

nuuu

Man, piemēram, ļooti pozitīva pieredze ar viņu- Sandru ..biju kaut ko pazaudējusi un pēc 2 dienāmm atradās, jo viņa bija atdevusi glabāt ...
Paldies!
Nez vai tāpēc vien ka cilvēks ir no tiem kam nav smaids visu laiku sejā, drīkstētu tā nolikt kā šei daži.
Zinu daudzus labus un jaukus cilvēkus, kuri pēc sejas izteiksmes izskatās dusmīgi, bet tā nemaz nav.

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 14:53

to atello

Cik tev stulbam ir jābūt lai nesprastu par ko ir runa, tiešām, savas personīgās lietas kārto savādāk, ne tev zināt par darbu šajos veikalos, ne tā smagumu. Ej uz citu veikalu iepirkties, nav spiesta lieta, vērtētāji, nav visiem stulbi jāsmaida.

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 17:21

Laimiga

Pie svaigas gall:as gan strada viena tada svetlana ta; ir nelaipn;i bas piem;ers.ka tada var tur stradat.?

pirms 4 gadiem, 2014.11.29 17:33

c

Gan jau personīgas antipātijas.

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 12:42

kode

Šodien bērni lielajā Maximā Pils ielā 9b nopirka cāļu šķiņķīšus 3.11.2014. plkst. 12:32:59 Kase Nr. 5. #00404497 cena 4.97x0.792=3.94EUR. Atveda mājās - smird tā, ka vēmiens nāk!

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 13:02

povars

vajag ar parastiem veļas knaģiem aizspiest degunu, un tad var ēst droši!

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 14:25

Līga

"...nopirka cāļu šķiņķīšus 3.11.2014. plkst. 12:32:59 ..." un tikai šodien atveda mājās???

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 17:21

.....

es tik esmu pamanijis,ka ejot veikala iepirkties pardevejas ka''vaaveres ritenii''skriesus skrien ar pilniem ratiem kraamet plauktus..un vitrinas meitenes visu laiku kustibaa ir.. pardevejas ir laipnas,nesmu saskaries ar sliktam manierem,varbut tapec ka biezi neeju uz to veiklu..

pirms 4 gadiem, 2014.11.30 20:01

zinatajs

es gan pircejiem mazaja maxima ieteiktu parbadit iepakojuma saturu,jopersonigi redzeju ka pardeveja Inga Pugeja samaina iepakojuma saturu no dargaka uz letaku optima linija un noperk preci par zemaku cenu.domaju ka ne viens vien ir nopircis ne to ko domajis.

pirms 4 gadiem, 2014.12.13 01:20