Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Picērija

kādas atsauksmes?

zebiekste

tur kur kadreiz bija kugis-otraja stava!
Picas garsigas un lielas,viens cilveks nevar apest visu picu!Apkalposana laipna!Lai veicas!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 08:36

Zaiga

Uz maajaam arii var pasuutiit piegaadi? ;)

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 13:58

PEPERONI

Prieks,ka kāds vēl uzdrošinās kaut ko darīt!!!
Protams, lai veicās!
Arī TRAKAJAM TOMĀTAM nebija ne vainas, bet nobeidzās.Šitiem vieta tāda ne visai, tās KUĢA metāla kāpnes vairāk izskatās pēc rezerves izejas,pa kuru evakuē cilvēkus ugunsgrēka laikā, nevis ikdienas lietošanai!!!
Katrā gadījumā Alūksnē kādu laiku būs svaigas picas!!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 09:19

PEPERONI

Vēl es nevaru saprast, kādēļ saimnieki neieliek normālu reklāmu, ESAM ARVĒRUŠIES, NĀCIET,NOGARŠOJIET, bet tādā stilā ':"kādas atsauksmes?''.
kĀDAS VAR BŪT ATSAUKSMES, JA NEVIENS NEZIN PAR TĀDAS PICĒRIJAS EKSISTENCI?
Te vienks salons arī par sevi atsauksmes raksta!!! Kas liedz normāli reklamēties???

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 09:30

pirmo reizi dzirdu (!)

nu es arī nezināju, ka ir atvērusies picērija..... tagad vsm zinu! ;)

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 10:26

.

ekonomee naudu,bet gan jau biznesa plaanaa reklaamai atveeleeja rietnu pikji :)

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 12:39

ernis

Kāpēc gan visam jāiesākas ar plašu reklāmu?Bieži ir tā, iesākums biesmīgi skaļš, bet tālāk arī turpinājuma nav, jācer, ka šis gadījums tāds nebūs- sāks klusi , vienkārši un būs alūksniešiem kāda omulīga vietiņa vairāk. Mutvārdu reklāma reizēm ir vislabākā. Lai veicas!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 17:51

EGO

Kā Tu domā,kādēļ citās valstīs jau uzsākot telpas remontēt un iekārtot visi logi aplīmēti ar info: DRĪZ TE BŪS..., pie mums viss notiek tik slepeni, kā militāros objektos!!!
Nemaz nerunājot par atklāšanu!!!
Nezinu,tas tāds mūsu provinciāisms un mazvērtības kompleksi! Kādēļ man būtu jāuzzin no kaut kādiem cilvēkiem, ka kaut kur darbojās picērija!!! Nezinu,kā jūs, bet es neeju uz tādām vietām,kur mani negaida!
Lai nu izdodas, bet vēl biežāk,kā klusi atver, tā klusi aizver!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 20:15

Blusa to EGO

Nav jau nemaz citas valstis jāmeklē! H&M arī Latvijā bija uztaisījis reklāmas kampaņu: "Drīz būs! Gaidīsim! Vēl tikai dažas dienas!" Bet kāds rezultāts tam visam? Hu*ņa & Musuri. Ceru, ka Tev nebūs taisnība par to kluso aizvēršanu. Kā nekā šī ir vienīgā vieta Alūksnē, kur var paēst arī pēc 21:** (vismaz brīvdienās).

pirms 5 gadiem, 2013.09.17 15:13

Cikita rikitaaa no LV :)

Nu ta picerija ir garam ,pirmo kart nebij afisas kad atveries un otkart tur tie saimnieki ir ka suni ,pilnigi vaiprats ,galiigi garaam sausmas !!!
Varat teikt ko gribat,tas ir mans viedoklis un viss :D Es pasaku to ko zinu :) minus jau ir tas kad cilvekus gribeja nostradinat vairak ka 17h loolll kur ta var :D tas viss driz pajuks ,jau kadu laiku atpakal bij Aluxne piceerijaaa un kas notiikaaa???? nu nuu???? Visss pakupeejaaa,jo domajat kad cilveeki tik picas edissss?? ha haaa :D ta itka cita nebutu ko est :D un kur nu vel uz majam pasutit :D nau jau picaa lulluuuu :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 19:21

Santa

Tev laikam ir bērnudārza līmenis!
Latviešu valodu vispār proti, mīļais cilvēk?

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 21:07

Tuziks

Ja jau saimnieki, kā suņi, tad pareiza vietas izvēle, turpat klīnika pie rokas!

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 09:03

Un vel,kur var taisit piceeriju ,ja zem tas picerijas ir veternaarraaa kliiniikaaaa :D kur ir garantija kad tajas picinjas nebus kkadas blusinassss ??? Vispar kkads neapdomats biznesss no siem jauniesiem,jeb no blondas jaunietes :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 19:38

he he

Vieta tiešām stulba, blusas varbūt arī neuzlēks, bet suņi gaudos un kaķi ņaudēs.
Labu apetīti!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 20:27

dddd

Vetaptieka nav patversme!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 21:08

Tuziks

A kā Tu domā,kur viņus kastrē,patversmē vai klīnikā?

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 21:10

cccc

Vispār tā nav vetaptieka bet mazo brāļu klīnika,kur viņus ārstē ,operē, jā, arī kastrē.Nekāpersonīga,bet apetīti nerosina.(atbildu dddd )

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 21:15

Santina miilaa sauulii,Tu laikam esi paareedusies picas koo? :D jeb sacepusies parak daudz :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 23:53

Blusa

Labi gan, ka Tev ir ļoti apdomāts bizness! Parasti jau tādiem rējējiem kā Tu skaudība pakrūti kutina. Jā, jā! Velti Tu saimniekus par suņiem sauc! :P Sēdi mājās, ja nepatīk!

pirms 5 gadiem, 2013.09.17 15:04

poo

piekājas blusas, galvenajs ka svaiga gaļa no pirmā stāva..:D

pirms 5 gadiem, 2013.11.09 23:18

neziniits

kur tas ir, adrese- nu vismaz ielas nosaukums....nezinu kur kaadreiz bijis kugis vai vet kliinika vai citas jums vien vieteejiem zinaamaas noraades...

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 19:48

EGO

Tā redz ir slepena informācija, pastaigā pa ielām, paklaušini, ja paveiksies, atradīsi!!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 20:16

zinītis

Pie tirgus, pretī Idejai.

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 21:05

Kristaps

Nedaudz pie interjera jāpiestrādā, un jāuzliek tvaika nosūcējslai drēbes neož pēc ēdiena!

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 22:47

Mama

Patīkami ka var picas(un netikai) pasūtīt uz mājām un drīz būšot arī mājaslapa kur apskatīt. Kopumā forši

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 09:41

to "Cikita rikitaaa no LV :)"

skats no malas: nepazīstu ne picērijas īpašniekus, ne esmu tur bijusi, bet Tavi komentāri vnk STULBI!
vairāk gan izklausās, ka Tev vai nu puisis noņemts, vai darbā neesi paņemta, vai vnk skaudība d.... plēš!!!
Noteikti apmeklēšu šo iestādi, jo mani netraucē, tas ka pirmā stāvā atrodas klīnika un otrā stāvā picas cep! Lieliem runātājiem ieteiktu lielākās pilsētās paskatīt (ja vien tur tiekiet :))) kas viens otram blakus atrodas, tad varbūt savu lauku sindromu paturiet pie sevis un neplātieties ar savām "gudrībām" :))

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:05

Klausies Tuuu galvu saspiedusi starp picam kooo?? :D Tas tavs komentars tiesi atbilst par Tevi :D

Tev protams netrauce tas,kad pirmaja stava klinika :D tpc kad vari savus dzivniecinus ari panemt liidz :D pati ietu pariit,bet sunisus vai kakkisus atstatu uz potem :D Un kas tad tur par skaudibu :D vai darba nepienemsanu ha ha :D Es tur savu kaju nespertu ja man uz majam atvestu kadu picinju :D Esi reaallaaa :D Vnk izarste savu lauku sindromu :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:24

Sonja

Biju aplūkot jauno picēriju,telpa varēja būt drusku omuligākā,bet varbūt ar laiku izveidos ko savādāku,jo mūsu pusē ir grūti uzsākt kādu biznesu. Ar vienu picu pat pietiek 2-3 cilvēkiem. Lai veicās picērijas saimniekiem.

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:16

Zaiga

Un cik apmeeram maksaa picas?

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:26

Peko

es 1,9m kārtīgs ēdājs, ja esi mega izsalcis tad 1 pica uz cilvēku, bet ja neesi izbadējies 1 pica uz 2 cilvēkiem (uz 3 gan nav, tas nu būtu pārspīlēti, mož uz 3 bērniem). Maksā kaut kur no 2,6ls līdz 4.2ls, Picas mīkla ir super garšīga, un asā pica ir super, nevis kā citās picērijās paņem aso, un neko nejūti. Es teiktu picērija atbilstoši Alūksnei, nav dārgi, un no picas var paēst, Chilli picā man vajag 8-10ls lai parītu, te ar 3,5-4 pietiek.

pirms 5 gadiem, 2013.09.14 22:33

to Peko

Pica nav jārij, to vajag baudīt.

pirms 5 gadiem, 2013.09.14 23:21

Un tas ir tikai manas domas....
Tas nav normali ,lab neviens jau neiebilst par to kad ir picerija vai kka ta,bet ir jabut gudrakiem un bij jaizdoma labaka vieta ,nevis tur kur ir vetaptieka,Tur vsp vaitad normali var pasedet un izbaudit picu ,ja leja rejosi seni,naudosi kakiisi,kas atnakusi arsteties !!! TAS VISS IR NEAPDATI,NE NU LOGISKI KADI SAIMNIEKI ,TADAS SMADZENES !!

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:29

TB ,poh kas gribes sapratis ari ja kada kludaaa tikusi,man pie picas :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 11:31

.

stulba un vēl stulbāka.

pirms 5 gadiem, 2013.09.13 08:31

Leo

Picas garšīgas, vieta stulba.Atvērta nepareizā laikā un nepareizā vietā.,
Ne katrs, kurš prot cept picas spējīgs noorganizēt veiksmīgu biznesu.
Skumji, bet laika jautājums.

pirms 5 gadiem, 2013.09.12 17:54

to Cikita rikitaaa no LV :)

Nu, Tu gan esi žults pods! Vispār, ja cilvēkam ir vairāk par 5 klašu izglītību, viņš savas pretenzijas izsaka ...kā to pateikt... nu ne jau bomžu stilā... Tā, kā Tu runā, varētu izteikties tikai apnarkojies tīnis.
PS. Šodien noteikti aiziešu uz picēriju. Uz dzīvnieciņi man patīk, un vetklīnikas meitenes arī ir jaukas.

pirms 5 gadiem, 2013.09.13 07:47

Leo

Ko Tu viņai piesienies ar savām pamācībām, katrs raksta kā grib, nav nekāds pareizrakstības un stila konkurss!
Forums ir paredzēts dažādiem viedokļiem! Man varbūt nepatīk Tavs salkanais stils, ej un ēd picu!!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.13 09:26