Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LMT atbalstītie projekti

Mīļie, Alūksnieši! Vai tiešām mēs esam tik kūtri un bezpalīdzīgi, ka nevaram atbalstīt un nobalsot par aktīviem cilvēkiem, kuri cenšas uzlabot apkārtējo vidi, attiecības starp cilvēkiem, rosināt un veidot dažādas aktivitātes? LMT atbalstītais projekta balsojums beidzas 26.maijā pl. 17:00, bet tā arī vēl neviens projekts nav sasniedzis nepieciešamo balsu skaitu -500, lai tas tiktu finansēts! Paskatieties, kā veicas mūsu kaimiņu, Balvu, novadā, kur vismaz 3 projekti tiks atbalstīti. Kopā nobalsojuši gandrīz 4,5 tūkstoši, bet mums vēl neviens nav sasniedzis nepieciešamo rezultātu un kopā nobalsojuši tikai knapi 2,8 tūkstoši! parādīsim savu labo gribu, jo mēs arī vēlamies, lai pie mums ir labāk, skaistāk, interesantāk! Paldies par balsojumiem! To var izdarīt 3 dažādos veidos:
1. LMT mājas lapā, ielogojoties no sava soc tīklu profila: http://www.lmt.lv/lv/lmtlatvijai
2. LMT klientiem ar SMS sūtotuz numuru 1668 : Aluksne1 vai 2 vai 3 ..u.t.t ..attiecīgi kuru projektu vēlaties atbalstīt
3. Alūksnes domes foajē aizpildot anketu un ieliekot to aizzīmogotā kastē!
Liels paldies jums un atbalstīsim aktīvus cilvēkus un viņu projektus, lai pašiem būtu labāk!

vietējais

lielai daļai alūksniešu tak vairāk interesē, kādas konkrētas personas apd....šana, un labāk , ja neviens neko nedara, bet tad atkal būs slikti, nebūs , ko apd...st... es, protams, nobalsoju par vienu projektu,un balsotu par visiem pārējiem, ja būtu tāda iespēja, un ir ļoti skumji noskatīties, ka vietējie iedzīvotāji ir tik kūtri balsošanā. tas liek domāt par paaugstinātu skaudību, tā, sakot, ja es nevaru, tad citam arī nedošu prieku un iespēju kaut ko paveikt. Sēdiet vien savos dīvānos, degunā urbinātāji..

pirms 2 gadiem, 2016.05.25 13:31

varbūt

pārāk maz informē par šo iespēju balsot. Pašiem iesniedzējiem jābūt aktīvākiem, jāuzrunā sabiedrība, jāstāsta par saviem projektiem. Nekas nenotiks pats no sevis!

pirms 2 gadiem, 2016.05.25 15:52

!!!!!!!!!!!

''Astes un Ūsas'' aicina neatlaidīgi - vismaz ''Draugu'' portālā. Arī Medus muzeja lūgums ienāca inbox-a e- pastā. Jā, viņi ir rekordisti balsu daudzumā, bet vienalga nevelk līdz vajadzīgajam daudzumam.
Man tiešām žēl, ka mēs esam tik čakli rieties pa internetu, bet pielietot to labai lietai - slinkums. Ja nē - kaut vienkārši īsziņu aizsūtīt, uzrunāt un pamudināt kaimiņus, paziņas... Es visas savas radu tantas apskrēju un nobalsoju pa viņu telefoniem, kuras pašas neraksta īsziņas. Protams, aprunājoties ar viņām. Ja tā darītu katrs!
Sarosieties, ļaudis!
Sarosieties taču!

pirms 2 gadiem, 2016.05.25 21:43

vietējais

informācijas ir pietiekoši, pat televīzijā un radio iet reklāmas. tak neskries jums privātīpašumā un nelūgsies nobalsot.... skaudība, kūtrums un vienaldzība ir atslēgas vārdi, kāpēc alūksnieši tik daudz atpaliek no kaimiņiem. Galvenais visi projekti nāk no tautas nevis no deputātiem, bet vienalga slikti. viemnkārši turīga firma grib iedot naudu, lai realizētos projekti, bet paši lielākie interneta " tārpi" visu norok.

pirms 2 gadiem, 2016.05.25 23:04

!!!!!!!!!!!

Ja labi saņemas, tad vienīgais projekts, kurš vēl pa 10 stundām naudu var ''noķert'', ir ''Astes un Ūsas''. Pat, ja neesat milzīgs viņu fans, nobalsojiet, lai kādai attīstības idejai tiek arī Alūksnei! Par citiem, diemžēl, vairs nav vērts balsis pa tukšo izmētāt, jo trūkst pārāk daudz.

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 07:11

Mr_Laukuvecis

Nevajag te tautu musināt :) Pirmkārt, tajā tabulā parādās tikai internetā nodotās balsis (kas netic, var nosūtīt SMS un redzēt, ka balsu skaits neizmainās), kopā ar īsziņām un papīra anketām puslīdz droši būs vēl projekti, kas 500 balsis savāks. Otrkārt, šeit projekti sacenšas tikai sava novada ietvaros, tā kā Alūksnei paredzētie astoņi tūkstoši kaut kam tiks jebkurā gadījumā.

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 07:56

Mr._Laukuvecim

Paldies par skaidrības ieviešanu!
Nebija doma nevienu musināt. Ir pārprasta informācija. Par to atvainojos.
Esmu cilvēks no malas. Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka ''Astes un Ūsas'' nav vainīgas pie šo maldu izplatīšanas.

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 12:58

:(

No tā nekas neatlec, tāpēc nebalso, toties tilti, ēkas un būves un ceļi, tā ir cita, lieta, tur balso visi ieinteresēti (vēlēšanās) :))))

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 08:23

Iveta no Zeltiņiem

Mr_Laukuvecis pareizi saka, jo zvanīju un noskaidroju, internetā parādās tikai tur veiktie balsojumi, sms un anketas nav redzamas.
Ļoti ceru, ka arī mūsu projekts tiks... Paldies tiem, kuri jau veikuši balsojumu, bet ja nē, varbūt tomēr nobalsojiet. Atbalstiet iedzīvotāju iniciatīvu.
SMS var sūtīt LMT klienti, anketas vēl pieejamas Dārza ielā 11, mājas lapā - autorizējoties caur draugiem.lv vai facebook.com to var izdarīt līdz šodienas pl. 17.00.

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 11:12

Mans viedoklis

No Alūksnes novada pieteikumu ir daudz, tā kā pārmetumi par neatbalstīšanu ir nevietā! Es balsoju par sava pagasta projektu, kādam citam ir vēl kāds projekts, ko viņš atbalsta! Mēs novadā esam tik cik esam, un tā arī balsis pa projektiem sadalās!

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 11:26

neesmu Laimes lācis

,,, ja? tu saki aktivitāte? tikai Balvu novadā kopā soc tīklos nobalsojuši gandrīs 6 tūkstoši, bet Alūksnes knapi 3 tūkstoši. Jūti atšķirību? Varbūt Balvu novadā ir uz pusi vairāk iedzīvotāju? Balvenieši vienkārši daudz aktīvāk atbalsta savējos un tā ir tā atšķirība. Alūksnes novada skolas nevarēja saviem projektiem savākt par 200 balsis, par ko te runāt? sūnu ciems ir un paliek sūnu ciems, gaida Laimes lāci..degunus uzrbinādami. bet viņš nenāks, ja paši savos mēslos turpināsim sēdēt.

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 17:56

bezmaksas balsojums

Varbūt kāds zinās pateikt - vai sūtot SMS uz numuru 1668, ir maksas vai bezmaksas pakalpojums?
Labprāt nobalsošu, bet izmantojot tikai bezmaksas pakalpojumu!

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 14:00

to bezmaksas balsojums

SMS balsojums ir bezmaksas, bet ar SMS var balsot tikai LMT klienti!

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 14:17

bezmaksas balsojumam

Esi gan tu ''taupības kalngals'' - dažu centu būtu žēl! Bet viss kārtībā - ĪSZIŅA IR BEZMAKSAS!

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 15:52

ccccccc

2 centi no okartes nonem par katru balsojumu, bet balsot var tikai vienu reizi no viena numura. To man paskaidroja lmt zvanot uz vinu bezmaksas numuru

pirms 2 gadiem, 2016.05.26 18:21

dupsis to >> cccccccc

2 centi - ko neteiksi! nu gan izputēsi. nabadziņš...
tfu, pilnīgi vēmiens nāk par šitādiem nūģiem!

pirms 2 gadiem, 2016.05.27 01:44

dupsis to >> cccccccc

2 centi - ko neteiksi! nu gan izputēsi. nabadziņš...
tfu, pilnīgi vēmiens nāk par šitādiem nūģiem!

pirms 2 gadiem, 2016.05.27 01:45