Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Janīna ČUGUNOVA

šī persona savā un sev apkārtējo komandā iekļauj tādus darbiniekus, kam VĒLME KALPOT IR LIELĀKA PAR SPRIESTSPĒJU!!!
pateicoties viņas mēķtiecīgi "vajadzīgajai" attieksmei, daudzi ir pametuši un turpina pamest Alūksni un Alūksnes novadu!

- varbūt vēl kāds domā līdzīgi un nebaidās izteikt savas domas, viedokli ar mērķi atgūt drosmi no amatpersonu tieksmes iebiedēt ikvienu, kas domā atšķirīgi no standartiem un sistēmas izveidotajiem pieņēmumiem, jo kā visi zinām - bailes pazūd tieši tad, kad mēs nevis no tām izvairāmies, bet apzināti dodamies tajās iekšā un tās sakaujam!!!

inspektors

vai viņa zin, kas ir 0,6 promiles deputātam izvērtēt?

pirms 4 gadiem, 2015.01.03 12:04

Ticējums

Ja pašvaldības policists valdības mājā var ar promilēm uz paģirām uz darbu iet un vadīt auto, tad to visi drīkst.

pirms 4 gadiem, 2015.01.05 09:33

!!!

Nupat redzēju, kā viņa tenterēja pa gaiteni, krieviski asprātības bārstīdama, laikam baigi krutā likās!

pirms 4 gadiem, 2015.01.04 17:23

?-?

Vai tad arī šajā gadā, tā ne-ko nesaprotošā, būs savā amatā ?

pirms 4 gadiem, 2015.01.04 17:26

???

kurā gaitenī tu satikies, kur dzirdēji asprātības svētdienā?
Nav kaut kas tavā galviņā samisējies?

pirms 4 gadiem, 2015.01.04 18:16

to:???

Tas nebija svētdienā! Nesatraucies tik ļoti! Es vienkārši pievienojos tiem, kas saskata viņas rīcībā, nu kā lai maigāk izsakās, ne gluži to stāju un zināšanas, kas būtu nepieciešamas.

pirms 4 gadiem, 2015.01.05 15:17

2015.

Ohohōōō...pat Jaunais gads te sācies atkal ar neizglītoto parazīti topa augšgalā! Cik ilgi viņa tur veģetēs uz mūsu rēķina un bojās dzīvi alūksniešiem? Vai tiešām tautai būs jāņem sekumi un jādodas patriekt?

pirms 4 gadiem, 2015.01.04 18:40

Alexa

Tauta tik var sēdēt te, nevis kādu kautkur padzīt :P

pirms 4 gadiem, 2015.01.05 10:00

to Alexa

Tu vēsturi nezini? Par revolūcijām neko neesi dzirdējusi? Lai tik noved tautu līdz baltkvēlei, velnu redzēs....

pirms 4 gadiem, 2015.01.07 21:35

baltkvēle

jau sen ir pienākusi, tikai tie alūksnieši tādi ziemeļnieciskas dabas... vēl var turēt, izturēt, kamēr paliks ar plikām pakaļām drīz, būs jāsteidz savs plikums piesegt nekā savu baltkvēli izlādēt pār valdošo ierēdņu un J.Č. galvām... un diezin vai šī kūtri bailīga tauta vispār ir spējīga uz baltkvēles izrādīšanu, atklātu valodu tieši izpilddirektorei sejā pateikt, vēl jo vairāk nav spējīgi apvienoties uzrakstīt kopīgu publisku protesta vēstuli, tā lūk!

pirms 4 gadiem, 2015.01.08 02:16

atbilde

dakšas!

pirms 4 gadiem, 2015.01.05 15:12

atzīst VK

Deviņās no 10 pārbaudītajām pašvaldībām prettiesiski izlietoti kopumā 124 tūkstoši eiro

lasi: http://www.la.lv/devinas-no-10-parbauditajam-pasvaldibam-prettiesiski-izlietoti-kopuma-124-tukstosi-eiro-atzist-vk/

pirms 4 gadiem, 2015.01.07 15:09

…iedzīvošanās, izmantojot kāda trūcību…

Man nešķiet taisnīgi aplikt ar nodokļiem bērnu (vecumā līdz 18 gadiem) vasaras darbus, atlīdzība par kuriem būs mazāka par minimālo algu. Vēl mazāk taisnīgi man šķiet uz vasaras darbu laiku šādus bērnus izslēgt no vecāka apgādājamo saraksta, lai vecākam liegtu ar nodokļiem neapliekamo minimumu 165 EUR par sabiedrībai derīga pilsoņa izaudzināšanu un barošanu, jo neba jau nu valsts atradusi darba vietu bērnam.

Tas neatbilst manai vērtību sistēmai, un es arvien mazāk saprotu, kādā vērtību sistēmā dzīvojas mūsu valsts un tās valstsvīri.

Aptīrīt nabagus, bet aprakstītajā situācijā ģimenes ar bērniem… ir BAISI.

Informācijas avots ar VID skaidrojumu: http://www.vid.lv/lv/zinas/5/1976

pirms 4 gadiem, 2015.01.09 14:00

cece

kad beidzot šis meitietis pametīs Domes telpas ???????? Vai pašai nemaz nav saprašanas, ka viņas kompetence ir par īsu ???????

pirms 4 gadiem, 2015.01.09 14:45

ceces muša

Ko jūs! Šitā mūū tūliņ maus uz Vāciju. Ērglis savācis sev apkārt savējos otkatņikus, brauks uz lielo kodienu un šitā mačalka līdzi. Kāda atdeve no tiem 5 domes purniem, kas tur dosies, pie tam neviens no viņiem nezina ne vācu, ne angļu val. Kapēc mums jāapmaksā šo neliešu izpriecas?

pirms 4 gadiem, 2015.01.09 17:20

kā mazi bērni, bet vismaz kaut ko dara...

Sabar Rīgas ceļu uzturētājus par paviršu darbu

Šodien visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums - ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
...
Rīgas mērs informēja, ka Rīgas Pašvaldības policijai uzdots operatīvi sodīt apsaimniekotājus, kas pašreizējos laikapstākļos neiztīra to pārraudzībā esošās ietves vai arī ja to darba rezultātā sniegs nokļūst uz jau iztīrītiem ceļiem.
Pastiprināti kontrolēt ietvju attīrīšanu no sniega un apledojuma atbilstoši normatīvo aktu prasībām uzdots Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai.

lasi vairāk: http://www.db.lv/auto/latvija/papildinats-sabar-rigas-celu-uzturetajus-par-pavirsu-darbu-425609

Un kādus operatīvus mērus ČUGUNOVAS kundze ir pieņēmusi par sabiedrības sūdzībām, kā šī persona pilda savus pienākumus pret sabiedrību?

pirms 4 gadiem, 2015.01.09 22:29

:D :D :D

Sveicināta, izpilddirektores j.ČUGUNOVAS KUNDZE!
Spriežot pēc Alūksnes nami, Simone komunālservisa rēķiniem, alūksniešu dzīvokļos no krāniem tek "Boržomi", atkritumus izved ar Lexus un sniegu tīra pats pilsētas mērs - vai tas tiešām tā var būt!!!???
PADOMĀJIET LABĀK, KĀ UZLABOT VIETĒJO IEDZĪVOTĀJU LABKLĀJĪBU NEVIS BEZJĒDZĪGI BRAUKĀJIET PA ĀRZEMĒM, KUR NO JUMS TĀPAT REZULTĀTĀ BŪS MAZA JĒGA IEDZĪVOTĀJU DZĪVES LĪMEŅA (pietuvinātā) CELŠANĀ!

pirms 4 gadiem, 2015.01.10 11:02

???

Varbūt izpilddirektore vai cita zinoša persona var konkrētāk tautu informēt - uz kurieni, kurš, kāda mērķa vadīti, par kādiem līdzekļiem tiek organizēts brauciens uz jau minēto Vāciju. Kur var iepazīties ar informāciju par šo pasākumu?

pirms 4 gadiem, 2015.01.10 12:31

čugungalva un traktorists

Tautai tas nav jāzina, tautai mūsu varzas izpriecas vienkārši jāapmaksā...un turat mutes ciet, bauri, kad kungi uzdzīvo....

pirms 4 gadiem, 2015.01.11 00:03

esmu topmodele

mūūūū.....uz Vāczemi....mūūū............

pirms 4 gadiem, 2015.01.11 16:40

ko

Kaut kas traks, kāda bērniem tikšana uz mākslas skolu gar Altiņu.
Trotuāru tur netīra, mašīna pie mašīnas, bērni iet iepirkušies Makā ar somu, čipšu paku un kur iet nav...
Ietves nav - to netīra, augsts sniega valnis priekšā, mašīnas cita pie citas, bērniem jāliem gar mašīnu aizmugurēm, tad tālāk patērētāju netīrītā teritorija pa sniegu līdz zābaku augšai..
VAI tiešām NEVIENS gadu gadiem neredz kā tur izskatās, kā bērni iet uz ezermalu, kā pircēji ar iepirkumiem raušas pa sniega valni, lavās gar mašīnu pakaļpusēm?
Gar Maka logiem, pie Pils ielas teritorija parasti ir labāka, bet šajā pusē?
Vai nav DOMES atbildīgajam tas jāredz?
Vai pienākas kārtējais ārzemju izbrauciens bet šeit var notikt nelaime ložņājot gar mašinu pēcpusēm?

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 11:59

vēstule Tev

ČUGUNOVAS KUNDZE! KO TĒRĒ NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDU, SĒŽOT SAVĀ BEZDARBĪBĀ!

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 12:42

to vēstule Tev

mūūū...sķidra pļaka....mūūū... atkal sķidra pļaka....es tagad taisos uz Vāczemi, kas man gar jums daļas, bauri, lauziet savus kaklus, man svarīgākas lietas par ielām darāmas...mūūū..........

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 16:16

drīz pavisam drīz

Tava dziesmiņa būs nodziedāta.... tauta gataviet ziedus!!!

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 16:36

JUS VISI ESAT SLIMI

Palasot visu šos murgus, nevaru saprast smieties vai raudāt.... izskatās, ka kaut kāds GATERIS maksā strādniekiem, lai raksta komentārus. Visi šie komentāri ir vienkārši sākumskolas līmeņa sacerējumi. Ja kaut kas kādā cilvēkā neapmierina, tak rakstiet pretenzijas uz domi vai pašvaldību ar saviem argumentiem, smuki pa punktiņiem, kas ko nav izdarījis un cik tas ir pamatoti. Šeit izskatās pēc garīgi slimu cilvēku diskusijas... kauns par Alūksniešiem. Jāsāk ar sevi!

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 18:50

:?

Ko nozīmē teiciens jus visi esat slimi?
Kuru jus? Un tu?

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 19:39

to JUS VISI ESAT SLIMI

Šobrīd esmu gan slims, vīruss piemetās, bet tu gan liekas ar galvu esi slims(a) gan....
Tauta izsaka savas domas un, tai mamzelei, sen bija jātinās, jo viņas izglītības līmenis un smadzenes neatbilst tam krēslam. Žēl, ka mēram arī tikai viena rieva un tā pati resnajā galā citādi to nespējnieku namu būtu sen patīrijis.
Vai varat iedomāties kas tur notiktu, ja ielikteņus sāktu izvērtēt profesionāla kadru atlases kompānija? Lielākajai daļai tie pa***eņi izslīdētu ārā.

pirms 4 gadiem, 2015.01.13 19:52

JUS VISI ESAT SLIMI

Tieši par to es arī runāju, nevienam nav konkrēta iemesla, kapēc kas kam neder un kapēc. Par Taviem "argumentiem" vispār nav runas - "tai mamzelei, sen bija jātinās, jo viņas izglītības līmenis un smadzenes neatbilst tam krēslam"... Kā tu zini to cik cilvēks ir/nav profesionāls un vai atbilst? Tantes pie veikala pateica? Šeit vispār nav nopietni jēga diskutēt.... visi kas te kaut ko negatīvu raksta ir vai nu garīgi slimi bezdarbnieki, vai skauģi, kam pirksti niez otru nolikt, bet paši ir lielas apaļļas nullītes. Pavērtējiet savu darbu....

pirms 4 gadiem, 2015.01.14 16:29

to JUS VISI ESAT SLIMI

mūūū....silta pļaka....mūūū....

pirms 4 gadiem, 2015.01.14 21:57

to JUS VISI ESAT SLIMI

čugungalva ir un paliek čugungalva.

pirms 4 gadiem, 2015.01.14 18:21

Sniega lāpsta

Tie nav murgi,tā ir dzīves īstenība.Tik slidenas un nesakārtotas ietves nekad nav bijušas.Lai šī šļurga sasalst,tad redzēsiet kādi murgi būs.Vienreiz sākat domāt ar galvu,Janīnas k-dze.Jūsu daiļrunība te nelīdzēs,te jāorganizē darbs un jāstrāda.

pirms 4 gadiem, 2015.01.15 14:46

mūūū

mūūū...Man tagad Vāczeme galvā...mūūū....

pirms 4 gadiem, 2015.01.15 23:20

Pieredze

Šodien redzēju Gulbenē izvedam sniegu. Balvu izpildirektore , Janīnas Č. draudzene (Kaļvas dēls mūsu Rūpē) krīt... t.i. šobrīd paspēja tikt uz zilās lapas

pirms 4 gadiem, 2015.01.15 17:41

to Pieredze

kas krīt? pastāsti tautai saprotamāk!

pirms 4 gadiem, 2015.01.15 23:25

ČUGUNOVA KĀ LIEKĒDE JĀATLAIŽ NO DARBA

te lūk, tikai viens no reāliem faktiem no iedzīvotāju ikdienas -->

Esmu zvanījis pašvaldības aģentūras “Spodra” direktoram Guntim Kozilānam, rosinot kaut ko darīt lietas labā, bet konstruktīvu risinājumu nesaņēmu. Piezvanīju arī pašvaldības izpilddirektorei Janīnai Čugunovai - arī viņa konkrētu atbildi nesniedza un solīja parunāt ar “Spodras” vadību. Bet nevajag runāt, vajag darīt!” saka alūksnietis Guntis Žīgurs “Alūksnes Ziņām”.

pirms 4 gadiem, 2015.01.17 12:28

mūūū

mū...mū...mū....ejat visi di..t, es barucu uz Vāczemi izklaidēties....

pirms 4 gadiem, 2015.01.17 19:06

mūūū

nupat atgriezos, turpināšu vecajā garā....mūūū....

pirms 4 gadiem, 2015.01.25 01:58

mūūū...

atvainojos, biju piemigusi un sapņoju, ka jau esmu mājās un kā es jūs čakarēju....nēē, nupat tik tuvojos Rīgai, tūliņ nosēdīsimies Rīgas lidostā, bet rīt saģērbšos jaunajās šmotkās, ko sapirkos vāczemē, un gan es jums visiem parādīšu kur vēži mājo... mūū, mūūū, mūūūū....

pirms 4 gadiem, 2015.01.25 22:13

Kādam/ai ir lielas problēmas ar galvu. neturiet sevī tik lielu ļaunumu, tas var nākt atpakaļ...

pirms 4 gadiem, 2015.01.26 15:52

viedoklismans

Tam, kas domā, ka citiem galvā problēmas, parasti pašam ar to galvu nav kārtībā.
Es domāju, ka te nevienam nav problēmas galvā, bet gan nekaunība un nesodamība pagaidām sit augstu vilni, bet tas tikai pagaidām, kamēr tauta klusē.

pirms 4 gadiem, 2015.01.26 16:54