Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Janīna ČUGUNOVA

šī persona savā un sev apkārtējo komandā iekļauj tādus darbiniekus, kam VĒLME KALPOT IR LIELĀKA PAR SPRIESTSPĒJU!!!
pateicoties viņas mēķtiecīgi "vajadzīgajai" attieksmei, daudzi ir pametuši un turpina pamest Alūksni un Alūksnes novadu!

- varbūt vēl kāds domā līdzīgi un nebaidās izteikt savas domas, viedokli ar mērķi atgūt drosmi no amatpersonu tieksmes iebiedēt ikvienu, kas domā atšķirīgi no standartiem un sistēmas izveidotajiem pieņēmumiem, jo kā visi zinām - bailes pazūd tieši tad, kad mēs nevis no tām izvairāmies, bet apzināti dodamies tajās iekšā un tās sakaujam!!!

to Emma

Gudrs cilvēks izvērtē arī sevi un nekad aplami nebāzīsies amatā, no kura nekādas sajēgas nav, bet čugunpauriem ka tik beņķis, alga un var līdzcilvēkiem slaidi uzspļaut....

pirms 4 gadiem, 2014.12.07 19:48

to Emma

Es neeju cilvēkus operēt, ja nav ķirurga diploma un pieredzes, bet šitā varētu arī to darīt, ja tik kāds maksātu par slepkavību.

pirms 4 gadiem, 2014.12.08 19:02

Emma

Ar svešām rokām oglītes grābt mēs visi protam!Mēs par visiem labāk zinām kā kuram jāstrādā,kā hokeistiem jāspēlē,kā priekšniecībai jārīkojas utt......

pirms 4 gadiem, 2014.12.08 21:40

Emmai

Dārgā, "hokejisti" būs pareizi!

pirms 4 gadiem, 2014.12.08 21:48

Emmai

Izglītotie zina gan kā ir jāstrādā, lai viss ietu uz augšu, bet prātā atpalikušie kā māk, tā mauj....un viss tikai iet arvien uz leju....Pēc gadiem 4-5 Pils ielu varēs sākt remontēt no jauna....
Traktorista vīzijas robežojas ar psihiski slima cilvēka murgiem.

pirms 4 gadiem, 2014.12.08 21:53

Emma

Paldies,ka izlaboji!

pirms 4 gadiem, 2014.12.09 19:48

Redzi, Emmma,

minēšu Tev kaut vai vienu piemēru! Ja tava maciņa budžets ir tik, cik ir, tad tu noyeikti NEKAD nepirksi dārgu egli ar dārgiem rotājumiem, ja labi zini, ka vienam no bērniem jāpērk ziemas zābaki, otram vajag sportam slēpes, bet pašai zobi prasa zobuārstu!
Te jau notiek tas pats-paskaties kāda izskatās daža laba sabiedriskā vieta! Tajā pašā valdības mājā jau sāk bailes palikt iet iekšā, ka kāds panelis uz galvas neuzkrīt. Ietves dažviet tādas, ka kaklu var nolauzt, par dzīvojamo kvartālu iekšpagalmu stāvokli vispār nav ko runāt, bet tajos katru dienu spēlējas simtiem bērnu.
Vai esam tik bagāti, lai varenplaši šķaidītu tautas naudu??? Vārds ekonomija šitai domei ir svešs.

pirms 4 gadiem, 2014.12.08 22:28

to: visiem

visas "saimniekošanas" priekšagalā ir - visus darbus kūrē, organizē, pieņem lēmumus un kārto sabiedrības acīs "slavenā" Janīna Čugunovas kundze!!!

pirms 4 gadiem, 2014.12.09 00:34

tu Emma

esi un paliec Emma! Laikam viena no šās ieliktenēm, ka tik braši meties ar pilnu krūti aizstāvēt!

pirms 4 gadiem, 2014.12.09 11:02

Emma

Jā,mani sauc Emma!

pirms 4 gadiem, 2014.12.09 19:51

Nu

Turies,Janīna!
Tu esi forša,tas nekas,ja kādsTevi kādreiz nesaprot.

pirms 4 gadiem, 2014.12.09 20:20

to Nu

Nu jāāā... tik "augstu" neakridētu skolu beigušu personu, kurai pie tam visus darbus rakstījuši citi, grūti saprast.... hihihi

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 21:18

Rauduļi

Kauns par tajiem, kas te sēž un raud! Tie visi cilvēki, kas te sēž un čīkst ir tie kuri paši nav dzīvē neko sasnieguši, nav varējuši iegūt augstāko izglītību, nav varējuši atrast pienācīgu darbu un dzvā jau nodzīvotajā dzīve ir apaļļas nulles. Jūs sēžat pie interneta un rakstam muļķīgus komentārus, bet ko esat sasnieguši Jūs paši? Pareizi neko.... Ejiet kaut ko sāciet darīt un redzēsiet, ka tad kad Jums sāks veikties, tad Jūs sāks apskaust un tāpat zākāt kā tagad Jūs to darat ar šo cilvēku! Mācīt citus ir viegli, bet darīt paši ne visi var! Atcerieties Jūs neesat nekas, kunkstētāji!

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 21:24

viedoklis

Man ir divas augstākās, pie tam godīgi iegūti diplomi, bet, ja man piedāvātu, es ilgi domātu vai uzņemties izpilddirektora amatu, jo tur patiešām ir vajadzīgas plašas zināšanas, erudīcija, gudrība, pieredze un visvairāk iekšēja inteliģence.
Bet dumiem cilvēkiem liekas, ka viņi ir pasaules nabas un dumajiem ne no kā nav bailes, ka tik algu maksā. Tā nu Alūksnē ir sabīdīti vadošos amatos "speciālisti", no kuriem izglītotiem cilvēkiem mati ceļas stāvus. Bet vistrakākais, ka tie beņķu sildītāji spļauj virsū tautas viedoklim. Cik ilgi? Man kauns par mūsu deputātiem, vienkārši nožēlojams kontingents.

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 22:51

to viedoklis

Jums ir 2 augstākās un Jūs sēžat te un rakstat kaut kādus komentārus... izskatās, ka Jūs pat vidējo pa blatam dabūjāt! Un kas Jums liedz pieteikties amatos un paraadiit sevi? Tad paskatīsimies cik mēs visi korekti esam

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 16:10

DR.OEC.HABIT.

Esmu gandrīz jau zinātņu doktors, Hm sēžu mājās un urbinu degunu, nevar saprast, urbināt tālāk vai iet kaut ko padarīt, nu netieku līdz doktoram.

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 23:01

to Rauduļi

Kurš tad te raud un čīkst?! Neviens! Visi ļoti mundri izsaka savas domas. Tu gan tikko sāki čīkstēt un raudāt : ko jūs te rakstāt muļķīgus komentārus, ko jūs darāt , va,i vai, vai, ai, ai, ai...,puņķi un asaras. Un blakus apriešanai ir pietiekoši pamatotu un normālu komentāru. Par rakstītāju diplomiem laikam tu nevari spriest, bet par dažas personas diplomu, kurš tapis ar cita cilvēka rakstītiem darbiem, nedzird pirmo reizi. Nav dūmu bez uguns... Un tie reālie darbi arī velk uz smieklu...

pirms 4 gadiem, 2015.05.04 12:40

???

Kā var saprast tās baisās nejēdzības? Gribas reizēm domāt ka nav tik traki, bet palsot intervijas ar viņu pašu jau redzi ka galīgi neforši viss notiek..
Par to pašu Siseņu mežu - uz jautājumu cik tad tās naudiņas arī domes kasē tika, bija 2 ļooti atšķirīgi cipari.
Tad par to - cirsmas nesakārtošanu - cik baismīgi ātri izcirta, izveda..
Savukārt cirsmas sakārtošanas jautājums ilga vismaz 2 gadus, to tā arī baismīgu atstāja un kā minētā kundze teica - varētu uzlikt sodu, pat summa bija minēta, bet mēs jau sodu NELIKSIM.
Kāpēc? Ņemot vērā ka nauda tur apgrozījās liela, pat to viņi nepanāca - nevēlējās..
Tas viss bija lasāms "Alūksnes ZIņās",viņi , malači , raksta lai iedzīvotāji šo to uzzin...
Un tādu brīnumu ir PAPILNAM......bezjēgā....
Vajadzētu panākt ka pašvaldības darboņi atskaitās kas REĀLI izdarīts, arī pašvaldības 4 poliču darboņi...

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 10:02

Dari un tevi arī apskaudīs!

Šī visa ir pavisam normāla Latviešu skaišana....mums skauž ka citam ir labāk kā mums pašiem jo esam slinki! skauž, ka kaimiņam jauna mašīna, ka bērni izskoloti, skauž ka labā darbā, skauž ka ieejot veikalā var atļauties neskaitot kapeikas, skauž ka var atpūsties ārzemēs.... utt.

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 16:24

!

Varu paturpināt, nevis skauž, bet, žēl, ka bezjēgā tiek saņemta alga no budžeta. Par ko???

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 17:55

Muļķības!

Man pietiek gan materiālo līdzekļu, gan atpūšos, kur vēlos. Nekāda pamata skaust šo sievieti. Bet 'cienīt viņu mani neviens nepiespiedīs! Neredzu pamata. Un pievienojos lielai daļai šo komentāru.

pirms 4 gadiem, 2015.05.04 12:45

to Dari un tevi arī apskaudīs!

Nevis skauž, bet pārņem mēmās šausmas skatosties, ko šitie "veiksmes stāsti" dara!Labāk būtu nedarījuši, skāde būtu stipri mazāka.
1)Alekandra paviljonu par 100 tūkst Eur naturāli saķēza. tai vietā, lai veiktu gleznojumu restaurāciju- jānotīra 7-9 krāsojumu(erzacu, kuri iepriekš neprofesionāli samālēti), tai vietā šitie uz pernicas krāsām ir uzpervējuši gruntskrāsu un nav saprotams, kapēc tas tika izdarīts, ja viss tāpat ir jātīra nost!!!!!!!! Vai tie''am naudu nav kur likt un var bezatbildīgi kaisīt vējā??? Nav piesaistīts neviens profesionāls polikkromā gleznojumu restaurators-vecmeistars, kas spētu pacelt objekta restaurāciju Likumā noteiktajā līmeni. Arhitekte Heindriksone nav tiesīga uzraudzīt polihromo gleznojumu restaurāciju. Starp citu Aleksandra paviljons ir unikāls ar to, ka uz šī paviljona ir lielākais polihromis gleznojums uz koka Latvijā.
2)Šobrīd I.celmiņas birojs Jau trešo reizi!!! veic Alūksnes Jaunās pils iekštelpu izpēti. Bet kapēc tas bija jādara, ja tas jau IR IZDARĪTS!!! Pirmoreiz 1986.g mauru rakstu atsegumus foajē veica Rundāles pilsmuzeja speciālisti, bet 1999.g profesionālāka izpētes firma SIA "AIG" veica pilnīgi visu pils iekštelpu mākslinieciski-arhitektonisko izpēti un iztrādāja izpētes projektu, uz kura bāzes tika izstrādāts arī pils fasādes renovācijas-restaurācijas projekts, bet iekštelpām netika paspēts izstrādāt restaurācijas projektu. Tagad bija tikai jāizstrādā iekštelpu renovācijas-restaurācijas projkets, bet atkal notiek pētniecība, pie tam zem mistiska nosaukuma tas iepirkums bīdīts!!!! KAPĒC??? Nav kur naudu likt?! Ja būtu pašu personīgā naudiņa, tad nešķiestos vis! Tām pamuļķēm tagad būtu jāliek tā nevajadzīgi izmestā nauda atmaksāt!!! Tas norāda tikai to, ka pamuļķēm nav elementāras sajēgas par šīm lietām! Būtu vismaz palasījuši likumus!
Kapēc iepirkumu komisija neseko līdzi kādas muļķības tiek dzītas cauri?!

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 18:36

?!?!

Nu ne jau kāds no domes gāja un krāsoja/restaurēja kaut ko... acimredzot nav spējīgu speciālistu! Nerakstītu Tu te komentārus, bet ietu ieteiktu kā pareizi ko, kur un kā darīt varbūt tā nebūtu. Un nesaki, ka dome ir ciet un telefons neatbild. Tākā nevajag sēdēt

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 19:27

kurts

Beidziet tak jūs te d......st!Labāk ejiet ielas slaucīt ar savām augstākajām izglītībām.Ka tik noriet kādu.

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 20:39

12

Pašvaldībā jau nav ar ko runāt, tikko esi izgājis no kabineta, tā vari dzirdēt kā tevi aprunā un izsmej.

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 23:03

??

Aleksandra paviljonam pavisam pusmiljons eiro, Alūksnes devums - vairāk nekā 200 tūkstoši!!!
KUR, KUR tas palika??
Jā, un šādu piemēru ir bezjēgā......

pirms 4 gadiem, 2014.12.12 10:02

to 12

Tas gan tiesa. Dome ir pārvērtusies par īstu klaču vietu, ieskaitot pašus galvenos priekšniekus. Visi tiek apsmieti un kārtīgi "aplikti", tiklīdz esi kāju no kabineta izspēris. Kauns par to, ka tāds līmenis un attieksme pret iedzīvotājiem.

pirms 4 gadiem, 2014.12.12 12:58

kā?

kā zini, ka drīz raudās? laikam vienkaŗši mētājies ar tukšām frāzēm!

pirms 4 gadiem, 2014.12.11 23:52

to kā?

Ņu, ņu....

pirms 4 gadiem, 2014.12.12 01:12

šeit visi ANP attīstības projekti

http://aluksne.lv/info_data/info11/jul08_02.htm

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 08:13

jau 2009.gadā

izpilddirektore saņēma - 1134 latus [44 komentāri]
http://aluksniesiem.diena.lv/vietejas-zinas/novada-mera-alga-cetrciparu-skaitlis-14101

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 08:51

Kas par brēku, ak dies!

Nu bet normāla alga...cik tad domē strādājošam cilvēkam jāsaņem 500€ ?

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 16:56

bet

tauta ta neapmierināta ar darba rezultātiem!!!
interesanti - pa ko ta tik brangu algu saņem!?

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 22:26

to bet

Kā par ko?! Par kakāšanu tautai uz galvas! Pati tauta vainīga, ka par tādiem mērkaķiem balsoja. Es balsoju par Zilkalni un neesmu kļudījies, vienīgā deputāte, kas tiešām strādā tautas labā, protams savu iespēju robežās, jo tiek smagi bremzēta no nelietīšu puses, no viņas tiek slēpta patiesā informācija.

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 22:46

DDD

to--> to bet
domā kādam ir izdevīgi, ka viņa kaut ko zin, kas baidās, tas slēpj, jo ir jau ko slēpt.

pirms 4 gadiem, 2014.12.18 14:17

uzbarojušies tā ne pajokam

2009. gada 6. oktobris
http://aluksniesiem.diena.lv/vietejas-zinas/pirmas-100-dienas-novada-saspringtas-13214

pirms 4 gadiem, 2014.12.17 08:53

nu

Nu tik jāvirza uz kādu ordeni, nez kuras tur pakāpes - Lāčplēša vai?
Varbūt visu domi ar vienu rāvienu?

pirms 4 gadiem, 2014.12.18 10:07

un

šitā izpildene gan jau atbalsta un atbalstīs ar abām rokām un tukšo "smadzeņu" podu to Cepurītes salas Čakarēšanu!!!

pirms 4 gadiem, 2014.12.19 08:25

!

šodien tas tirgus arī domes madāmam - ņudzēja no viņām...Visi citi jau darbā....un nevar atskriet piektdienā/....

pirms 4 gadiem, 2014.12.19 11:00

redzējām, redzējām...

ne tikai pa tirgu, bet šī arī pa pilsētu vazājās darbalaikā. topmodele ibivo....

pirms 4 gadiem, 2014.12.19 20:53

uzraugs

bet citu darba apjomu gan "prot" izvērtēt! ĀRPRĀTA STULBUMS UN VISATĻAUTĪBA!

pirms 4 gadiem, 2015.01.03 11:46