Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blēdīgā pašvaldība ar čugunovu priekšgalā

Tika izsludināta vakance" alūksnes muzeja saimniecības pārzinis". Uz pārrunām ieradās ap 20 diezgan spejīgu darbinieku. Cenzūrā sēdēja jaunā(visnotaļ bez pieredzes un bez ambīcijām, ar kuru viegli pašvaldībai pēc savas gribas manipulēt) direktore, un protams pati galvenā( visnotaļ negodīgā, blēdīgā kundzīte) čugunova. Viesiem pretendentiem tika atteikts, pat netika dota iespēja izpausties. Kāpēc?! Tāpēc ka redz čugunovas kundzītei ir taču katrai pašvaldības vakancei savs cilvēciņš! Negodīgi, blēdīgi, savtīgi! Fakts!

venture

Jā, tā ir! Paskatoties uz velēšanu biļetenām, hmm, blēži un liekuļi vien pa lielam tiecās uz varas kāres siltām vietiņām. Vienotības sarakstā vien, liekuļu un bležu bars. Pa lielam viņi netiek galā savās gimenes, bet domā ka pašvaldībā tiks galā ar veselu pilsētu. Sola to ko izpildīt navspejīgi. Vajag pauzt risinājumus kā solijumu pildīs, kā to spēs panākt lai pastasta, bet nevis tukši tik mūldēt un likt tautai uz ausīm makaronus.

pirms 2 gadiem, 2017.05.18 12:20

Lelle Lellevija

Re, kur aptaujā atkal par 3 traktoristiem tauta taisās nobalsot...nu tad dabūs ar pretī viena traktorista vietā tādus pašus(labi cilvēki nevar izvilk no bedres izzagtu novadu)... un Fomkas favorīte- neizglītotā čugunka atkal paliks amatā, varēs turpināt degradēt visu novadu.... Es balsošu par Janu un Līgu, divas gudras un varošas sievietes, vismaz to cūkukūti patīrīs gan....
TIKAI, DIEVA DĒĻ, NEBALSOJIET PAR TRĪNĪŠIEM: VISTKOPI, TRAKTORISU UN MALĒJU!!! Tas ir strupceļš visiem!

pirms 2 gadiem, 2017.05.31 19:42

Lelle Lellevija

Tauta parasti dabū sev tādus vadoņus, kāda ir pati izvēlējusies. Atceraties to! Gribat vecos-balsojiet par vecajiem, gribat ko citu, balsojiet par jauniem! Ja nebūs labāk, nu vismaz būs savādāk, bet noteiti tas nebūs regress kā ir šobrīd. Ar jaunajiem paliek vēl cerības, bet par vecajiem sen viss tāpat zināms....

pirms 2 gadiem, 2017.05.31 19:46

kurkulis13

Laikraksts Kas jauns 31. maija publice interesantu zinu par Aluksnes namiem http://jauns.lv/raksts/zinas/243140-aluksnes-mers-zalzemnieks-dukulis-pirms-velesanam-slepus-pagarina-darba-ligumu-ar-savu-labo-roku
Tai pat laika 1. jūnijā, var lasit sabiedrisko attiecibu "Speciālista" rakstu http://aluksne.lv/info_data/info17/jun01_01.htm
Ka tās ir patiesībā un kas notiek ar AN. vai tiešām bankrots un naudas nav?

pirms 2 gadiem, 2017.06.06 13:16

Lelle Lellevija

KomentārsNo sirds iesaku noklausīties šo interviju, īpaši tas attiecas uz masu medijiem un varas blēžiem:
https://www.youtube.com/watch?v=DqZ_bx8XzMY

pirms 2 gadiem, 2017.06.28 23:26

rex_21

Izrādās norādītais video NAV PIEEJAMS! :(

pirms 2 gadiem, 2017.11.27 16:21

jorganhue

lelle lellevija “Es balsošu par Janu un Līgu, divas gudras un varošas sievietes, vismaz to cūkukūti patīrīs gan....” Tu taču esi nepieskaitāma! Gribi, lai mūsu novads aiziet pa skuju taku ar tādām pie stūres. Ja tas notiks ar mums ir čau.

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 11:30

ludisnoritis

Alūksnes novada dome nolēmusi Mārkalnes pamatskolas telpās izveidot sociālā aprūpes centra "Alūksne" filiāli, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.Dome nolēmusi arī uz minēto ēku pārcelt Mārkalnes pagasta feldšeru-vecmāšu punktu un izveidot šajā ēkā arī grupu dzīvokļus. Lēmuma izpildei paredzamo nepieciešamo finansējumu 100 000 eiro apmērā dome nolēma nodrošināt šādā kārtībā - 58 000 eiro pašvaldības apstiprinātā budžeta līdzekļu šogad pārceļot no Sociālā dienesta sociālās aprūpes centram "Alūksne", bet 2017.gadā pašvaldības pamatbudžetā paredzot vēl 42 000 eiro.Filiāles darbības sākšanas datumu noteiks pašvaldības izpilddirektors.
2016.gada Alūksnes Ziņas - 20. maijs:
Mārkalnes pamatskolas ēkā ierīkos Alūksnes novada pansionātu – šādu lēmumu vakar pieņēma deputāti Alūksnes novada domes finanšu komitejā. Drīzumā uzsāks ēkas pielāgošanas darbus, lai pirmajā un otrajā stāvā būtu pansionāts, bet trešajā......
ALŪKSNES DOMES LĒMUMS NR. 182 NO 26.05. 2016.PAR PAŠVALDĪBAS FUNKCIJU ORGANIZĒŠANU

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 11:56

ludisnoritis

Dukuļis par 2016. gada budžetu Alūksnes Novada Vēstis 03.02.2016.
1.Šogad esam izvirzījuši mērķi maksimāli racionālāk izmantot pašvaldības īpašumā esošās ēkas un vairāk koncentrēt tajās pašvaldības iestādes.
Tā līdzekļus piešķīrām Ilzenes un Jaunlaicenes pagastiem, kur uz skolas telpām pārcelsies bibliotēka un feldšerpunkts. Līdzīgi arī Mārkalnē feldšerpunkta jaunā mājvieta būs skolas ēkā. Runājot par feldšerpunktiem, esam paredzējuši 20 tūkstošus eiro tieši šo iestāžu pārvietošanai, - norāda A. Dukulis.
Tādēļ pašvaldība apsver iespējas sociālās aprūpes centru izveidot bijušās Annas skolas ēkā, kas radītu arī jaunas darba vietas.

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 11:57

ludisnoritis

3.Alūksnes domes lēmums Nr.14 no 26.01. 2017;
1. punkts . Izveidot Sociāla aprūpes centra Alūksne filiāli Alūksnes novada nekustamajā īpašumā Mālupes pamatskola...
Kur tad īsti būs Sociālas aprūpes centrs vai filiāle? Čugunova tikšanās ar mālupiešiem solīja nu jau tikai uz 2018. gada beigām...Un kurš tad īsti atmaksās soda sankcijas par iztērētajiem siltināšanas projektiem( ieguldīts skolā un sporta zālē 390 106,38 tūkstoši eiro)?
Jā, meli un sapņi....

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 11:58

peteris.apsukrums

Vismaz šodien,2017. gada 29. novembrī Mālupes skolā nenotiek nekāda darbība. Apkures arī neesot.
Solīja jau daži labi, ka rudenī politisko spēlīšu rezultātā izmestajiem uz ielas Mālupes skolas darbiniekiem būs darbs. Nu bet Mārkalnieši izgāja sociālās aprūpes kursus pēc Dukuļa aicinājuma, tagad iet mālupieši. Cerība mirst pēdējā. Nu tad gaidīsim tās 18. gada beigas...

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 12:34

peteris.apsukrums

Par politiskajām spēlītēm runājot, ir dzirdēti tādi malieniešu stāsti. Savulaik Malienas pagastvecene esot gribējusi doties prom no darba un šantažējusi čugungalvu -palikšu , ja nelikvidēsiet Malienas skolu. Laikam neviena atbilstošās rebēs iesistīta kandidāta uz pagastvecenes amatu neatradās, un čugunovietei esot nācies piekrist. Vienlaicīgi tautā runā , ka pie jabkuras tikšanās ar Mālupes skolas vadību, pat uz ielas, viņa mierinājusi – jūsu skolu jau nu gan neslēgs, liekot veltīgi cerēt un paļauties uz amatpesronas godaprātu naivajiem mālupiešiem. Kas ir šī dāma – spriediet paši- nelaime Alūksnes novada ļaudīm. Iespējams, ka pat biezpienmaižu ēdājs roklaiža fomka un t.u. pā Kupca varbūt nav pat lietas kursā, kaut gan maz ticams. Kā gan citādi var attaisnot aprīkotu skolu ar vienu no labākajām sporta zālēm nomainīt pret miskati. Ticēt šai domei nozīmē ticēt Minhauzenam. Ar aprūpes centru viņiem neiet, jo pārāk daudz cilvēku tomēr grib, lai taisnība uzvar. Un nevar tomēr rīkoties kā pa savu ķešu. Jo čugunovietes vārdiem runājot – tā bija un tā būs ( citāts no dzīves)- šajā gadījumā neiet cauri.

pirms 2 gadiem, 2017.12.04 11:54

Lelde

Ak šausmas, vai te šajā mājas lapā vispār kaut kas notiek? Man liekas, ka aluksniesiem.lv ir tik daudz klientu zaudējuši, un lapa tik panīkusi un garlaicīga..... Novēlu visiem Priecīgus un Jaukus Ziemassvētkus.

pirms gada, 2017.12.22 11:02