Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meitenes palīdziet

Situācija tāda, mans vīrs (nelabojams babņiks) pirms gadiem trīs aizgāja pie citas. Un neatgriežas. Visus šos gadus gaidu , pārdzīvoju, jo vienmēr jau atvilkās atpakaļ, un nekad neviena mīļākā nav spējusi aizstāt sievu, jo, kas var būt labāks par sievu :) Tāpēc man nav saprotams, kāpēc nenāk atpakaļ? Nezinu nevienu gadījumu, kad vīrs būtu palicis pie mīļākās, nu izskaraidījas- izskraidījas, jo nekā laba, jau pie tām mīļākajām nav. Ko man darīt? Kā jūs domājat?

Skumji

... grūti spriest kāpēc tavējais neatgriezās!!!

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 14:00

pfff

Nu tad jau nemaz neesi tik laba sieva,ja jau vecis nenāk atpakaļ...ieteiktu vēl kādus pāris gadiņus pagaidīt :D
nu un pa to laiku vari bik pie viena paārstēties un/vai kamasutru pamācīties :D

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 14:52

Estere

tieši mīļākā cik zinu , nekāda labā nav, ne viņa ēst prot taisīt, nekā, vispār ļoti nesaimnieciska sieviete, kā pie tādas vispār vīrietis var palikt?

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 16:40

Estere

nu bet mēs esam precējušies. un šķirties es netaisos, visa pasaule rādīs ar pirkstiem -šķirtene utt

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 16:39

.......

Njaa ..labāk ,lai rāda ar pirkstu un saka - vei kur tās vīrs aizgāja pie mīļākās un nenāk atpakaļ, laikam jau atrada labāku? Labāk šķirtene, nekā lupata bez pašlepnuma!!

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 21:25

.......

Njaa ..labāk ,lai rāda ar pirkstu un saka - vei kur tās vīrs aizgāja pie mīļākās un nenāk atpakaļ, laikam jau atrada labāku? Labāk šķirtene, nekā lupata bez pašlepnuma!!

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 21:25

labais

Estere, uzraksti savu epastu. pastāstīšu kaut ko labu

pirms 5 gadiem, 2014.10.15 10:57

ivo

kāds babņiks?
vecim kreisais pagrieziens ir kā trenažieru zāles apmeklējums,nevajag veltīgi nervozēt,ja Jums mīlestība bija,tad viss būs o.k. atgriezīsies

pirms 4 gadiem, 2015.10.05 09:20

nu jau gan

Mūsdienās jau neviens vairs ar pirkstiem nerāda. Tieši otrādi - vajag saņemties un beigt šos murgus. vai tad nu labāku vīriešu trūkst. sieviete nedrīkst arī būt par kājslauķi.

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 17:47

lida

Nu un kas,ka neprot lāga gatavot?
es ar īpaši labi negatavoju,bet neviens vīriets nav sūdzējies,un jā,par vīriešu uzmanību nevaru sūdzēties,bet neuztraucies-ar precētiem NEPINOS!
Bet vsp nožēlojami,tak šķiries un miers,jo labāk,ka aprunā,ka neļauj sev uz galvas kāpt,nevis ka runā,rekā tavs vecis pa bābām staigā!

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 19:16

qaz

vajag aizsūtīt rakstisku atgādinājumu, ka joprojām pastāv iespēja atgriezties

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 19:59

Žozefīne

He,he, es gan zinu gadījumu,kad ,kā aizgāja no sievas pie mīļākās,tā arī palika!
Un ,ne vienu vien !
Nu pagaidi vēl 3 gdus, tak nevar būt,ka viņš savu sievu aizmirsis!

pirms 5 gadiem, 2014.09.30 20:28

taa

Varbūt pamēģini ar avīzes starpniecību? Ieliec sludinājumu, nokaunini, paraudi... A mož būs rezonanse un sabiedrības spiediena rezultātā šis atvelkas?
P.S. Bet vispār jau šī ir 100% no pirksta izzīsta situācija un tu nemaz neesi nekāda Estere, vai ne?;)

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 01:18

Estere

Protams , ka neesmu Estere, es taču nelikšu savu īsto vārdu, lai man vēl vairāk rādītu ar pirkstiem.
Es taču biju domājusi nopietni, jo ir taču gadījumi, kad vīri atgriežas arī pēc 10 gadiem. Arī zvanījusi esu viņam un teikusi, lai beidz ākstīties ar to ma...ļīti, bet nekādā jēgā. Un par šķiršanos, pat lai necer , netaisos dot. Varbūt apdomāsies, un tad būs par vēlu. Labprāt aizietu pie kādas tantiņas, varbūt kāda no pieredzes var pateikt, vai palīdzēja vai nē?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 08:25

Esterei

vienīgais, ko varu pateikt, ka esi stulbāka par stulbu un pilnīgi bez pašcieņas. Jo vairāk par tepiķi klāsies, jo vairāk Tevī kājas slaucīs.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 08:42

Estere

Tavu padomu es neprasīju, manās interesēs ir saglabāt normālu ģimeni, nevis klausīties tavus murgus.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 09:55

.

TEV,ESTERE,DīVAINA UZTVERE,KAS IR NORMāLA ģIMENE... skumji... :(

pirms 4 gadiem, 2015.10.06 08:59

Estere

Bet sieva esmu es! nevis tā bļ....
Katram vīrietim gadās dzīvē kļūdas, ko tad - nepiedot? Visu mūžu turēt naidu?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 10:28

:):)

kļūda tava veča dzīvē esi tu.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 14:34

iesaku

Ja jau rīrs vienmēr gājis pie citām, tad nemīl viņš tevi un nekad nav mīlējis un ja nav iemīlējis tad neiemīlēs!
Ja atgriežas tad ne jau ģimenes pēc, bet tāpēc ka nav kur iet kad mīļākā padzen.

Ja nav vēl šķīries, tad tikai tāpēc ka nogaida līdz beigsi ņemties un varēs izšķirties bez naida.

Atpakaļ nenāks, čakarē vien savu dzīvi, ja negribi to saprast.

Pret mīlestību vecenes nevar palīdzēt.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 11:12

Estere

Nu kāda tur mīlestība?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 12:00

Estere

Nu kāda tur mīlestība?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 12:00

:)

Kur Jūsu pašcieņa??? Lai staigā laimīgs. Sakārtojiet savu dzīvi bez vīra. Iespējams, būs daudz labāka.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 12:15

vvv

Ir gan problemas. No kartigas sievas jau viri prom neiet. Bet ja jau aizgaja, tad pareizi darija. To sieviesu ir tik daudz, bet musu tik maz, ka esam uz izkersanu. Noker sev ari kadu citu, lai nav garlaicigi, bet varbut esi tikdrausmiga ka neviens neskatas uz tevi

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 13:28

Estere

Cik saprotu, tad mani neviens te neatbalsta :( Sanāk , ka ja kāda pad..... aizvelk, manu vīru , tad tas ir normāli?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 14:29

vecis

Zini kā saka - pagale viena nedeg. Vaina vienmēr ir abos, Kur un cik tas jau cits jautājums.
Bet tā uz dullo aiziet nemēdz, jo īpaši jau 3 gadus. Tā ka samierinies. Un šķiršanās būs, tu piekrīti vai ne, ja ilgu laiku nedzīvo kopā, ar to jau pietiek, lai škirtu.
Atrodi tiešām sev kādu vīrieti.Ja jau tik laba esi, tas nebūs grūti.
Ja vien stāsts nav izdomāts lai patrollētu forumā.

pirms 5 gadiem, 2014.10.02 11:21

Esterei

Palasot šo visu, saprotu, kāpēc vīrs no tevis aiziet! Tad, kad arī tu sapratīsi, iespējams, viņš atgriezīsies. Bet bērni, kad izaugs, tevi nosauks par muļķi. Diemžēl.

pirms 5 gadiem, 2014.10.02 16:05

Esterei

Esi lepna! Pabeidz šīs attiecības ar cieņu un meklē savu īsto cilvēku. Nedomāju, ka tā ir normāla ģimene, ja vīrs nemitīgi staigā no vienas sievietes pie citas. Ja arī vīrs atgriezīsies pie Tevis pēc desmit gadiem (kam gan es neticu), tad varēsiet turpināt. Esi stipra un lepna! Mēs kā Kristīnes, visu piedodam un gaidam šos mājās, bet viņi izpriecājas un atgriežas, lai atkoptos, bet pēc tam atkal aizskrien pakaļ citiem brunčiem. Nelolo veltas cerības :( ... un uz Tevi neviens ar pirkstu nerādīs, jo būsi saglabājusi pašcieņu. Lai veicas!

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 14:47

Loreta

Izlasīju visus komentārus - visi nosodoši, tomēr neviens nevar pārmests, ka vēlies SAVU ģimeni saglabāt! Pēc pieredzes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem varu pateikt tikai to- ka visi grib to, ko nevar dabūt, turklāt, ja pazemosies, tad tas tavu vērtību necels, kas ir būtiskākais, lai vīrs gribētu atgriezties! Tātad- tev jākļūst skaistākai, foršākai, gudrākai, veiksmīgākai un, pat ja tu to dari apzināti, lai atgūru vīru, tad nekad to vevari izrādīt! Ja nespēj kļūt labāka sevis dēļ, kas ir pareizākais, tad neatzīsties, ka dari to vīra dēļ! Tev ir jābūt pozitīvai un foršai, lai vīram patiktu ar tevi parunāties un būtu vēlme tevi satikt kaut vai bērnu dēļ- lai viņam ir patīkami tavā kompānijā, bet tev ir viņam nevis jāizdabā, bet jābūt pašapmierinātai, viltīgai, koķetai- vnk foršai! Un galvenais- neizrādi, ka viņu gribi atpakaļ! Šķiršanās nedošanu skaidro ar jebko citu- materiāli izdevumi, māņticība (ka esi bijusi pie zīlnieces, kas teica, ka sastapsi savu liktenīgo esot precējusies), vai bērnu dēļ....Ja zvanīsi , raudāsi un lūgsies, lai nāk atpakaļ- viņam tu liksies puņķaina un pretīga....
turklāt, gadījumā, ja viņš gribēs atpakaļ, tad no tavas puses nekad nevar būt parādīta 100% pretimnākšana, tev jābūt drīzak pret atkalsaiešanos, jo tad viņš domās- kā tikt atpakaļ un kā nepazaudēt, bet noturēt!!!

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 15:34

Estere

Beidzot sakarīga atbilde :)

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 16:40

Esterei

Vai, laulībā ar vīru, bērni ir?

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 17:12

Loreta

Man ir stabila ģimene, bet par savām iepriekšejām attiecībām- vienmēr (pat ja pati esmu tās izbeigusi) esmu centusies būt vēl foršāka (man tāda attieksme)- tas ir tik patīkami, kad bijušie labāku nekad vairs tā arī neatrod un vēlāk nožēlo, ka palaiduši garām iespēju, bet mani tas vairs neskar (laikam mazliet riebīgi no manas puses) :)

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 23:27

ZInu :)

pilnīgi piekrītu :)

pirms 5 gadiem, 2014.10.02 10:48

ZInu :)

Un atnāca pie manis, dzīvo pie manis! Ko tagad? Nevajag sevi taisīt baltu un pūkainu , "saimnieciskā" sieviete. Tava ļaunā , kašķīgā rakstura dēļ pat bērni ir aizlaidušies , nerunājot par vīru. Tas, ka tu zvanies un turpini tiranizēt , nenozīmē, ka tūlīt visi skries un dancos pēc tava prāta. Un tantiņas vari meklēt un burties, tās jau ir tavas problēmas. Un pat ja mēs nebūsim kopā, nenozīmē, ka viņš atgriezīsies pie tevis.

pirms 5 gadiem, 2014.10.02 10:47

marta

Tu pilnīgi atbildēji kā no mana vārda arī:)Mums gan jau 10 gadi pagājuši un esam laulībā un ar bērniem,bet bijušai vēl joprojā šķiet,ka viņai ir tiesības mūsu dzīvi bojāt.

pirms 5 gadiem, 2014.10.03 17:02

Laura

Es nekad to nejautātu publiskā vidē. Un ja nu to visu lasa tava sāncense? Un arī tavs aizvilinātais ?Esmu pārliecināta, ka viņiem vēders sāp no smiekliem. Bet varbūt tas ir tavs mērķis, domā, ka iežēlināsi? Muļķības!! Tiec ar to visu galā pati bez meiteņu palīdzības. Neviena(s) nelīdīs tavā dzīvē un neiedos to īsto padomu!

pirms 5 gadiem, 2014.10.03 19:16