Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Endikrinologs

Cilveki, ja jums kadreiz rodas problemas ar vairogdziedzeri, (hormonu svarstibas), ludzu neejiet pie musu Aluksnes endikrinologa... man personigi bija loti lielas problemas, ar kuram mocijos loti ilgi,bet daktere uzrakstija 4x mazaku devu, nekaa bija nepieciesams, lai apturetu nepatikamos simptomus..
esmu laimiga un pateiciga dakterei Pulss5 Riga, ka palidzeja tikt gala ar sim problemam, un visiem iesaku...!! Lai veicas, un galvenais -VESELIBU!!!!

nu, cilvek,

pirms ķeries ,,pie spalvas" respektīvi klaviatūras pārliecinies, par savu gramatisko varēšanu, ko spēsi vēstīt pārējiem!

pirms 2 gadiem, 2015.11.19 15:32

?

Un pats? Vienas garumzīmes nav, teikumu sāc ar mazo burtu, divu komatu trūkst, viens komats lieks. Un, otrkārt, ko Tu tajā vēstījumā nesaprati?

pirms 2 gadiem, 2015.11.19 18:34

...

to cilvēks ir atbildējis cilvekam

pirms 2 gadiem, 2015.11.20 09:18

Malēnietis

Un pedagogi vēl gatavojas streikot! Tieši šādu izglītības "kvalitātes" pierādījumu dēļ labāk būtu klusējuši drēbītē.

pirms 2 gadiem, 2015.11.19 16:00

!!!

Prast lasīt un rakstīt ir katra pašcieņas un goda jautājums. Ja pieaudzis cilvēks to joprojām neprot, tad nu tas nav jautājums pedagogiem. Varbūt cilvēkam ir tikai dažu klašu izglītība, vai rakstītprasme apgūta zemākajā līmenī, bet citus kritizēt ļoti gribas.

pirms 2 gadiem, 2015.11.20 08:08

vietējais

"Cietās" galvās arī izcilākais pedagogs neieliks neko.

pirms 2 gadiem, 2015.12.19 15:52

Mamma

Alūksnes ārsti darbu piecieš kā zobu sāpes, un savu sakrāto žulti izgāž uz pacientiem. Šodien spilgts piemērs slimnīcā uzņemšanā. Vakar bērns sasita roku, likās nekas traks nav, šodien aizbrauca uz skolu. Pēc skolas bērns mājās ierodas ar zilu pirkstu, saprotu- ar steigu pie ārsta, lai tomēr pārbauda vai nav samežģīts. Ap 5ciem ienesāmies slimnīcā, jauka māsiņa piefiksēja info un, kas nav mazsvarīgi, faktu, ka trauma ir vakardienas. Lika gaidīt. Atnāca daktere, apskatījās, paziņoja, ka vajag rentgenu- ar māsiņu gaitenī sarunājās, izlēma, ka sauks rentgentanti no mājām. Jāpiezīmē, ka izbrīnija fakts, ka viņa nav uz vietas. Pulkstenis bija knapi 5ci. Uztaisīja rentgenu. Lauzts nekas nav. Tik tālu viss skaisti. Pēc brīža atlidoja dežūrārste fūrija un metās virsū. Izrādās, ka viņai neesot bijis tiesību saukt dakteri no mājām, ja trauma ir vakardienas!!! Un ko jūs vispār šodien atnācāt? Kāpēc ne no rīta? Sanāk, traumai jābūt svaigai. Pat sasists pirksts nedrīkst sapampt un palikt zils dienu vēlāk, un vecāki redz kādi kretīni, nevar aiziet no darba ātrāk vai vnk paņemt brīvu, lai bērnu ar sasistu roku jau laicīgi aizrautu uz slimnīcu! Ja nu ir lauzts, bet izņēmuma kārtā nesāp! Un viss tāpēc, ka viena daktere ātrāk mājās aizlaidusies. Nezinu kā sauc to dežūrārsti, kas šodien bija, tāda kundze gados, bet tik negatīvu cilvēku sen nebiju satikusi. Stāvējām abas ar meitiņu kā ar aukstu ūdeni aplietas. Nācām taču pēc palīdzības.. Tā arī nesapratām, kur mūsu vaina. Ārste pati izlēma, ka vajag rentgenu, un saukt dakteri.. Tā kā, mīļie alūksnieši, pie mūsu ārstiem nav jēgas vērsties, pataisīs par muļķi, izgāzīs žulti, un noārstēs psiholoģiski. Cik saprotu no notikušā, savā starpā tur ārstiem normālas komunikācijas vispār nav, ja šitā darās..

pirms 2 gadiem, 2015.12.01 19:29

Bijusī slimniece

Ka tik nebija slavenā daktere Kalēja, kura vīzītēs pa palātām staigā ar tik vienaldzīgu attieksmi, ka salti metas. It kā visi pričendaiļi ir līdz, taču ar tādu nodarbi kā sirds slimniekiem izmērīt reizi dienā asinsspiedienu, viņa sevi neapgrūtina. Pie tam vizītes lielākoties ir tikai pēcpusdienā un ja tev , cilvēk, asinsspiediens uzlec naktī vai rītā, tad nu māsiņas arī nebūs tās, kuras uzskatīs par vajadzīgu pievērsties tavai problēmai. Varbūt nenomirsi un sagaidīsi to brīdi, kad pēcpusdienā atnāks daktere. Murgs, ne slimnīca, no malas skatoties visi tik pārstrādājušies, ka bail.

pirms 2 gadiem, 2015.12.19 10:34

induss

Es tevi vēl ne tā nolamātu par savlaicīgu nevēršanos pie ārsta par bērna traumu. Otrkārt, vai tu sajēdz, kas tā par profesiju - rentgenologs. Tas ir bīstams, ne velti darba stundas ir kategoriski ierobežotas un arī stāžs ir ļoti īss. Tālāk, lauzta roka varot nesāpēt?! Tu ar pēcpusi to izdomāji? Bet tā zemāk "bijusī slimniece", ko trenca tevi par pīpēšanu vai skandalēšanu ar pārējiem slimniekiem? Un kam mērīt asinsspiedienu viņa{ Kalēja} zin labāk. Varbūt tev pakaļā termometrs arī viņai jābāž?

pirms 2 gadiem, 2015.12.20 21:06

nuuu

Paldies ka mums ir tāda forša daktere Kalēja....esmu vairākas reizes ārstējusies - saku tikai to labāko.
Un - kas tad vispār ārstēs ja nebūs viņas, viņai vienai pašai jātiek galā ar visu terapijas nodaļu un slimnieku tur ir daudz. Cik zinu - Gulbenē vispār nav vairs slimnīcas kā tādas.
Man viņas sejas izteiksme nemaz netraucē, jo ar katru slimnieku izrunājas sirsnīgi.
BET ja nepatīk šeit- nu pucē tak uz Rīgu.
Nav vērts mocīties "murgā" - uz Valmieru vari doties, Rīgā ar jācer ka Tevi gaidīt gaida.. - VISI ceļi vaļā...
Jācer, ka tad varēsi rakstīt slavas rakstus.

pirms 2 gadiem, 2015.12.19 19:23

Alvils

Nuuu, redzi, cilvēkam nu galīgi nav jāmaksā 10 eiro dienā par "sirsnīgu izrunāšanos", ja ar to viss arī beidzas, gribas saņemt arī profesionālu palīdzību. Un nevajag te d---t, ka Alūksnes slimnīcā ir pārstrādājies personāls-tās pašas māsiņas! Cik tad cilvēku vispār guļ tajā slimnīcā? Nevajag te salīdzināt ar Valmieru vai Rīgu, kur gan māsiņas, gan dakteri tiešām "rukā" ar melnu muti. Kalējas sejas izteiksme un attieksme traucē jebkuram sevi cienošam cilvēkam, kurš cer (kaut arī naivi), ka viņu kāds tajā slimnīcā vispār ārstēs.

pirms 2 gadiem, 2015.12.27 23:25

!!!

UN slavenā?? bijusī slimniece varbūt savu uzvārdu arī atklās?
Vai tas ir tas smalkais tonis kādu nozākāt anonīmi?
UN - lai nu Tev nebūtu jāiet Rīgas slimnīcā, kur, Tavuprāt, gan māsiņas, gan dakteres sē'dēs pie Tavas gultas!

pirms 2 gadiem, 2015.12.20 10:19

Alda

!!!, kāpēc Tu domā, ka "bijusī slimniece" ir slavena?

pirms 2 gadiem, 2015.12.27 23:30

cilvēkam

Kāda gādība par līdzcilvēkiem! Ko tu gribēji pateikt? katrs pats zinās kur griezties pēc palīdzības, atkal nozākāšanas sagribējās. Priecājies, ka mums vispār ir slimnīca.

pirms 2 gadiem, 2015.12.21 07:08

Vidmants

Uzcel telti savā pagalmā, noguldi tajā sirdzējus un arī Tavā pagastā būs slimnīca un visi lai priecājas, ka ir kaut tāda. A par ko jāpriecājas? Par vietu, kur atstāt savu pacienta iemaksu? Tumsoņu domāšana. Varēja gudrinieki vēl pateikt-labi, ka Alūksnē nav karš.

pirms 2 gadiem, 2015.12.27 23:29

bet

paga , paga - es lasu ka "bijusī" sauc vārdā dakteri un māsiņas, nu - neviena normāla cilvēka tur neesot..
un tad, protams, labāka doma braukt uz Rīgu kur viss medicīniskais personāls viņu gaidīt gaida...
Personīgi es priecājos ka mums IR slimnīca, un priecātos ja jaunie dakteri tomēr kāds gribētu izkustēt no Rīgas uz šo pusi.

pirms 2 gadiem, 2015.12.21 15:05

Iveta

Nu i priecājies! Kas Tev liedz? Ja Tevi tas viss apmierina...

pirms 2 gadiem, 2015.12.27 23:33

Pateicīga sava tēva meita!

Bet es savukārt gribu pateikties mūsu slimnīcas dakteriem! Gan dr. Kālejai, gan dr.Kauliņai gan arī (piedodiet ja kļūdos uzvārdā) dr. Reinei. Šajā saitā meklēju informāciju ārkarti reti, bet šoreiz tā nu sanāca.... Un ko es Jums gribu teikt - Mīļie cilvēki!, lūdzu esiet labsirdīgāki viens pret otru! Nāk taču Ziemassvētki, laiks rast sirdsmieru!

pirms 2 gadiem, 2015.12.21 15:54

.

Ko Jūs trakojat?
Neejat nu neparko neejat šeit - pūšat tak uZ Rīgu ..TUR TAK TO VIEN DARA kā Jūs gaida..

pirms 2 gadiem, 2015.12.28 12:31

zenta

un kura tad tā būtu?

pirms 2 gadiem, 2015.12.29 15:17

Mamma

Lasu un brīnos.. Pusvārdu izlasa un sacerējums gatavs. Nevienā brīdī netiku minējusi, ka tā ir Kalēja. Tas ir pirmkārt. Otrkārt, indusam ieteiktu lasīt uzmanīgāk un mēģināt tomēr uztvert rakstītā jēgu..
Treškārt, sāpe bija par to,ka mediķiem šajā iestādē pieklibo savstarpējā komunikācija un saprašana par to, ko kurš kurā brīdī kuru drīkst patraucēt(:D), lai vienkārši apskatītos bērna pirkstu. To, ka viņš nav lauzts, mēs zinājām pašas. Esmu trīs bērnu māte un, domājams, zinu kurā brīdī vērsties pēc palīdzības. Ja induss pie katra sasituma nestos pie ārsta ar aizdomām par lūzumu, viņam jau kartītē būtu diagnoze. :D
Ak jā, kam nepielēca- par lūzumu, kas nesāp- tas, mīlīši, bija sarkasms. ;)
Dakterīšiem Alūksnē novēlu būt jaukākiem un saprotošākiem, kad kāds ierodas pēc palīdzības. Ja nesanāk, varbūt jāmaina profesija?..Dēļ kā tad jūs ejat uz darbu? Sevi mocīt un citiem pie visa klāt arī omu sabojāt?.. Tūlīt jau panesīsies komentāri par dzīvi un algu Lv.. :D

pirms 2 gadiem, 2016.01.26 16:31

tas tāpat skaidrs

Tas, ka Alūksnē nav labu ārstu ir fakts.

pirms 2 gadiem, 2016.01.26 22:42

nja

komentāri panesīsies par to ka Alūksnē VISPĀR drīz nebūs dakteru..ne laipnu, ne nelaipnu...
Ar ģimenes ārstiem tas jau ir sācies - Ģērmane aiziet, pie kā, lūdzu, reģistrēties?
Slimnīcā barukā gan no Rīgas, gan Gulbenes, tas labi ka kāds atbrauc, bet ja apniks braukt????
Nu - un ja nomainīs vēl esošie profesiju, tad ko? Uz Rīgu?

pirms 2 gadiem, 2016.01.27 09:23

iespēja

Par jauniem ārstiem maņu jādomā pašvaldībai. Deputāte Kauliņa gadu desmitus tur sēž no izdevīgām partijām! Runā par citām nozarēm, bet medicīna tas jau skaidrs. Poliklīnikas reģistratūras logā redzēju lapiņu, kur bija uzrakstīti augstāko medicīnas iestāžu telefonu numuri, kur zvanīt ja ir problēmas.

pirms 2 gadiem, 2016.01.27 10:52

iespēja

Par jauniem ārstiem maņu jādomā pašvaldībai. Deputāte Kauliņa gadu desmitus tur sēž no izdevīgām partijām! Runā par citām nozarēm, bet medicīna tas jau skaidrs. Poliklīnikas reģistratūras logā redzēju lapiņu, kur bija uzrakstīti augstāko medicīnas iestāžu telefonu numuri, kur zvanīt ja ir problēmas.

pirms 2 gadiem, 2016.01.27 10:52

edzi kā

Kuras ta nu ir tās augstākās medicīnas iestādes? Zvanīji ar kādai par savu problēmu? Ko ta sacija?:DDD

pirms 2 gadiem, 2016.01.28 22:12

vispār jau tie komentāri

psiholoģiski nesāp, bet skaidrs, ka Alūksnes tautai ārstus nevajag. Tas atbrīvo no pienākuma sajūtas strādāt Alūksnē.
Varbūt 'dziednieki' 'izēd' ārstus?
Kam tas varētu būt izdevīgi? Padomājiet.

pirms 2 gadiem, 2016.01.29 10:32

Zebiekste

nu ko nu muldi, nav jau mums arī to dziednieku? nezinu nevienu

pirms 2 gadiem, 2016.01.29 11:43

hi hi

Dziednieks prasa mazāk, i ģīmi laipnāku rāda, un, galvenais, neizraksta pašas dārgākās zāles aptiekā. Jo galus atdosi tik un tā. :D Un viņam kvotas nebeidzas. Redz visu bez rentgena un sonogrāfa! :D Pasmaidam,Alūksne! ;) Foršu dienu!

pirms 2 gadiem, 2016.01.29 13:46