Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piena ražotājus aicina uz semināru par iespējām izdzīvot krīzes situācijā 6

Sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu un A/S „Dimela Veta Latvija”, biedrība „Zemnieku saeima” organizē un aicina piena ražotājus uz semināru „Iespējas un darāmās lietas piena ražošanas saimniecībā krīzes apstākļos”, kas notiks 4.novembrī pulksten 10.00 Gulbenē (Gulbenes novada domes 3.stāva zālē, Ābeļu ielā 2). Par to informē biedrības "Zemnieku saeima" sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Liepniece.

Viņa stāsta, ka seminārā biedrības „Zemnieku saeima” vadība informēs par atbalsta maksājumiem lauksaimniekiem (tiešmaksājumi, zaļināšana un valsts atbalsts), plānotajiem atbalsta pasākumiem lauksaimniecības uzņēmumos, kā arī aktuālajām izmaiņām likumdošanā (Aizsargjoslu likums, Medību likums, Būvniecības likums, u.c.).

"Savukārt A/S „Dimela Veta Latvija” pārstāve informēs par to, kā rīkoties piena krīzes situācijā, lai saglabātu saimniecības dzīvotspēju. Piena ražotāji tiks informēti par to, kas šobrīd piena ražošanas saimniecībā ir darāms un, kas noteikti nē. Tāpat klātesošie tiks iepazīstināti ar Vācijas zemnieku rīcību krīzes situācijā, kad pašizmaksa pārsniedz piena cenu, un citām aktualitātēm," skaidro L.Liepniece.

Seminārā piedalīsies biedrības „Zemnieku saeima” vadība un A/S „Dimela Veta Latvija” vadošā dzīvnieku  labturības speciāliste un piena fermu auditore Dr. Vita Būde – Gaile.

 Dalībai seminārā lūdz pieteikties iepriekš pie biedrības „Zemnieku saeima” biroja administratores Daces Freimutes pa tālruni 67027044 vai rakstot: [email protected]


Komentāri 6

boņa

Laikam ar saviem zapiņiem un moskvičiem sabrauks, krīze taču....

pirms 4 gadiem, 2014.10.23 18:48

...

Mēģini boņuk pats arī kaut ko darīt, varbūt žigulītis sanāks. Skaust cilvēkus, kas vēl mēģina strādāt,sēžot un kasot ap jostas vietu, protams, ir vieglāk.

pirms 4 gadiem, 2014.10.24 07:08

...

vaaau... tad jau esi vai daputaats, vai kontrabandists.

pirms 4 gadiem, 2014.10.25 23:03

ss

Ja bizness ir nerentabls, tad to jāklapē ciet. Bez piena jau nepaliksim, gan jau kāds to var izdarīt ar plusu. Nu piemēram poļu piensaimnieki....

pirms 4 gadiem, 2014.11.14 16:41

antons

lai atbrauc tas rinkēvičš un paskatās kādus sūdus savārijis....!

pirms 4 gadiem, 2014.12.10 09:21

Dzive laukos