Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaidīt sirdīs mieru 14

Šodien pulksten 12.00 pie Alūksnes evaņģēliski luteriskās baznīcas uzsāksies Krusta ceļš. Tas virzīsies cauri pilsētai un noslēgsies katoļu baznīcā, kur lūgšanas turpināsies arī pēc pulksten 15.00.

Marta otrajā pusē Alūksnes Sv. Bonifācija Romas katoļu baznīcā ieradās jauns priesteris Andrejs Trapučka. Pirms tam viņš kalpoja Ogrē, bet nu ir gatavs palīdzēt ikvienam cilvēkam mūsu pusē.

Atklāt savas cilvēciskās personas cieņu

A.Trapučka atzīst, ka viņam patīk Alūksne un tās cilvēki. Nesen viņš iepazinās arī ar Alūksnes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītāju Magnusu Bengtssonu. “Esam viena gara cilvēki, un tas ļoti priecē. Iepriecina arī tas, ka dažādas konfesijas var labi saprasties un kopīgi organizēt un iet Krusta ceļu,” viņš saka.

A.Trapučka uzsver, ka daudzi cilvēki baznīcu apmeklē tikai Ziemassvētkos un Lieldienās, kas ir priecīgi svētki. “Taču Lielajā piektdienā mēs atceramies, ka Jēzus labprātīgi uzņēmās krusta nāvi par mums. Viņš ir pelnījis visvairāk mūsu uzmanības un mīlestības. Kristietībā nav tikai šie priecīgie svētki. Kļūdaini ir sirdī noskaņoties, lai tikai priecātos. Jau pats vārds “augšāmcelšanās” nozīmē, ka ir bijusi nāve. Tā ir mūsu ikdienas realitāte, taču Jēzus mums parāda, ka mūsu dzīve nebeidzas ar šo nāvi. Varētu pat sacīt, ka viens cilvēks kā personība ir vērtība, kas ir lielāka par zemeslodi, uz kuras mēs dzīvojam. Pasaule nav mūžīga, saule atdzisīs, uz tās beigsies kodolreakcijas, bet mēs esam mūžīgi. Tieši Lieldienu laiks ir tas laiks, kurā mēs varam atklāt savas cilvēciskās personas cieņu, kas pastāv šajā augšāmcelšanās dāvanā,” teic A.Trapučka.

Lielajā sestdienā dievkalpojums katoļu baznīcā notiks pulksten 18.00, bet Lieldienu svētdienas rītā mise notiks pulksten 8.00, kuras laikā tiks svinēta Jēzus augšāmcelšanās.

Lai neviens nenestu sāpi savā dvēselē

A.Trapučka aicina ikvienu cilvēku pievienoties šo dienu dievkalpojumos. Daudzi cilvēki apmeklē baznīcu tikai svētkos, un tam var būt dažādi iemesli, taču A.Trapučka uzsver, ka priesterim nav nekādas varas pārliecināt cilvēku nākt uz baznīcu biežāk. “Mēs, priesteri, esam bezspēcīgi atrast kaut kādus īpašus argumentus, lai cilvēku ieinteresētu tuvoties baznīcai, bet, manuprāt, visiem cilvēkiem ir līdzīgas sirdis. Ja tu iepriecini Dievu ar kādu labu darbu Jēzum par godu, kaut vai atnāc uz baznīcu, tu uzreiz jutīsies labāk. To mieru sirdī var sajust, jo tas nāk no Dieva,” saka priesteris.

Viņš arī uzsver, ka Dievs ir ļoti pretimnākošs un arī priesteri vienmēr ir pieejami. “Cilvēki man droši var zvanīt uz telefona numuru 29190359 un uzdot dažādus jautājumus. Varbūt dvēselē ir iestrēdzis kāds sarūgtinājums, pretenzija vai aizvainojums pret baznīcu - arī tādus jautājumus droši var jautāt. Un priesterim uz tiem ir jāatbild, jāizskaidro. Tam mēs arī esam domāti, lai pakalpotu cilvēkam un lai neviens nenestu sāpi savā dvēselē. Tāpēc jau arī Dievs mūs ir radījis, lai mēs varētu būt viens otram derīgi,” teic A.Trapučka.


Komentāri 14

etenceElended

Interesting post )
http://bqeavnjoh.com my blog

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 11:12

etenceElended

Nice post )
http://bqeavnjoh.com my blog

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 10:25

gegaidaassini

Привет!Хотите сдать или снять на выгодных условиях? Тогда читайте новость - Сумы доска объявлений - ремонт телефонов , объявления г.Сумы - аксессуары бижутерия , доска объявлений знакомства - электроника и бытовая техника и электроника и бытовая техника - подать объявление о обмене квартиры или Бесплатная доска объявлений SumyUA - продам телефон ... Всем пока рад был сообщить...

pirms 6 gadiem, 2013.05.11 04:18

flefstak

Impressive!! My congratulations, You be subjected to absolutely warm website and the topic is like spirit for my thong. . some of that category of website places doesn't acquire it . agreeable

webhunter.pltestowiec.php

http://www.portaliki-www24h.info.pl/biznes-i-ekonomia/www-kosiarkispalinoweal-ko-pl,ce,1148.htm
http://www.fajne-adresy24h.org.pl/biznes-i-ekonomia/kosiarki-spalinowe-z-napedem,p,1233/
http://diyart.com.pl/firmy/kosiarki,spalinowe,z,napedem,s,2775/
http://goteria.pl/firmy/kosiarki,traktorki,s,1182/
http://www.barykady.eu/dom,i,wnetrze/kosiarki,traktorki,y,295.htm

pirms 6 gadiem, 2013.05.10 02:40

crotough

Im up!! As i said this is my preferred ocupation. I am on all topics in "la red" if you go some captivating sites you transfer often unearth me posting. I disposition it , this is my mankind

http://www.methone.eu/ogrody-od-a-do-z-poglebianie-studni
http://pi-ma.pl/shop/order.php?ipa=777&id_lang=3
http://pi-ma.pl/shop/order.php?ipa=115
http://pi-ma.pl/shop/order.php?ipa=673&id_lang=3

pirms 6 gadiem, 2013.05.10 02:38

hiskispsheaby

January 17, 2013, グッチ トートバッグ
Lijiang - Gucci watches グッチ トートバッグ
jewelry pass in the グッチ 財布
Chinese talking incarnation superstar, environmental blackmail enthusiasts Pass up Li グッチ バッグ
Bingbing, launched a idiosyncratic pivot on of グッチ アウトレット
the Bamboo watches and jewelry series.The highlight of the series is the justification of bamboo, palm tree nuts or vegetable ivorygucci アウトレット
sustainable immunity consumption ofグッチ アウトレット
renewable materials. Bamboo Unconventional has been グッチ キーケース
officially released in China. Currently, Gucci watches jewelry China supports a fixed reforestation projects. These environmental actions invoke occasion to lamplightグッチ 財布
Gucci's continual commitment to sustainable development and responsibility.グッチ トートバッグ
The collaboration of contiguous to reforestation occupancy is a large-scale グッチ 財布
programs, northwest China's Ningxia Hui Autonomous Area is designed to subsidiary bring back ecosystems.グッチ アウトレット
Here is the Chinese ecological devastation of the most momentous undivided of the regions, windy clime allowing for regarding the shape of loam and deforestation behavior is stylish increasingly life-threatening, resulting in a sizeable expanse of ??soil grinding, desertification ken intensified, abundant macula desireグッチ トートバッグ
clothed to be increasingly marginal.

pirms 6 gadiem, 2013.04.22 18:34

Agnese

Cik daudzus ir dziedinājis priesteris Andrejs, kad strādāja Rēzeknē, un cik daudzus pievērsis ticībai! Ne saskaitīt! Un ar kādu degsmi mūs svētceļojumos uz Sarkaņiem, Aglonu vedis un Atmodas aktivitātēs piedalījies. Bet Dieva izredzētā Medjugorje daudzus ir dziedinājusi. Turklāt Vatikāns nav aizliedzis uz turieni svētceļot. Arī Lurda un Fatima uzreiz netika atzīta.
Lai Dievs sargā tēvu Andreju no mēlnešiem!

pirms 6 gadiem, 2013.04.15 15:59

Ilga

Andrejs Trapučka daudzus gadus kalpoja ALBERTA draudzē, cilvēki viņu mīleja un cienīja.To varēja
redzēt Dziedinājušajās sv.Misēs .Ļoti daudzi cilvēki gāja pie grēksudzes.Es domāju,ka nevajadzēru aprunāt nevienu priesteri jo visi ir Dieva doti, jo mums par to būs jāatskaitās Dievam to nevienam
nevajadzētu aizmirst.

pirms 5 gadiem, 2014.04.13 19:56

Vatikānam vairāk nekā kādai citai institūcijai rūpīgi jāpārdomā katrs vārds, ko teiks, jo pārāk daudz kritizēt gribētāju. Brīnumus droši vien grūti pierādīt un iegrāmatot, bet lai ticētu Dievam pietiek ar paša dvēseli, atļauja nav vajadzīga.
Priestera A.Trapučkas sprediķus iesaku paklausīties, ir tā vērts.

pirms 6 gadiem, 2013.04.02 19:50

dj Igaunis

Nu telefonu gan nevajadzētu publicēt.
Bet nu .... Lai veicas Trapučkam kalpošanaa.
Šis priesteris ir piemērots darbam jauniešu lūgšanu vakaru organizēšanā.

pirms 6 gadiem, 2013.04.02 19:18

www.draugiem.lv/katolis

Pievienojieties mums sekotāijos :)
Ceram, ka šis priesteris izveidos jauniešu lūgšanu grupu, jo A.Trapučka labprāt komuniCē AR jauniešiem un pacietīgi atbild uz viņu jauyājumiem.
Paldies šim priesterim par kalpošanu Alūksneskatoļu jauniešu dienās :)
www.draugirm.lv/katolis

pirms 6 gadiem, 2013.04.01 20:58

Arnis Vilemsons

Šis par brīnumdari un exorcistu izsludinātais Trapučka kalpoja Sāpjudievmātes draudzē blakus Prezidenta pilij. Savā visatļautībā kļuva par Vatikāna neatzītās(!) Medžugorjes fanu un aģitēja braukt uz turieni. Man pazīstams cilvēks no Medžugorjes atgriezās ar psihiskiem traucējumiem..Arhibiskaps Stankevičs Trapučku izdzina no Rīgas,no prāvesta pazemināja par viceprāvestu,izsūtīja uz Ogri pāraudzināšanā pie stingra prāvesta,bijuša milicijas virsnieka Konstantina Bojāra. No Rīgas Sāpjudievmātes baznīcas pie "brīnumdara" uz Ogri brauca draudzes locekļi,tāpēc Stankevičs pārcēla uz Alūksni. Pavērojiet,vai Trapučka sludina Dieva Vārdu,vai turpina aģitēt par Vatikāna neatzīto Medžugorji!

pirms 6 gadiem, 2013.04.01 17:30

Jau jau nav Dieva, ko tad pats piesauc Jēzu, Svēto Mariju? Saki: 'Ak čeburaška, matrojžka divdaļīgā.....

pirms 6 gadiem, 2013.04.01 14:34

ak jēzus svētā marija, atbrīvo mani no šīs tumsonības. Cik var nodoties viduslaiku olultismiem? NAV DIEVA, NAV VELNA, IR CILVĒKS UN DABA .

pirms 6 gadiem, 2013.03.29 14:12

Citas ziņas