Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Malienas tautas nama teātrim - 100 4

13. aprīlī 19.00 Malienas tautas namā - Malienas tautas nama teātrim - 100. 22.00 balle, spēlē Kaspars Maks.

Komentāri 4

Teātri jau spēlēja muižkungu ģimenes svinībās daudz kur.Bet vai teātra statuss arhīvos sameklējams un apliecināms, tas jautājums.
Bet nekas jau tur nav slikts- leģenda jāuztur.
Drīzāk varētu būt Teātra svinēšanas tradīcijām tik un tik gadu.

pirms 6 gadiem, 2013.04.11 06:09

nu, nu

Nekā smieklīga! Malienas pusē kultūras vispār un īpaši teātra spēlēšanas tradīcijas ir senas. Protams, ir bijuši kādi pārrāvumi, bet tā īsti iznīcis šis asniņš nav nekad. Malienas puse , neskatoties uz mūsdienu vispārējo deģenerāciju, vienmēr ir bijusi kultūras puse. Bet ar Nacionālo teātri nesalīdzināsim - tas ir profesionāls teātris ar attiecīgām kvalitātēm. Pašdarbībā ir savi likumi un noteikumi, katram savs. Nespriedīsim un nevērtēsim sekli!

pirms 6 gadiem, 2013.04.10 12:01

Nu, jau , nu jau, aptrakuši...Vecāks par nacionālo teātri...
Smieklīgi tie Malienieši tomēr.

pirms 6 gadiem, 2013.04.10 06:52

broariimponna

Как дела?У меня есть новость он-лайн Тогда читайте новость - лучшие доски объявлений Сумы - Добавить объявление bazar.sumy.ua - доска объявлений знакомства - доска объявлений bazar.sumy.ua ремонт игровых приставок - дать объявление Сумы ,объявления г.Сумы - объявления bazar.sumy.ua или дать объявление украина Сумы - спорт инвентарь ... Удачи Всем!

pirms 6 gadiem, 2013.08.05 02:13

Citas ziņas