Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai visas pelnījušas?

Maija otrajā svētdienā Latvijā atzīmējam Mātes dienu, bet nereti, lasot un dzirdot, kas notiek mums apkārt, rodas jautājums, vai visas sievietes pelnījušas šādus svētkus un bērnus, kuri viņas mīlētu... Nedēļas sākumā interneta portāli...

Nedēļas sākumā interneta portāli vēstīja, ka Liepājā iereibuši vecāki uz ielas ilgu laiku bez uzraudzības atstājuši divus mēnešus vecu zīdaini. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret 41 gadu veco medicīnas māsu, kura tiek turēta aizdomās par savu bērnu sakropļošanu un nonāvēšanu. Rīgas apgabaltiesa atzinusi par vainīgu vīrieti savas trīs mēnešus vecās meitas noslepkavošanā neuzmanības dēļ un piespriedusi trīs gadu cietumsodu, bet apsūdzībā par neapbedīta līķa apgānīšanu vīrietis attaisnots. Un cik vēl ir gadījumu par vardarbību pret bērniem, par kuriem sabiedrībai nemaz nav informācijas?!

Saka, ka bērni izvēloties vecākus un ļoti labi zina, ar ko būs jārēķinās konkrētajā ģimenē. Uzreiz rodas pretjautājums, kādēļ šie bērni ir izvēlējušies tieši šos vecākus, kuri viņiem tik ļoti dara pāri... Vai tikai caur bērniem un nežēlīgu rīcību šīs mātes, tēvus iespējams vedināt uz pārdomām un attieksmes mainīšanu? Astroloģe Irēna Kaļva ir teikusi, ka “cilvēks jebkurā brīdī var mainīt virzienu, kurā doties. Ikvienam dota iespēja caur krīzēm veidot savu dzīvi labāku”. Tikai - visi to nespēj un negrib. Tajā pašā laikā ir tik daudz māmiņu, no kurām staro bezgalīgas rūpes un mīlestība par saviem bērniem! Mēs esam tik atšķirīgi domu, garīgā spēka, rīcības ziņā, bet fiziski tomēr tik līdzīgi.

Blogi