Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiek izsludināta pieteikšanās “Finanšu piesaistes programmai 2012”

Biedrība “Jaunatnes līderu koalīcija” (JLK) piedāvā interesentiem iesaistīties “Finanšu piesaistes programmā 2012” (FP programma), kuras mērķis ir sagatavot topošos projektu vadītājus jaunatnes darba atbalstam Latvijas pašvaldībās un...

FP programmai pavisam kopā ir paredzēti četri posmi:

  1. Apmācības par FP
  2. FP ideju īstenošanai
  3. Noslēguma ziņojumu sagatavošana
  4. Noslēguma konference

Piedaloties FP programmā, tās dalībniekiem būs iespēja apgūt "Projektu vadītāja" un "Finansējuma piesaistes speciālista" darba prasmes, iegūt pieredzi projekta izstrādē un vadībā, projekta publicitātes veidošanā un ilgtspējības nodrošināšanā, sadarbības veidošanā ar citiem jaunatnes darbā iesaistītajiem interesentiem no visas Latvijas un iegūt informāciju par dažādiem finansējuma ieguves avotiem.

Ikviens interesents ir aicināts pieteikties dalībai programmā līdz 25.aprīlim, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu, kas atrodama pēc interneta adreses: http://ejuz.lv/fp vai nosūtot pieteikuma pieprasījumu FP programmas koordinatorei uz e-pastu: [email protected].

FP programma tiek īstenota biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” projektā “Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos” (Līgums Nr.1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/031/53). 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros. Projektu atbalsta Tukuma novada Dome, Vācijas-Latvijas kopuzņēmums “Latsign” un SIA “Baltijas Datoru Akadēmija”.

FP programmas noslēgumā dalībnieki saņems zināšanu un pieredzes apliecinošu dokumentu, kas tiks pasniegts projekta noslēguma konferencē Rīgā.

Plašāka informācija par projektu atrodama internetā www.draugiem.lv/jlk vai sazinoties ar FP programmas koordinatori Ievu Upesleju - [email protected], 29255774.

Šī ir lieliska iespēja ikvienam, kam ir interese projektu vadībā un finanšu piesaistes jomā jaunatnes darba ietvaros, gūt neatsveramu pieredzi, jaunus draugus un sadarbības partnerus Latvijā. Piesakies!

Blogi