Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveiks, Svītrainās Bitītes gads!

Ir sācies jauns gads. Un mēs kā Pelnrušķīte esam atgriezušies pie ierastā pavarda un ikdienas darbiem. Nekas nav mainījies mūsu domās un rīcībā! Dažādu horoskopu izteiktās prognozes, lai arī kādas tās būtu, nav spējušas pamudināt uzsākt...

Nekas nav mainījies mūsu domās un rīcībā! Dažādu horoskopu izteiktās prognozes, lai arī kādas tās būtu, nav spējušas pamudināt uzsākt kaut ko jaunu, labāku vai vismaz citādu. Turklāt nesaprotu, kāpēc esam tik ļoti aizrāvušies ar austrumu horoskopu un gaidām Melnā Pūķa gada atnākšanu, ja mums ir pašiem savs Zodiaks. Pēc baltu horoskopa 22.februārī sāksim Svītrainās Bitītes un Dūcošās Kamenes gadu. Kopumā tas būšot laimīgu un turīgu pilsoņu gads. „Ja paļausies pats uz sevi, uz saviem spēkiem, iemaņām, zināšanām un Laika – Radītāja palīdzību un svētību, tad griezīsi dzīves ratus un pats brauksi tajos veiksmīgs un turīgs,” sola seno baltu noslēpumu pētniece Regīna Valtenberga. Svarīga būs piesaiste savām mājām un tēvzemei. Cik labi būtu, ja daudzi jo daudzi, kuri devušies svešumā, atgrieztos! Un nebūtu slikti, ja sabiedrības dzīve sakārtotos gluži kā bišu stropā, kurā valda īsta demokrātija darbos, nevis vārdos. Turklāt trani, kas dzīvo uz sabiedrības rēķina, var piedzīvot sāpīgus brīžus. Tiesa, nekad nav bijis tā, ka visi atbalstītu šādu dzīvesveidu. Citiem piemērotāks ir kamenes – vienpates necilais, tomēr „savs stūrītis zemes”. Taču svarīgāk par visu būtu izzināt un izprast mūsu tautas vietu pasaulē un savu vietu tās vidū. Skatāmies te austrumu, te rietumu virzienā, bet savas saknes un senču gudrības nemeklējam – ne tautas, ne dzimtas. Tāpēc zaudējam zarus un nespējam saskatīt sava koka galotni. 

Blogi