Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par patriotismu

Aizkustinoši bija vērot daudzās ģimenes ar bērniem un svecītēm Lāčplēša dienā krastmalā Rīgā, tad ap sirdi radās tāda silta sajūta, ka Latvija ir un būs.   Svētku nedēļā, protams, tiek runāts vairāk par patriotismu, kaut ikdienā šķiet, ka...

Svētku nedēļā, protams, tiek runāts vairāk par patriotismu, kaut ikdienā šķiet, ka patriotisms pazūd kā rīta rasa, kad jācīnās ar sadzīves rūpēm. Taču jāpiekrīt arī kādai sirmai  kundzei, ar kuru kopā braucām uz skolas salidojumu un gremdējāmies viņas skolas dienu atmiņās. Kas gan ir šodienas rūpes, salīdzinot ar viņas bērnību Otrā pasaules kara laikā, kad bija jādreb par savu dzīvību. Nekad nebūtu gribējusi dzīvot citā valstī, tāpat arī nejūtu nekādu nostalģiju pēc “labajiem” padomju laikiem. Nekad neesmu gaidījusi vai pieprasījusi īpašu atbalstu no valsts, un visvairāk man nepatīk tie, kas tikai nemitīgi klaigā, ka pie visa vainojama valdība, it kā mēs paši to nebūtu vēlējuši. Divdesmit gadu laikā ir bijis pietiekami daudz izdevību kaut ko mainīt, ja neesam varējuši izdarīt, tad daļa vainas ir jāuzņemas arī pašiem. Man bieži rodas jautājums, vai godīga politika daļai no mums vispār bija un ir vajadzīga. Nav noslēpums, cik daudz ir kārotāju pēc vietām valsts maizē un valsts pasūtījumos, un tur visi līdzekļi labi. Tāpat joprojām daudziem patīk tādi politiķi kā Lembergs. Un kaut kā vairāk ir to, kas no uzņēmējiem “pārkvalificējas” par amatpersonām, nevis otrādi. Tā ka par to, kāda šodien ir Latvija, atbildība negulstas tikai uz pāris sliktajiem! Es ticu - jo godīgāks būs katrs, jo godīgāka būs politika, jo labāk mēs dzīvosim. Šī cīņa varbūt nav ar ieročiem, bet ne mazāk smaga Latvijai kā toreiz Brīvības cīņās.

Blogi