Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies!

Tā ir laime – visu darīt ar prieku un mīlestību, bet cik daudz mums apkārt ir šādu cilvēku, kas to prot un spēj šādi ziedoties citu labā..? Šādas pārdomas manī raisījās pēc bērnu vokālā ansambļa „Mālupīte” 20 gadu jubilejas koncerta...

Koncerts bija brīnišķīgs, sirsnīgs, atraktīvs un kā apliecinājums tam, cik profesionāls kolektīvs un tā priekšnesumi ir izveidojami pagastos. Mālupes pagastam ir, ar ko lepoties! Priekšnesumos bija rūpīgi pārdomāts katrs sīkumiņš, nemaz nerunājot par krāšņajiem un dažādajiem skatuves tērpiem, izjusto skatuves noformējumu. „Mālupītē” aug mazie mākslinieki, kuriem acis mirdz, esot uz skatuves un dāvājot prieku citiem ar savām skanīgajām balsīm, dzīvesprieku. Bet skolotāja un ansambļa „Mālupīte” vadītāja Irēna Andranova ir Skolotāja ar lielo burtu. Viņas prasme bērniem iemācīt mīlestību uz dziesmu ir nenovērtējama, jo –vislabāk izdodas tas darbs, kas tiek darīts no sirds un neskaitot minūtes, stundas, dienas, nedēļas, mēnešus un gadus. Un, ja vēl ir spēcīga „aizmugure” skolā, pagastā, starp vecākiem, uz kuriem paļauties, nevar neizdoties! Koncerta laikā pasniegtais Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojums I.Andranovai par ieguldījumu interešu izglītībā ir nopelnīts godam. I.Andranovai jau šūpulī ielikts talants komponēt mūziku – „lipīgu”, jautru un kā radītu bērniem, savukārt tās dziesmas, kurām viņa ir arī vārdu autore, ir ļoti personiskas. Alūksnē ir maz pasākumu, uz kuriem var iet kopā ar bērniem un kur bērnam ir interesanti – šis pasākums bija viens no tiem. Paldies par brīnišķīgo koncertu un lai tajā īpašajā ceriņkrūmā, kas aug mājas pagalmā, arī turpmāk daudzi jo daudzi sapņi izplaukst ziedos..!

Blogi