Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav noķerts - nav zaglis

Necentos noskaidrot, cik gadu Aivars Lembergs ir Ventspils saimnieks. Tas neko nemaina, jo sajūta ne tikai man, bet daudziem paliek nemainīga – šie jēdzieni ir nedalāmi. Un var, protams, spriest, ka nav tādas iespējas - Lembergs tiek...

Tas neko nemaina, jo sajūta ne tikai man, bet daudziem paliek nemainīga – šie jēdzieni ir nedalāmi. Un var, protams, spriest, ka nav tādas iespējas - Lembergs tiek apsūdzēts gluži bez vainas. Šaubīties liek mūsu tiesu varas spēja pierādīt apsūdzību pamatotību. Turklāt vēl paša A.Lemberga izcilās demagoga dotības! Tās katru apsūdzību padara par farsu. Tāpēc saprotama ir ironiskā reakcija uz vides un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža rīkojumu atstādināt Lembergu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata pienākumiem. Ministrs balstoties uz ģenerālprokuratūras sniegto informāciju. Bet vienreiz jau tiesa atsauca apsūdzību pret Ventspils saimnieku tā saucamajā Grīnberga lietā! Tad kāpēc atkal skriet ratiem pa priekšu?

Nē, es neesmu starp Lemberga apjūsmotājām vai faniem. Es redzu, saprotu un arī apbrīnoju, cik viņš ir gudrs un glums. Skaidrs, ka ne balts, pūkains un nevainīgs! Bet tieši tāpēc jau kuro reizi māc bažas, vai spēs pierādīt viņa vainu. Apsūdzības “Baltijas Bankas”, “Parex”, “Latvenergo” vadības un citās augstu, bagātu vīru lietās pierādījumi tika vākti gadiem, krājot papīru kalnus sējumos, kuru izlasīšanai vien vajag krietnu laiku. Nav rezultātu, kas apliecinātu – vainīgie saņem pelnīto sodu. Aleksandrs Lavents, Valerijs Kargins, Aleksandrs Krasovickis, Kārlis Miķelsons dzīvo, kā dzīvojuši, nebūt ne slikti. Jo tālāk rit laiks, jo vairāk aizmirstības putekļu klāj daudzas apjomīgās lietas, līdz apsūdzības izkūp kā dūmi vējā. Kāpēc lai uztrauktos vai baidītos Aivars Lembergs un viņam līdzīgie?

Blogi