Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grūts uzdevums

Svētki nosvinēti. Kāds varbūt tiešām svinēja skaļi, jo sirds priekā gavilēja, un tas bija patiesi. Kāds svinēja skaļi, lai pārējie dzird, ka ir jautri, kaut varbūt sirdī smeldza sāpe. Kārtējā aizbēgšana. Bailes būt atklātam. Bailes, ka...

Bailes būt atklātam. Bailes, ka nesapratīs. Lai cik dažādi ir cilvēki, visi cīnās ar ļoti līdzīgām problēmām. Visi cenšas atrisināt ļoti līdzīgus uzdevumus. Tomēr šķiet, ka vairumam svētku sajūta nāca grūti. Man pirms svētkiem likās, ka svētku sajūtas nemaz nebūs, bet tomēr, ja pats rīkojas, viss notiek. 17.novembrī biju Malienā svētku koncertā, kur daudzveidīgi radošajā programmā bija skatāma malieniešu radīta filma “Latvija – tie esam mēs paši”. Svētku sajūtai sevī ļāvu augt, un Latvijas dzimšanas dienā redzēju Alsviķu teātra studijas sniegumā izpildītu, es pat teiktu, izdzīvotu Edvarda Vulfa komēdiju “Grūts uzdevums”.

Beidzam skatīties uz citiem, ko viņi neizdara,  jo, ko izdara, jau neredzam, īstenībā - negribam redzēt, jo tad saprotam, ka esam aizbēguši no sava uzdevuma, ko neesam veikuši. Grūti ir sākt ar sevi! Mēs katrs varētu izvirzīt sev vienu svarīgu uzdevumu, kas saistītos tieši ar mums katru personīgi. Mēs varētu to ielikt iekavās, un blakus tām mums būtu citas svarīgas darbības. Mēs izveidotu savu šīsdienas, mēneša, gada vai dzīves vienādojumu. Sāktu to risināt. Atvērtu iekavas, kas ir pirmā darbība, risinot vienādojumu, un veiktu savu vissvarīgāko uzdevumu. Tad, risinot katrs savu vienādojumu, mēs atrisinātu Latvijas grūto uzdevumu. Mums izdosies, ja mēs katrs pats tiksim galā ar savu grūto uzdevumu.

Blogi