Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes dzied

Šajā “Dziedošo ģimeņu” sezonā gan nepiedalās neviena ģimene no Alūksnes novada, taču tas neattur mūs skatīties šo šovu. Iksvētdienas rituāls ir sācies. Viss sākas ar tipināšanu pie televizora un pareizā kanāla atrašanu. Daudziem patīk...

Viss sākas ar tipināšanu pie televizora un pareizā kanāla atrašanu. Daudziem patīk paskatīties uz pilnīgi svešām ģimenēm, papriecāties un paklačoties. Varbūt tādu šovu veidošana nav tikai brīvā laika pavadīšanai paredzēts līdzeklis, bet gan vesela sistēma, kā apmierināt latvieša kāri pēc lūkošanās citā sētiņā. Kādam patīk priekšnesums, citu vairāk interesē žūrijas teiktais, bet tas viss nudien nav tikai tāpēc, ka mums nebūtu ko citu tajā vakarā darīt. “Dziedošās ģimenes” jau nav realitātes šovs, kurā kādu ieliek stikla būrī un visi var vērot, bet televizora kaste tomēr ir kas līdzīgs. Šova mērķis ir parādīt, cik stipras ir latviešu ģimenes, un tas ir tikai apsveicami. Ne katra ģimene pat spēj vakariņas kopīgi uztaisīt bez sakašķēšanās, kur nu vēl veselu priekšnesumu izveidot tiešraides vajadzībām.

Pārsvarā tiek apspriesti vadītāji, dziedātāju balsis un matu cirtas. Varbūt tas viss tāpēc, ka cilvēki skatās šos šovus ar pārāk augstām prasībām - lai balsis būtu tīras un nevienam nekas neaizķertos. Televīzijas šovi mūs paši ir radinājuši pie perfekcionisma. Uz ekrāna visam jābūt glancētam un skaistam, jo tur darbojas citi realitātes noteikumi – tādas dzīves, kurā nevienam nav atļauts kļūdīties. Nākamreiz, kad skatīsimies šo šovu, iedomāsimies, ka tas nenotiek kādā attālā studijā, televizora kastītē, bet gan mūsu mājā, dzīvoklī vai pagalmā! Kā tad mēs uz to skatītos, un kā mēs skatītos tad, ja šie cilvēki būtu mums vienkārši labi draugi, kuri vēlas mūs vienkārši izklaidēt?

Blogi