Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gals ir jauns sākums

Daudzi ir pārliecināti, ka šovakar sagaidīsim pasaules galu. Un droši vien vismaz tikpat daudzi ir pretējās domās – šī ir parasta diena, kādas bijušas un vēl būs. Manuprāt, labi būtu katru dienu dzīvot kā pēdējo. Tad nebūtu ne žēl, ne...

Manuprāt, labi būtu katru dienu dzīvot kā pēdējo. Tad nebūtu ne žēl, ne bail par iespējamām beigām. Gribētu ticēt, ka šis ir pasakains laiks, kad ir katram jāaug garīgi. Dzīve mums dāvā to, ko esam pelnījuši. Tāds ir dabas likums – ko sēsi, to pļausi. Tiesa, lai šo vienkāršo patiesību saprastu, reizēm vajadzīga rūgta mācība. Kad cilvēks ir smagi slims vai pat mirst, kad ir pazaudēts viss – mājas, manta, ģimene, tad rodas atziņa – ak, Dievs, kāds gan muļķis es biju. Varbūt kādam ziņa par pasaules galu liks domāt, nevis steigties pirkt sērkociņus un pārtiku, pakļaujoties šausmu stāstiem, ka nebūs elektrības un visa pasaule iegrims tumsā. Tādā gadījumā būtu laiks saprast, ka vairs nevarēs dzīvot  kā iepriekš, vajadzēs sākt visu no gala. Turklāt galvenais nav dzīvot bagāti un laimīgi. Pēc piedzīvotā Somālijā, kas ir viena no bīstamākajām pasaules valstīm, televīzijas žurnālists Sandijs Semjonovs atzina, ka mēs nemaz nedzīvojam slikti.

Pavisam droši varam teikt, ka šī būs gada garākā nakts un īsākā diena - ziemas saulgrieži. Pēc tās varam tiekties pretim gaismai. Arī šis simboliskais cikla noslēgums apliecina, ka tas ir jauns sākums. Atbilstoši ķīniešu horoskopam nākamais ir Čūskas gads. Tas solās būt skaists, bet ir jābūt gataviem nopietnām pārmaiņām, tāpēc mums gluži kā čūskām ir jānomet vecā āda. Bet rīt secināsim, ka mēs joprojām esam uz Zemes, ap kuru riņķo Saule.

Blogi