Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drosme izteikties

Vakar visā pasaulē tika atzīmēta Drošāka interneta diena, kuras mērķis ir pievērst uzmanību virtuālās pasaules ietekmei uz sabiedrību. Jau vairākus gadus šī diena tiek atzīmēta arī Latvijā, pasludinot par droša interneta mēnesi visu...

Tieši atbildības, manuprāt, pietrūkst portāla “www.aluksniesiem.lv” komentāros. Dažkārt pārsteidz cilvēku vieglprātība, aizskarot vai pārmetot kaut ko citam. Atšķirībā no nacionālajiem portāliem šeit tiek runāts par cilvēkiem mums līdzās: tiem, ar kuriem mēs kopā strādājam vai atpūšamies, kas ir mūsu paziņas, kaimiņi vai pat draugi. Tāpat bieži tiek vērtēts nevis viedoklis, bet gan persona, kas to izteikusi – it kā pastāvētu likums sodīt ikvienu, kurš uzdrīkstējies publiski izteikties.

Bez šaubām, tikai caur diskusijām un dažādu cilvēku redzējumu iespējams nonākt pie optimālā risinājuma. Pietrūkst vienīgi konstruktīvas kritikas un vērtējuma, kas būtu pamatots un argumentēts. Tas man atgādina kādu blogu, kura aprakstā izteikts aicinājums komentārus rakstīt tikai tad, ja esi spējīgs no šī viedokļa neatkāpties arī reālajā dzīvē vai gadījumā, ja tas skar kādu personu, pateikt viņai to tieši acīs. Gribētu vēlēt, lai to ievērotu ikviens komentētājs, jo tikai tad viedoklis spēj radīt rezonansi ne tikai internetā, bet arī reālajā dzīvē.

Blogi