Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darva medus mucā

Pavasaris pēc tumšā un aukstā ziemas perioda ir gaidīts laiks. Tas liek atplaukt ne vien dabai, bet arī cilvēkiem, kas, it kā pielāgojoties videi, kļūst gaišāki, smaidīgāki un atvērtāki. Uz šī fona arvien vairāk acīs iekrīt tie, pret...

Tas liek atplaukt ne vien dabai, bet arī cilvēkiem, kas, it kā pielāgojoties videi, kļūst gaišāki, smaidīgāki un atvērtāki. Uz šī fona arvien vairāk acīs iekrīt tie, pret kuriem pavasara saulīte ir imūna – cilvēki, par kuru otro dabu kļuvusi burkšķēšana un tieksme saskatīt visā tikai negatīvo. Domājams, ikvienam no mums ir pazīstams kāds cilvēks, kurš nekad ne ar ko nav apmierināts. Tāpat pieļauju, ja vien būtu tāda iespēja, labprātīgi neviens ar tādiem tikties neizvēlētos. Diemžēl realitātē ne vienmēr mums ir dota izvēles brīvība: ja reiz liktenis ir savedis kopā ar burkšķētājiem, nākas vien samierināties un iespēju robežās distancēties, lai otra negatīvisms nepieliptu pašam.

Tiesa, lielākie zaudētāji ir nevis tie, kam šādi cilvēki jāpacieš, bet gan paši burkšķētāji. Vai viņi maz apjauš, cik gan daudz skaista un laba viņi palaiž garām? Tajā pašā laikā, ja viņi jūtas labi tikai tad, kad pasaule atgādina vienu lielu negāciju bedri, tad tā ir viņu brīva izvēle. Galu galā šķidruma daudzums glāzē nemainās, neatkarīgi no tā, vai tā šķiet līdz pusei pilna vai pustukša. Arī ikdienā viss ir mūsu pašu rokās – gan tas, ar kādu attieksmi uztvert notikumus un kādām emocijām ļaut sevī dominēt, gan arī, kā izturēties pret citiem. Līdz ar to gribētos vēlēt, lai tie, kas ir aizgulējušies ziemas tumšo vakaru drūmumā, ātrāk atvērtos pavasarim, bet tie, kam pozitīvisma tāpat pietiek, nosargātu to, lai neviens burkšķētājs nekļūtu par darvas karoti medus mucā.

Blogi