Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ak, ceļi, neceļi!

Domāju, ka ne vienam vien alūksnietim spilgti atmiņā palicis 2008.gada 15.marts, kad Alūksnē notika nebijis pasākums – bedrīšu bēres, kas plaši izskanēja pa visu Latviju. Toreiz Lielā Ezera ielā bedres pildījās ziediem, aktualizējot...

Toreiz Lielā Ezera ielā bedres pildījās ziediem, aktualizējot nesakārtoto ielu problēmu. Pēc šī notikuma apritējuši četri gadi, un gribas uzdod jautājumu – kas ir mainījies?
Jau tā paša gada otrajā pusē bedru apbērētajā ielā rosījās “ceļinieki” un Lielā Ezera iela ieguva tik ļoti gaidīto jauno asfalta segumu, kas godam kalpo vēl līdz šai dienai un nodrošina braucējiem gludu un mierīgu braukšanu. Toreiz jaunu segumu ieguva arī Latgales un Torņa ielas. Mazāki vai lielāki ceļu uzlabošanas darbi tiek veikti ik gadu, tomēr ceļu kopējais stāvoklis neapmierina iedzīvotājus ne Alūksnes pilsētā, ne pagastos. Vienmēr ir kāda bedre, iela vai ceļa posms, kas autovadītājiem traucē dzīvot. Tā šogad, kūstot sniegam, ne visai tīkama aina paveras dažos Pils ielas posmos, Rūpniecības ielā, Šķūņu ielā, Jāņkalna un Helēnas ielas krustojumā, Dārza ielā. Sarakstu varētu turpināt...

Tā vien liekas, ka neapmierinātība ar ceļu stāvokli nekad nebeigsies, un tā ir tikpat pašsaprotama lieta kā sniegs ziemā vai sniegpulkstenītes pavasarī. Un vienmēr būs tā, ka zāle zaļāka jeb ceļi labāki otrpus sētai jeb kaimiņpilsētās, nemaz nerunājot par kaimiņu valstīm. Nevar noliegt, ka citviet ceļi ir labāki, bet no salīdzināšanas vien tie labāki nekļūst. Varbūt kaimiņpilsētās mūs apskauž par skaisto ezeru, atjaunoto pili, krāšņajiem Pilsētas svētkiem vai tūrisma objektiem, tāpēc novērtēsim to labo, kas mums ir!

Blogi