Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apes pilsētas svētki - 24. augusts

Sestdien, 24.augustā

24.augustā, no pulksten 8.00 amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Tirdziņā vienkopus būs arī Apes novada uzņēmēji, amatnieki, zemnieki. Tirgotājiem, kuri vēlas piedalīties tirdziņā, jāaizpilda iesniegums par atļaujas saņemšanu ielu tirdzniecībai.

Pulksten 11.15 no Apes arodskolas virzienā uz centru pilsētu modinās svētku transportlīdzekļu parāde. Aicinām ikvienu APES NOVADA iedzīvotāju no Virešiem, Gaujienas, Trapenes un Apes, piedalīties transportlīdzekļu parādē, kurā gan individuāli, gan ģimenes lokā, gan darba kolektīvā, gan domu biedru grupā - dižosimies, parādīsim un izrādīsim savu unikālo braucamrīku, būsim radoši un spilgti savos tēlos un noformējumā. Priecāsimies, ja mums pievienosies arī KAIMIŅU NOVADU ļaudis un pārsteigs ar savu braucamlīdzekli un izdomu. Pēc parādes aicinām parādes dalībnieku uzkavēties, lai ikviens varētu Jūsu transportlīdzekli apskatīt tuvāk, nofotografēties un iztēloties sevi braucam ar kādu no tiem.

Pulksten 12.00 pilsētas centrā skanēs Apes novada svētku koncerts “Dvēsele priecājas”, caurvīts ar novada amatierkolektīvu dziesmām, dejām, mūziku, izstāstot novada stāstu 10 gadu garumā.

Kā ierasts, dienas vidū, pulksten 13.30 Bērnu stundā pilsētas centrā aicināsim mazos novadniekus uz godināšanas pasākumu, kā arī lielākus bērnus pulksten 14.30 uz Putu ballītes priekiem.

Pulksten 16.00 interesentus aicinām uz prātu asinošiem jautājumiem erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija” Skolas ielā 2,

savukārt uz svētku vakara koncertu pilsētas centrā pulksten 19.00 aicinās grupa “Baritoni” pieskandinot pilsētu un novadu ar pozitīvām emocijām un par lustīgu balli līdz rīta gaismai rūpēsies grupa “Galaktika” no pulksten 22.30.

Būs iespēja izzināt Apes pilsētas burvību, dodoties izbraucienos ar Stāmerienas vilcieniņu no pulksten 10.00, kurā gide Astra Binde stāstīs gan par Api, gan Apes novadu.

Sportiskās aktivitātes ir paredzētas dažādām gaumēm, no pulksten 9.00 volejbola laukumos, Lauku ielā 1, norisināsies Pludmales volejbola turnīrs, bet no pulksten 10.00 Apes tautas nama stāvlaukumā Activpark sportiskas aktivitātes visai ģimenei, savukārt no pulksten 13.30 spēka konkurss “Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

Būs iespēja piedalīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja, kur saziedotie līdzekļi paredzēti bērnu rotaļu laukuma labiekārtošanai.


Kā arī piektdien un sestdien darbosies āra romantiskā kafejnīca, kā arī kafejnīca “Krodziņš”, Modes bode un citas aktivitātes. Apes pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja izbaudīt mūsu radošo un aktīvo novada kultūras dzīvi, jo patiešām, te tāda ir!

Svētki