Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apes pilsētas svētki - 23. augusts

Visas dienas garumā tiks veidots Ziedu paklājs skvērā pie Apes novada domes ēkas. Aicinām novada iedzīvotājus iesaistīties veidot stilizētu Baltijas ceļu. Jau no pulksten 10.00 aicinām nest dārza ziedus, augļus, vārpas, ogas, dažādus zaļumus, lai kopīgi izliktu ziedu ceļu pie novada domes zālienā. Savukārt pagastos pie pārvaldēm būs novietoti ziediem paredzēti trauki, kuros aicinām iedzīvotājus salikt ziedus un pārvalžu saimnieki tos nogādās uz Api. Kā arī, ikviens individuāli tiek aicināts atvest ziedus mūsu novada kopējam simboliskajam Baltijas ceļam. Sīkāka informācija zvanot Dinai Semjonovai, tālrunis: 29418243 vai Anitai Harju, tālrunis: 26116845.

Pulksten 18.00 ikviens tiek aicināts uz aizlūgumu par mūsu pilsētu, novadu, svētkiem, Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā, Pasta ielā 11.

Pulksten 19.00 pilsētiņas centrā, skvērā pie Apes novada domes, atklāsim svētkus ar novada amatierkolektīvu piedalīšanos, atzīmējot Baltijas ceļa 30.gadadienu.


Pulksten 20.10 pilsētas centrā tiks rādīta Apes novada video filma “Sadzirdēt, sajust un izbaudīt”,

pulksten 20.30 pilsētas centrā svētku sajūtu koncertu baudīsim kopā ar Aiju Andrejevu, uzburot romantisku vakaru pilsētā,


pulksten 22.00 uz tautas nama sienas gleznosim Apes novada stāstu ar brīnumainām, maģiskām krāsām un skaņām Ebru tehnikā.

No pulksten 22.15 - 2.00 pilsētas centrā uz karaokes ballīti ielūdz Moto kluba “Vēju kluba ordenis” prezidents Aivars Freimanis (Frīdis)

Svētki