Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgušās 13. Saeimas vēlēšanas arī Alūksnes un Apes novados

Alūksnes novadā 6. oktobrī līdz pulksten 20.00 nobalsojuši 7248 (56,20%) balsstiesīgie.

Kā vēsta Alūksnes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilze Rubene iedzīvotāju aktivāte Alūksnes novadā esot bijusi liela. "Apbraukājot pēdējo reizi iecirkņus aktivitāte tāpat bija liela.Ļoti interesant ir tas, ka tajos pagastu iecirkņos, kur citos gados aktivitāte bija ļoti maza, tad šogad tā bija liela un otrādi. Pilsētas iecirkņi šodien bija nepārtraukti pārpildīti un Administratīvās ēkas iecirknī nepārtraukti bija rinda.Tagad jāsāk lielākais darbs. Esam gatavi, žirgti un uz darbu tendēti!"


Pēc centrālās vēlēšanu komisijas datiem : Lelākais vēlētāju skaits no pulksten 7.00 līdz 20.00 (1823 balsis) ir Alūksnes administratīvās ēkas  vēlešanu iecirknī.

Jātgādina, ka iepriekšējās dienās Alūksnē vēl 339 (2,63%)balsis nodotas glabāšanā.

Savukārt Apes novadā līdz pulksten 20.00 nobalsojuši 1684 (58,53%) balsstiesīgie. "Ja sākumā uzrāviens bija ļoti labs, tad nobeigums nav tik pozitīvi vērtējams. Aktivitāte vairs nebija liela, salīdzinoši ar pagājušiem gadiem uz beigām vēlētāju aktivitāte bija pat sliktāka kā citos gados. Tagad jāķeras klāt lielajai, galvenajai daļai," informē Apes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Jānis Ločs.

Pēc centrālās vēlēšanu komitejas datiem Apes tautas namā nobalsojuši -644 cilvēki, Gaujienas tautas namā -465 , Trapenes kultūras namā -277 , Vrešu saieta namā - 298 vēlētāji.


Jau vēstīts, ka sestdien Latvijā notika 13.Saeimas vēlēšanas. Kopumā Latvijā un ārvalstīs balsstiesīgo skaits bija 1 548 100. Šobrīd balsojums ir beidzies. Notiek balsu skaitīšana, lai svētdien paziņotu svarīgos rezultātus.

13. Saeimas vēlēšanas