Mazajiem pietrūkst 6

Finanšu komitejā Alūksnes novada domē turpinājās diskusijas par šāgada budžetu - deputātiem nācās izskatīt daudzus iesniegumus par papildu finansējuma piešķiršanu, jo atsevišķi pagasti nespēj iekļauties novada domes iecerētajos budžeta līdzekļos.

Dažu vēlmes tiks apmierinātas, pārējās šobrīd atzītas par ne tik steidzamām. Vislielākās diskusijas raisījās par Zeltiņu un Ilzenes pagastu pārvalžu iesniegumiem.

Pašvaldības ekonomiste Evita Ņedaivodina norāda, ka Zeltiņu un Ilzenes pagastu pārvaldes nevar iekļauties domes noteiktajā šāgada budžeta kontrolskaitlī, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, esot kritiski mazs. Zeltiņi papildus prasa 7745 latus, arī Ilzene - vairākus tūkstošus latu. Pagastu pārvalžu vadītājs Juris Griščenko norāda, ka šobrīd trūkst finansējuma Zeltiņu muzeja darbībai, Ilzenē – centram “Dailes”.

Vairāk lasi laikraksta "Alūksnes Ziņas" 22.februāra numurā vai pērc maksas rakstu šeit

Komentāri 6

Aijux

Vai tas nav dīvaini, ka tieši Zeltiņos un Ilzenē, kur Griščenko ir pie varas, nevar tikt galā ar naudiņām. Štrunbtīgs pārvaldnieks, pilnībā pelnījis atlaišanu. Nav nekādas ekonomiskās domāšanas, spēju vadīt pašvaldību, sastrādāties ar cilvēkiem. Varbūt būtu pēdējais laiks novada domei to saprast!!

pirms 5 gadiem, 2012.02.26 13:21

domāju tā

Ļoti labi, ka Alūksnē būs šie svētki! Taču problēma ar Ilzenes un Zeltiņu ''trūcīgumu'' ir uzpūstas. Ar krietni mazāku budžetu visu laiku ir dzīvojuši pagasti, kuros ir apmēram tāds pats iedzīvotāju skaits kā Ilzenē vai Zeltiņos un izdarījuši tikpat daudz, ja ne vairāk! Tā kā problēma ir ekonomiskā domāšanā nevis naudā!

pirms 5 gadiem, 2012.02.23 19:55

Tka budžets jau ir pieņemts pirms vairākām stundām, bet aluksniesi.lv žurnālisti ar savu gliemeza ātrumu informāciju atjaunos tikai rit.

pirms 5 gadiem, 2012.02.23 13:33

Dace

Nezinu, es uzskatu, ka ir jauki , ka rīko arī svētku. Nevar taču visu laiku raudāt.
Mūsu pilsētā ir daudz cilvēku, kuri nevar atļauties aizbraukt uz Jaunrozi u.c. lai izpriecājas arī bērni.

pirms 5 gadiem, 2012.02.23 13:21

c

Labak iegrudis naudu pasvaldibas darbinieku privatajas biedribas

pirms 5 gadiem, 2012.02.23 11:06

daži

Dažu vēlmes tiks apmierinātas, pārējās šobrīd atzītas par ne tik steidzamām. Alūksnē ar pompu notiks Muižas svētki! Šeit naudas pietiks balvām un vēl alkaholam, lai sadzertu ar visiem! Pēc svētkiem būtu jauki, ka varētu redzēt svētku izdevumu un ieņēmumu tāmi! Tas nekas, kad projektu nauda! Laikrakstos bieži tiek atspoguļota Jaunlaicenes, Pededzes, Zeltiņu un Ilzenes pagastu kultūras dzīve, kas salīdzinājumā ar pilsētu ir izdomas bagāta, arī līdzekļi bieži vien ir tikai pašu darbs un izdoma!

pirms 5 gadiem, 2012.02.23 11:02

Vietējās ziņas