Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Vairums iedzīvotāju jauno gadu Latvijai prognozē ne sliktāku kā aizvadīto

Vairums iedzīvotāju jauno 2017.gadu Latvijai prognozē ne sliktāku kā aizvadīto, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Kopumā 69% iedzīvotāju uzskata, ka jaunais gads valstij nebūs sliktāks kā iepriekšējais.

Jautāti par to, kāds, viņuprāt, būs jaunais gads kopumā Latvijai, 43% iedzīvotāju pauda pārliecību, ka tas būs tāds pats kā 2016.gads, taču vēl 26% cer, ka tas būs vēl labāks. 16% aptaujāto gan norādīja, ka, viņuprāt, 2017.gads būs sliktāks. Vēl 14% nespēja sniegt konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Kopumā 2016.gada nogalē veiktajā aptaujā konstatētais iedzīvotāju noskaņojums ir nedaudz pesimistiskāks nekā 2015.gadā, kad kopumā 73% iedzīvotāju Latvijai prognozēja ne sliktāku gadu.

Kopumā optimistiskākās prognozes par jauno gadu Latvijai fiksētas 2001.gadā, kad 81% uzskatīja, ka jaunais gads kopumā nebūs sliktāks kā iepriekšējais. Pesimistiskākās gaidas novērotas 2008.gadā, kad 52% aptaujāto Latvijai prognozēja sliktāku gadu.

Latvijas ziņas