Alūksnē ierīkots biļešu termināls 5

Alūksnes pilsētas tautas namā kopš marta vidus atrodas SIA „Biļešu paradīze” biļešu pārdošanas termināls. To izmantojot, tagad iedzīvotāji Alūksnē var iegādāties biļetes uz jebkuru pasākumu visā Latvijā.

Līdz šim Alūksnei tuvākais biļešu pārdošanas termināls bija Valmierā un Cēsīs. Alūksnes tautas nama direktore Sanita Bērziņa pauž gandarījumu, ka alūksnieši ir novērtēti un nu arī pilsētā uz vietas gan individuālie, gan kolektīvie pasākumu apmeklētāji ērti varēs iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem, koncertiem un teātra izrādēm vai arī rezervēt tās un saņemt šeit pat uz vietas.

“Tagad visu pasākumu organizatoriem, kas pie mums brauc, izmantojot savas biļetes, ir daudz vienkāršāk organizēt biļešu iepriekšpārdošanu. Šobrīd viņi ir ļoti aktīvi, jo katru mēnesi tautas namā notiek vismaz divi šādi pasākumi. Viņiem vairs nav iepriekš jādrukā neprognozējams skaits biļešu, bet tautas nama darbinieki iedzīvotājiem var piedāvāt visas sēdvietas uz pasākumu, kas ir brīvas. Līdz šim daļu biļešu tirgojām mēs tautas namā, daļu varēja iegādāties internetā, bet, ja starp internetā nopērkamajām biļetēm bija brīvas vietas, tautas nama darbinieki tās nevarēja piedāvāt interesentiem. Tagad tautas namā var izvēlēties biļetes sēdvietām jebkurā rindā un tepat uz vietas arī iegādāties,” stāsta S.Bērziņa.

Viņa atzīst, ka tas ir atvieglojums arī tautas nama darbiniekiem, jo ietaupa laiku un var ātrāk organizēt biļešu pārdošanu. “Biļešu pārdošanas terminālu var ērti izmantot, piemēram, skolas un iestādes, kas organizē kolektīvos braucienus. Viņi var rezervēt biļetes un atnākt uz Alūksnes tautas namu, lai izpirktu tās biļešu pārdošanas terminālā. Līdz šim tas bieži sagādāja problēmas, jo vajadzēja pašiem braukt biļetes izpirkt vai kārtot to caur paziņām,” saka S.Bērziņa.

Biļešu pārdošanas termināls izvietots tautas nama kases telpā un tā apkalpošanu veic paši tautas nama darbinieki katru darba dienu darba laikā, kā arī sestdienās un svētdienās divas stundas pirms pasākuma. Biļetes var iegādāties skaidrā naudā vai ar maksājumu karti, kā arī ar „Biļešu paradīzes” dāvanu karti.

Komentāri 5

innnnna

losis,pats tāds,pats lasi aluksniesiem.lv, ne ar ko neatšķiries no citiem lošiem.Prieks uzņemt mūsu pulciņā!

pirms 6 gadiem, 2011.04.03 12:29

Terminālu vietas Latvijā:
Alūksne Alūksnes pilsētas tautas nams Brūža iela 7
Bauska Bauskas Tautas nams Kalna iela
Cēsis Cēsu tūrisma informācijas centrs
Daugavpils Daugavpils kultūras pils Smilšu iela 92
Daugavpils Daugavpils teātris
Jēkabpils Jēkabpils tautas nams
Jelgava Jelgavas Kultūras centrs
Jelgava Zemgales Olimpiskais centrs
Kuldīga Kuldīgas kultūras centrs
Liepāja Latvijas pirmā rokkafejnīca
Liepāja Liepājas teātris
Liepāja Tirdzniecības centrs RIMI
Liepāja Liepājas Olimpiskais centrs
Ogre Ogres novada kultūras centrs
Rēzekne Mūzikas centrs
Saldus Saldus tūrisma informācijas centrs
Sigulda Siguldas novada tūrisma informācijas centrs
Talsi Talsu tautas nams
Tukums Tukuma pilsētas kultūras nams
Valmiera Valmieras Drāmas teātris
Valmiera Valmieras kultūras centrs
Ventspils

pirms 6 gadiem, 2011.03.30 09:00

Vietējās ziņas