Aizņemsies ceturtdaļmiljonu traktora iegādei 3

Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra” vajadzībām tomēr iegādāsies dārgo traktoru – šādu lēmumu, tiesa, tikai ar vienas balss pārsvaru, pieņēma deputāti Alūksnes novada domes jūlija sēdē. Jau līdz šim un arī domes sēdē par ieceri raisījās plašas diskusijas, tomēr ceturtdaļmiljonu vērtais traktors tiks pirkts – pašvaldībai tādas naudas nav, tādēļ ņems aizņēmumu.
“Alūksnes Ziņās” jau rakstījām, ka vairākās Alūksnes novada domes komiteju sēdēs diskutēts par ieceri “Spodrai” iegādāties jaunu traktortehniku un to, ka pēc iepirkuma izsludināšanas iepriekš izskanējusī cena sadārdzinājusies par 56 000 eiro un nu ir jau 256 000 eiro. Turklāt pieteicās tikai viens pretendents – uzņēmums “Alwark”, piedāvājot dārgajai tehnikai vien trīs gadu garantiju.

Vairāk lasi laikraksta "Alūksnes Ziņas" 4.augusta numurā.

Komentāri 3

Čiekurs Egle

Interesanti vai būs pieejama informācija, kā katrs deputāts ir balsojis? Interesē jauno censoņu balsojumi. Pasākums liekas diezgan nerentabls, nav īsti skaidrs kam tad beigās šī tehnika tieši tiks izmantota, vai patreiz ar kaut ko netiek galā?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.09 09:20

kurkulis13

Kā kas balsoja. Ticamākais, ka pieci zaļie un pārējie jenoti.Astoņas balsis sanāk. Ja runā par jaunajiem tad tas divkrēslu sēdētājs balsoja par, jo savādāk tak nevar. Ja nemaldos tad Spodrā jau ir kādas trīs tehnikas vienības kuras tīra ietves ziemā un ielas slauka, kādreiz. Ko darīs šis jaunais brīnumverķis ar sadārdzinājumu 56 kumosi, to grūti pateikt.Es arī neredzu ekonomisku pamatojumu šāda brīnuma pirkšanai, un ja pameklētu tad varētu atrast lētākus un izdevīgākus risinājumus.

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.09 10:55

Lelde

Es ceru, ka avīzē ir konkrēts nosaukums , kas tiek pirkts- modelis, sērija utt, lai varam visi pārbaudīt cenas, reālās, par kādām šis traktors tiek tirgots? Otrs, labi zināms, ka vesela rinda jau stāv iepirktu visādu mēs..lu, kas nevienam nav vajadzīgi. Kam šis traktors būs vajadzīgs? Cerams, ka ļoti sīki, tas viss ir laikrakstā aprakstīts?

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.09 13:33

Vietējās ziņas