Aicina piedalīties Lielās Talkas konkursā

Kā ik pavasari, arī šogad ikviens, kas rūpējas par savas dzimtās zemes sakoptību, varēs piedalīties Lielajā Talkā 23. aprīlī. Taču pirms tās jau šobrīd talkas rīkotāji iedzīvotājus aicina piedalīties konkursā “Atvadies no ziemas - pavasaris nāk!”.

"Konkurss saistīts ar latviešu tradicionālajiem svētkiem – Meteņiem, kas ir laiks, kad pavadām ziemu un sākam gaidīt pavasari, tā simboliski atvadoties no visa vecā un atverot sirdis jaunām cerībām. Lai piedalītos konkursā, jāveido salmu skulptūra, kurā tās veidotāji simboliski ieliek tās neveiksmes, sliktās domas un pārdzīvojumus, kas iepriekšējā gada garumā bijuši un no kuriem gribas atvadīties," informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Konkursa rīkotāji aicina visus interesentus sūtīt savu salmu skulptūru bildes - gan degošu, gan nedegošu - uz e-pastu talkas@talkas.lv līdz 7. martam, lai piedalītos konkursā par interesantāko skulptūru. Vienlaikus lūdzam nosūtīt šo informāciju arī Lielās Talkas koordinatorei Alūksnes novadā – Alūksnes novada pašvaldības ainavu arhitektei Laurai Mazulei uz e-pastu laura.mazule@aluksne.lv.
Uzvarētāji balvā saņems “Galactico” dāvanu kartes: 1. vietas ieguvējam tiks piešķirta dāvanu karte 150 EUR vērtībā, 2. vietas ieguvējam - 100 EUR vērtībā, bet 3. vietas ieguvējam - 60 EUR vērtībā. Tāpat paredzētas arī vairākas veicināšanas balvas - dāvanu kartes 30 EUR vērtībā. Uzvarētājus paziņos 10. martā.

Vietējās ziņas