Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien noslēgsies Dina Vecāna skrējiens apkārt Latvijai

Šodien, 8.jūnijā, arhitekts un garo distanču skrējējs Dins Vecāns noslēgs skrējienu apkārt Latvijai. Visi skrējēji un aktīva dzīvesveida piekritēji tiek aicināti kopā ar Dinu veikt pēdējos, tik ļoti grūtos kilometrus. Pulcēšanās Rīgā pie T/C Spice, no plkst.20:00, ļaujot Dinam nedaudz atpūsties, skrējienu paredzēts turpināt pēc 20:30, noslēdzot to pie Brīvības pieminekļa.

8.jūnijā aprit tieši 3 nedēļas, kopš arhitekts un garo distanču skrējējs Dins Vecāns devies izaicinājuma pilnā izturības skrējienā apkārt Latvijai. Skrējienu Dins sāka 18.maijā Rīgā pie Brīvības pieminekļa un tas tuvojas noslēgumam. Aicinām sagaidīt Dinu un noskriet ar kopā viņu pēdējos, aptuveni piecus kilometrus, kas paredzēts kā spožs noslēgums projektam “Around Latvia”.

Dins ir avantūrists un jau vairākus gadus pārbauda savas robežas. Šo projektu viņš veltījis par godu Latvijas simtgadei. Projekta “Around Latvia” mērķis ir parādīt to, cik skaista un apbrīnojama ir Latvijas daba, šis ir viņa veltījums Latvijas simtgadei. Dins atzīst, ka skrējiens ir bijis nogurdinošs un atbalsts pēdējos kilometros ir ļoti nozīmīgs. “Ikviens skrējējs, kurš pievienojas ir ļoti spēcīgs motivators turpināt”, lakonisks ir Dins. Tāpēc pievienosimies un pavadīsim Dinu pēdējos kilometros!

Sports