kadi instruktori vispar ir Aluksne?

Ludzu varat nosaukt instruktorus kas maca Aluksne braukt, jo nevaru izveleties pie ka iet jo zinu tikai 3 Gunti Ziguru,Jani Lizinski un Ivaru Bondarevu ir vel citi bet ka vinus sauc kads var pateikt?

blabla37

Es rakstu pirmo reiz,jo neko nevareju atrsast ka tikai to temu kur tikai 2instruktori tika piemineti!

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 15:52

braucēja

mācījos pie Lizinska un varu teikt tikai to labāko:)par jebkuru instruktoru kāds pateiks ko sliktu,bet man ar viņu nebija nekādu problēmu un braukt arī iemāca labi:)

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 16:31

nu jau autovaditajs

Braucu gan pei lizinska gan zigura abi labi tomer prieksroka ziguram , vnk laba masina un instruktors ari labs , liekas un parspiletas stundas neuzgruz :)

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 22:19

:D

Viennozīmīgi Lizinskis.
Varu teikt Tikai to labāko, labi iemāca braukt un ar attieksmi nav nekādu problēmu. Ļoti jauks cilvēks.

pirms 7 gadiem, 2010.12.15 08:14

bijusī Jāņa Lizinska kursante

Nevaru iedomāties labāku instruktoru par Jāni Lizinski - ar konstruktīvu pieeju darbam un humora izjūtu, taktisks, pieklājīgs, labvēlīgi ieinteresēts, ļoti profesionāls, un kas nav mazsvarīgi - labs psihologs. Visu pamatīgi izskaidro, kamēr kursants izprot situāciju. Mašīna nav vislepnākā (ķas varētu traucēt apmācību kādam miljonu mantiniekam)- normāls auto,kādos ikdienā arī braukā lielākā daļa cilvēku. Tajā vienmēr valdīja tīrība un nebija jāosta cigarešu dūmi - tas, manuprāt, ir galvenais jebkura auto šiks. Pirms viņa tiku mācījusies arī pie cita cilvēka, (man ir ar ko salīdzināt), apmācība bija krietni paviršāka.

pirms 7 gadiem, 2010.12.15 19:40

BMW

Žīgurs Guntis ar melno BMW-riktīgi labs,iemāca labi,es pie viņa liku,iesaku pie viņa!:)

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 09:56

ggg

Un ja pats arī pīpo, tad saskaņa garantēta

pirms 2 gadiem, 2015.12.26 21:22

Neapķērīgā

Domāju, ka slikts nav neviens instruktors, viss atkarīgs no tā, kas kuram der... Pēc sevis gan varu teikt, ka Lizinskis spēj iemācīt braukt pat vārtu stabu. Pacietīgs un reizē neatlaidīgs, ja tikai redz, ka skolnieks cenšas nevis gražojas un ''mētā kruto''. Un to, ko viņš ieskaidro, tas paliek atmiņā uz visiem laikiem.

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 12:53

Žigulists

Lizinskis viennozīmīgi! Godīgs un jautrs cilvēks, patīkami pie viņa mācīties braukt, iemāca daudz ko, kas pat var noderēt praktiski, kā arī tiesības viņa vadībā nebija problēmu nolikt.

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 20:15

Kristīne

Lizinskis! :)
I līdz asarām ir novedis, i braukt iemācījis. Foršs cilvēks!

pirms 7 gadiem, 2010.12.17 20:54

:)

es arii visu to labaako saku par Lizinski!! Kolosaals instruktors, kursh ar gan ar humoru, gan reizeem kaadu stingraaku vaardu iemaaciija tieshaam labi mani vadiit auto ;)

pirms 7 gadiem, 2010.12.18 14:24

trilleris

Kas kuram svarīgāks - kaut mirkli pabraukt lepnā auto... DDD Ar to gan nesaku ne slikta vārda par minēto instruktoru. Bet vai auto ir tik svarīgs kritērijs ?Uzskatu, ka labāk mācīties vadīt parastāku auto, tad jau nebūs problēmu ar lepnāku (ja pie tāda pats kad tiksi). Pretējā gadījumā , sākoties ikdienai, var gadīties nepārtraukti ČPē.

pirms 7 gadiem, 2010.12.19 10:57

salve

Es mācījos pie Gunta Žīgura. Māca viņš labi, ir saprotošs un arī stingrs. Ja ko nesapratu, tad paskaidroja.

pirms 7 gadiem, 2011.01.12 10:06

haha

Pie Ivara Bondareva - ne blaus, ne lamas, vins iemacis labi braukt!

pirms 7 gadiem, 2011.01.12 11:53

žīguram

Žīgurs?! Radiņi savējo slavē, saprotu! Es gan viņu neslavēju jo mācījos pie viņa braukt un ilgi tas neturpinājās jo man viņš apriebās. Ar savu kliegšanu viņs man jau otrajā stundā nosita braukt gribēšanu, tā mani nokaitināja ka gribēju viņam pa degunu sadot! Un no citiem arī es esmu dzirdējis par viņu vairāk sliktu nekā labu. Lai nu kur bet pie Žīgura nevienam neieteiktu, it sevišķi tiem kas vispār nav braukuši. Saskarsmē pieklājīgs, bet kad sāk braukt mācīt tā vien gribās viņu sasist!

pirms 6 gadiem, 2011.02.07 22:45

DRIVER

Pilniigi piekriitu tiesi taada pati situacija un neisaku vinu kaa instraktoru varetu gan vinam sadod pa taasi

pirms gada, 2016.08.20 15:40

meitene

visu cieņu instruktoram Guntim Žīguram, iemācīga braukt no nulles. Mašīna arī laba, kā nekā tāda pati kā eksāmena, kas ir liels pluss. Cilvēks ar savu humora izjūtu, ļoti precīzs laika ziņā, neuzbāzīgs un sakarīgs. Noteikti ieteiktu viņu!

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 11:19

arii macijos....

Ziediite Aigare ir SUPER! viekarsha, mieriga, saprotosha, pieredzejosha un pretimnakosha!

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 20:13

xxx....

ja...ja......un vesela stunda piepipeta mašīna.....fu......

pirms 6 gadiem, 2011.02.08 22:24