Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai ir nepieciesams.

Sveiki visiem.Īpaši mammas kuram ir bērniņi.Vēlos dzirdēt Jūsu viedokli. Vai Jūs interesētu kkas lidzīgs tādam kā Bērnu dienas centram?Tur būtu dažādas spēles,mantas,puzles utt. par nelielu samaksu.Jus varetu atstāt bernu tur,kamer pati aizskrietu tur kur vajag.Paldies jau ieprieks.

yoo

Man liekas, jau vairāki ir bijuši šādi projekti Alūksnē, neviens nav izvilcis ilgāk, par pāris mēnešiem.

pirms gada, 2016.05.10 22:42

induss

Cik zinu {izņemot Rīgu}, parasti šajās lietās citur pašvaldības nāk pretī, tādu lietu izvilkt tikai uz vēlmēm, nav reāli. Varbūt to ar mēģināt risināt ar deputātu dalību.

pirms gada, 2016.05.12 08:46

mamma

doma ir ļoti laba, reizēm tiešām ir vajadzīgs "glābējzvans", domāju, ka noteicošais būs personāls un cena...

pirms gada, 2016.05.12 12:15

businesmanis

nu man te ar biznesa idja, negrib vērt jaunu spamiku vaļā tapēc rakstu šajā,..., karoč - es jums pivedu klāt kaken māju - jūs par nelielu samaksu to pietirsat.... vai ir intrese uz šādu projektu?

pirms gada, 2016.05.13 19:20

Es

Es tapat piekristu par nelielu samaksu pietirit

pirms gada, 2016.05.13 20:54

Reinis

Es arī labprāt savu mazo atstātu šādā centrā. Citādi neko nevar padarīt kamēr sīcis jāskatās, ne bamslīti pamalkot, ne dzērumu izgulēt. Kaitina.

pirms gada, 2016.05.24 14:33