Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

metāla durvis

Dažus gadus atpakaļ pēc mana pasūtījuma kāda Madonas firma manam dzīvoklim nomainīja koka durvis uz metāla. Nu jau gadu gan atverot , gan aizverot tās nežēlīgi čīkst. Vai kāds zin, kur var griezties pēc palīdzības, jo pati firma jau ir pazudusi un paša prāta nepietiek, kā padarīt šo procesu klusāku. Ir izmēģināta gan tehniskā eļļa ar kuru ieeļļo šujmašīnas. gan VD-40-nepalīdz....

zh

Varbūt kalēji Bāliņi Gulbenes ielā var palīdzēt?

pirms 5 gadiem, 2013.06.07 12:30

sf.t

Tatad kadu viru neesi ieellojis un visa problema.

pirms 5 gadiem, 2013.06.08 10:53

UltraMENS

Droši vien ka ir kaut kāda vaina izgatavotājā, jo čīkstoņai man šķiet nav jābūt, ja arī ir tad tai vajadzēja pazust pie ieeļošanas! Durvis vispār uzliktas ir līmenī? Diezgan interesanti ka ir tādas firmeles kas uzliek un rodās īsā laikā jau problēmas, firma pati nebrauc novērst?
Man pašam ir ieliktas Skydas durvis, ielika jau 4 gadus atpakaļ, vispār nekādas vainas, ne čīkst, ne nosēdušās, bet viņas nebij lētas - par kvalitāti jāmaksā!
Šeit var apskatīt par ko es runāju : www.skydas.lv

pirms 4 gadiem, 2013.07.24 13:17

amurs

Nesaprotu tos, kas liek metāla durvis. Viņas ir ļoti smagas un dažreiz ir tikai 2 eņģes, kur būtu jābūt 3. Viņas ar laiku nosēžas un pieregulēt tur neko nevar, viņas ir arī vizuāli nepievilcīgas. Liekat atpakaļ koka un problēmu nebūs, tāpat jau seifā nestāv milions....

pirms 4 gadiem, 2013.07.24 20:51

ninza

..bet tas jau labi ka čīkst...neviens nemanīts neielavīsies!
Iesaku atstāt!

pirms 4 gadiem, 2013.07.25 08:58

Wonderland

Es sev liku durvis no firmas Skydas, viņi piedāvā uzlikšanu pa visu Latviju.
www.skydas.lv

pirms 4 gadiem, 2013.09.29 10:14

janis.lazdins15

Savam dzīvoklim metāla ārdurvis liku no http://sosdienests.lv/

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.06 09:48