dzivokli Alūksne

Sveiki visiem.Vēlamies īrēt dzīvokli.Palielu 1istabas vai 2isabas dzīvokli, par saprātīgām naudām.Varbūt kādam kas zināms un var ieteikt? Paldies jau iepriekš.

Eru

Alūksnē ir ļoti dārgi komunālie maksājumi un tas ka pa dienu nav siltā ūdens ir sūnu ciems

pirms gada, 2016.03.03 13:17

čigānu loģika

Lūk šo loģiku es saprotu, kkāda čigānu loģika, komunālie dārgi, bet visu dienu gribās silto ūdeni, tad piemet vēl desmitnieku mēnesī pie komunālajiem, tik tev aptuveni izmaksās uz dzīvokli siltais visu diennakti, pat ja to netērēsi vsp. Ja kopsapulcē vairums to nolems, pārregulēt ir 2min. jautājums un aiziet... Liec vien ūdens sildītāju - boileri elektrisko vai caurplūdes 1nalga un par ekstru - siltais jebkurā laikā - maksā pats, kā es to daru, starpcitu, pārējiem un tādu ir vairākums >51%, par manām ekstrām nav jāmaksā...

pirms gada, 2016.03.04 20:05

Fanija

no kurienes jūs lauķi esiet?
domājiet, ka kāds jūs laidīs saprātīgi savā izremontētajā un izmēbelētajā dzīvoklī neko nemaksājot?
nav ko darīt Alūksnē ja pat dzīves vietas nav.

pirms gada, 2016.03.04 18:03

Zebiekste

kāpēc tik skarbi? cilvēki, tik uzprasīja, vai kāds neizīrē un ne jau tur rakstīts, ka par velti grib. personīgi, es kādreiz arī īrēju Apes kalnā, saimnieks par īri neprasīja, galvenais bija, lai visi maksājumi ir nomaksāti. tā kā nosacījumi ir dažādi.

pirms gada, 2016.03.04 21:01

TRRE

arī zinu gadījumu kad vienai ģimenei tika ''izīrētā'' kapitāli atremontēta lauku māja ar 2 vanasistabām, kamīnzāli, mauriņa traktoru utt,... jāmaksā bij tikai zemes nodoklis un attiecīgi pašu patērētie komonālie...tapēc Fanja nav ko celt debesīs savu s.ūda 1 izstabas kondzervbunžu!

pirms gada, 2016.03.05 13:50

uja

bet es zinu gadījumu, kad daudzbērnu ģimeni ielaida mājā kurai ir trīs stāvi un maksā 1 miljonu eiru.
Pēc kāda laika gan šī māja nodega, ne tāpēc ,ka bērnu māte un tēvs bija alkoholiķi.
Un kad atbrauks bēgļi, es viņus savā labiekārtotajā trīs istabu dzīvoklī laidīšu bez īres maksas, gan pats maksāšu komunālos.

pirms gada, 2016.03.05 21:28

dakters

bet es zinu ka tev ir nedaudz aizbraucis širmis, un tu raksti no trakonama :D

pirms gada, 2016.03.06 14:29

Cilvēks

Vispār jau šis temats ir risināms citā sadaļā - Sludinājumi. Bet problēma, protams, pastāv. Alūksnē ir pašvaki ar darbu. Bet, ja nu kaut cik pieņemams un puslīdz apmaksāts darbs ir sameklēts, tad lielākā problēmas daļa, var teikt, ir atrisināta.

pirms gada, 2016.03.06 11:50

meitene

aluksne jau dzivokli izire daudzi bet tiko ka pasaki ka tev ir berni ta visi atsaka

pirms gada, 2016.09.19 22:01

SD

Bet tas jau tikai loģiski. Nemaksātāju bez bērniem ir viegli izmest laukā, bet ja ir bērni, tad jau sākas zināmas problēmas. Tāpēc tāda attieksme pret bērniem. ņem arī ar bērniem, nav jau tik traki. bet saimniekam vēlams griezties pie speciālista, kas sameklēs īrnieku, gan uzrakstīs līgumu.

pirms gada, 2016.09.20 09:05

Nav uzticības cilvēkiem

Man arī ir Alūksnē 3 istabu dzīvoklis, akurāti izremontēts pa savu sūri un grūti krāto naudu, un es nezinu vai es gribētu tur laist cilvēkus, kas to visu nenovērtē un vēl baigās kaut ko salauž vai izdemolē! Ir ļoti grūti atrast labus cilvēkus par pazīstamie ir reti kurš normāls! Tas pats ir ar dzīvniekiem un bērniem, būsim atklāti, tas ir risks ka kaut kas tiks saplēsts un norauts pirms laika. Lai kādam izīrētu vajag sastādīt ļoti korektu īres līgumu pie jurista.

pirms gada, 2016.09.20 11:45

izīrētājs

arī varu padalīties tikai un vienīgi ar sliktu pieredzi, jo īres meklētāju kontingents pārsvarā ir jauni un bezatbildīgi cilvēki no 20-30 gadi, lai gan viņu bezatbildības iemesls ir neizglītotība, kam seko zems darba atalgojums ar kuru ir grūti segt īrēto dzīvokļu komunālos maksājumus, kur nu vēl veikt maksu par īri!!!
Es labāk pats uzturu savu sakārtoto dzīvokli nekā ar augstu riska pakāpi to izīrēju bezatbildīgam īrniekam, domāju, tāpēc arī ŠOBRĪD GRŪTI DABŪT IZĪRĒT JELKĀDU DZĪVOKLI!

pirms gada, 2016.09.20 18:38

pardod

2 istabu dzīvoklītis ar krāsns apkuri par rudenīgi zemu cenu 2900eur, Darba ielā 18, 1 krāsns apsilda abas istabas, virtuvīte. Nepieciešams kapitālais remonts...

http://aluksniesiem.diena.lv/sludinajumi/nekustamais-ipasums/pardod/7835

p.s. pagājušā gadā šī māja dega 2.stāvā! ŠEIT VIDEO:
https://m.youtube.com/watch?v=QbRAlT1F9WA

pirms gada, 2016.09.20 19:09

d.a.n.a

Ir aktuāls 1istabas dzīvoklītis Aluksne.Esmu stradajoša un ar 2gadigu puisiti. Meklējam īrešanai,var nebut izremontēts un mēbelēts. Zinu ka daudzi nosoda utt. Bet ceru uz kadu atsaucibu.

pirms 12 mēnešiem, 2017.02.05 14:20

mans subjektīvais viedoklis - jajau kautko meklē iespējams ka ir jāieliek kāds saziņas veids piemēram ar dūmu mākoņiem kā to darīja senie indiāņi, vai varbūt kādu morzes ābeci vismaz un frekvvenci uz kuras tā strādā..:)

pirms 12 mēnešiem, 2017.02.07 09:27