Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BITE salons Alūksnē?

Kur tad no Pils 9b noziedējis BITE salons? Varbūt kāds zin?

lo9

Kā jau bite, aizlidoja nezināmā virzienā. Bet ja godīgi tad ta bite man nav vajadziga

pirms 2 gadiem, 2015.05.19 08:54

bubulis

Nu skaidrs, sūnu ciems vēl vairāk sāk iesūnoties. Paldies par info.

pirms 2 gadiem, 2015.05.19 17:49

Par Biti

Ko tad jums tai salonā vajag? Internetu? Es arī paņēmu, bezgalīgo bites internetu. „Visdraudzīgākā” kompānija kā izrādījās ir visnedraudzīgākā. Tā kā tauta neuzķeras uz šiem solījumiem, ka Bite ar savu 4g ātrumu pārklāj Latviju, utt un tiri piri. Tas viss ir apmāns. Neierobežotais internets ir pat ļoti ierobežots. Paņēmām internetu , pirmajā mēnesī super puper internets. O nodomāju, super, beidzot tiku pie normāla interneta. Mani prieki bija pāragri, kad mēnesis (pārbaudes) beidzās, interneta ātrums pēkšņi beidzās. Zvanu Bitei prasu, viņi man atbild, viss ir kārtībā, mēs tev nogriezām ātrumu (tātad sodīja mani?), jo tu esi noziedznieks un pārkāpi Godīgās lietošanas politiku (jo mēs Bite esam ļoti godīga kompānija), (tu visu dienu skatījies televizoru un kautko lādēji caur torentu (mēs jau nezinam ko, jo to neredzam ko, varbūt pat kaut ko legālu un apmaksātu)), bet tu pārāk daudz mb patērē , tātad tu jau pārkāpi visus mūsu Godīgās lietošanas politikas noteikumus. Ups!!! A ko nu? Atgriezt modēmu atpakaļ vairs nevaru, mēnesis pagājis, interneta arī nav, nogriezts , kautkādi 0.6 mb/s. Bet rēķinu saņemot, gan piestādīts viss pēc pilnas programmas. No interneta protams atteicos (dabūju vēl uz priekšu samaksāt par neizmantotu internetu, nu *** man nauda no gaisa birst vai?), un par to nederīgo kasti arī samaksāju, bet man nav skaidrs viens. Kāpēc un kāds iemesls ir BITEI šādi *** klientus? Jo cilvēki paņem, pēctam atsakās, bet viņi taču pēctam vairs nekad neies pie tās Bites, kas viņus ir apmānijusi. Un citus atrunās no šī soļa. Man personīgi ir izdevies jau vismaz desmit draugus, radus, paziņas atrunāt, neņemt Bites internetu. Varbūt runām par Bites pārdošanu tomēr ir pamats, un tāpēc viņi cenšās vēl pirms likvidēšanās pēc iespējas vairāk apmānīt un apkrāpt cilvēkus, un sagrābt naudu cik vēl iespējams? Es jau nezinu? Bet nu tiešām dīvaina politika tai Bitei.

pirms 2 gadiem, 2015.12.15 09:33

..

Lēgālu lādē? Interesanti, ko torrentā var nolādēt legāli? :D

pirms 2 gadiem, 2016.02.12 17:38

to ..

vispār jau kautvai skaties youtubi vai sūti saviem radiem pa e-mailu kāzu video..utt,...patērējās mb, a bitei neliekas godīgi ja kāds pa daudz patērē tapēc grieztu nost arī tiem kas pilnīgi legāli lādē/tērē mb...

pirms 2 gadiem, 2016.02.12 20:25

хаха

Tāda politika nav tikai BITEI, bet visiem operatoriem, kas piedāvā 4g, un pareiz ir, šie pieslēgumi nav domāti priekš torrentiem un fullhd strīmiem 24/7

pirms 2 gadiem, 2015.12.15 17:33

klients

muļķības, man ir 4g internets no LMT, lādēju cik gribu un ko gribu, neviena ierobežojuma nav un klients jau esmu daudzus gadus.

pirms 2 gadiem, 2015.12.17 09:08

dalabi

Tak lādē cik gribi un ko grib, tikai neskrien brēgdams apkārt, kad tev arī ātrumu piegriezīs.

pirms 2 gadiem, 2015.12.17 13:24

bijušais LMT kliens

Pārgāju uz Biti no LMT, jo LMT mani apkrāpa materiāli un LMT 4G Alūksnes rajonā ir lēnāks nekā Bites 3G

pirms 2 gadiem, 2016.02.14 14:31

X

stulbi, bet mani apkrāpa gan LMT, gan Bite, i vienam par modemu samaksaju , i otriem. kas par h...ņu. vieni krāpnieki apkārt :(

pirms 2 gadiem, 2016.02.15 16:22

to - bijushajam...

irst nav malku cirst... 4 G internets jebkurā gadijumā būs ātrāks par jebkuru 3 G,... ja esi zonā tad ātrums ir ĻOOOOTI LABS,.. bet , tev vajadzētu saprast ka lmt 4 g NAV iespējams UN NAV PIEEJAMS pat dažās vietās 5 km no alūksnes,.. a tu te pļūti pa VISU alūksnes rajonu 4G,,,HAHA SMIEKLI NĀK...

pirms 2 gadiem, 2016.02.14 21:17

:))

Toties krāpt klientus LMT prot uz urā!!

pirms 2 gadiem, 2016.02.16 11:05