Žigolo serviss Alūksnē - ir pieejams vai nav?

Cik saprotu, portālā var uzzināt par dažādiem pakalpojumiem. Man ļoti vajadzētu šādu...

Žigolo iesācējs

Varbūt es varētu līdzēt šajā notīgajā reizē. Tikai gribētu zināt gribošo dāmu precīzākas koordinātes...???

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 09:20

mājsaimniece

Es domāju ka te tāda nav bet ja esi maksātspējīga nolīgsti kādu Rīgā

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 09:22

Bridžita Džounsa

Es interesējos par vīriešiem ja pareizi saprotat...

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 09:40

krīze

lūk arī brīva niša!!!!!
celtniecības uzņēmumi var pārkvalificēties:DDD

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 09:45

...

Beidzot portālā tiek risinātas nopietnas problēmas, citādi tikai par domi vien... sex tomēr ir svarīgāks par visu!

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 09:57

caca

pagaidām tas liecina par to, ka esi tikai gribošs, bet nesaproti žigolo nozīmi.

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 11:31

arī mājsaimniece

nevjdzēja izsviest savējo, jo katra mājsaimniece tāpēc ir mājsaimniece, jo pēc jums fiksajām ātri noplok pieprasījums. Visi žigolo alūksnē ir pie vietas paņem aliņu 2L kādu vēl varbūt autenē sarunāsi. kŗīze ne tikai celtniecībā, bet izskatās ka arī seksā.

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 11:41

?

Kur tad pēdējā laikā portālā kaut kas būtu rakstīts par domi? Sajūta tāda, ka domes mums vispār vairs nav!

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:21

the man

protams, ka ir zhigolo serviss, ak dies. taapat kaa meitenes var noiireet. ja taa var teikt :D

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:22

marcello

Alūksne ir pārāk maza,lai kāds "drosminieks" nodarbotos ar šādiem pakalpojumiem! Nav arī pieprasījuma.. Varbūt šajā krīzes laikā,ir vērts sarosīties. Ja būs kas maksā būs arī piedāvājums.. :D

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:25

marcello

Alūksne ir pārāk maza,lai kāds "drosminieks" nodarbotos ar šādiem pakalpojumiem! Nav arī pieprasījuma.. Varbūt šajā krīzes laikā,ir vērts sarosīties. Ja būs kas maksā būs arī piedāvājums.. :D

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:25

vitols

Ja kādai gribās tad var uzrakstīt kādu e-pastu. Tālāk jau visu sarunāsim!
vitols01@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:26

B. Džounsa

"protams, ka ir zhigolo serviss, ak dies. taapat kaa meitenes var noiireet. ja taa var teikt :D"
Nu bet tad lūdzu pasakiet kādas koordinātes...? Vai pie Jums jāgriežas?

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:53

Naivā

Kurš man varētu izklāstīt, ko īsti nozīmē vārds "žigolo". Es tos smalkumus visās niansēs nepārzinu...

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 12:59

Baigais

Striptīza dejotājs, vīrietis – prostitūta un žigolo – tās ir dažādas lietas. Vīrieši prostitūtas: tas ir sekss (un tikai) par naudu. Tiesa, arī vīrieši – striptīza dejotāji ir gatavi pavērsienam, ka sekos kas vairāk. Savukārt īsts žigolo – tā ir augstākā klase. Viņam jāprot sarunāties, viņam jāprot notēlot īstu kaisli, iemīlēšanos, romānu. Viņš aplidos, vadās uz restorāniem, zvanīs vakaros. Vienmēr viņam atradīsies laiks tieši priekš tevis. Protams, par tavu naudu.

Žigolo labprāt pieņem dāvanas; aizņemas uz neatdošanu un taktiski aizgriežas, kad tu norēķinies ar oficiantiem. Šad tad viņam paralēli ir arī kāda cita nodarbe – viņš strādā par modeli vai viesmīli, piemēram. Mēdz būt kāds trūkums: viņi ir kaprīzi un gražojas. Tiesa, labā īpašība ir tā, ka tu viņu kaprīzēm vienkārši vari nepievērst uzmanību. Bet, kā par žigolo teicis kāds slavens naktskluba īpašnieks, kura pakļautībā esošie puiši ne tikai dejo prātus mulsinošu striptīzu, bet izpilda arī citas klienšu vēlmes: "Pirmkārt, viņiem jābūt ar labām aktierdotībām. Pat ja kliente ir ne visai simpātiska, viņam jāprot notēlot sajūsmu. Otrkārt, es vienmēr atkārtoju – puiši, lasiet grāmatas un avīzes! Viņiem jāprot uzturēt vieglu, saviesīgu sarunu par jebkuru tēmu. Un, treškārt, maniem dejotājiem noteikti ir jāmīl sievietes."

Sīkāk lasi http://www.tvnet.lv/women/printArticle.php?id=4967509

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 13:49

Naivā

Paldies par izsmeļošo informāciju! viss sīki un smalki aprakstīts - līdz pat niansēm... :)

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 14:00

sajūsminātā

man patīk šis vīriešu tips... Un , ja viņš vēl ir tīrs, labi smaržo, tad par tādu var arī maksāt....

pirms 8 gadiem, 2009.01.23 14:23