Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kafejnica Pajumte

Kā vērtējiet uzlabojumus kafejnicā Pajumte?

:)

biju, man patika :) interesants interjers - ar stilinju :) un baarmenis laipns un smaidiigs :)

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 19:25

ZRP

Vienīgi tas, ka tukšā kafejnīcā, sola ēdienu pēc 10 min, bet atnes pēc 40. Kaut kā jocīgi.

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 20:03

Sonja

Runājot ka porcijas mazākas esot, būs jāiet palūkot,kā ta īsti tur ir.

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 20:24

biju

biju tur jau vairākas reizes pec atvēršanas un porcijas tiešām ir mazākas. pērkot to pašu ko kādreiz saņemu mazāk par tieši tādu pašu naudas summu.

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 20:35

aluksniete

un visiem jāsēž pie viena gara kopgalda

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 21:06

Vecā Pajumte labāka!

1.Cilvēkam ar sajēgu ir redzamas vismaz 20 vietas,kas remonta laikā ir veiktas pavirši.
2.Lielais kopgalds nerosina apetīti
3.Daži galdiņi ļogās,izlēju kafiju!
4.Esmu šokā par samazinātajām porcijām, un par to,ka ēdienu ņemot līdz salāti netiek doti līdz-esot atsevišķi jāpiemaksā
5.Kad sēdēju pie izejas uz virtuvi un WC man visu laiku sita ar durvīm pa krēslu.
6.Prognozēju cenu kāpumu arī,jo Alvateres kundzei tač jaatpelna ieguldītā nauda.

Morāle:Steiga nekad nenoved pie veiksmīga rezultāta,ja runa ir par sabiedrisku telpu.

Vecā pajumte patika labāk,vismaz sevi un cilvēkus pie sava galdiņa varēja baudīt,nevis redzēt pie kopgalda,ko katrs ēd!

Bet tas tā,tikai mans viedoklis,gan jau ir tādi kam patīk!

Un vispār paldies ka tāda pajumte ir,ja nē lietišķi tiktos altiņā!

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 22:14

ta ir Aluksne

Ta tikai Aliksne patik kadu uznemumu nomelnot.Es ar biju Pajumte man loti patika gan atmosfera gan jaunais interjers.....Un porcijas ari normalas un tas kad par salatiem ir japiemaksa ir tikai normali.Paskatieties veikala kadas cenas ir darzeniem,ko tad jus gribat par visu tac ir jamaksa.......Ja Jums ir par dargu tad ejat uz celudalu tur jus paedisat par 2 ls,bet vai garsos...........

Pajumte pati labaka, turaties???????

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 23:14

jā tā tiešām ir Alūksne

Jā man garšo ceļudaļā, tikai nevajag jaukt 2 lietas, kam domāta ceļudaļa un kam Pajumte. es varbūt ar savu mīļoto cilvēku negribu sēdēt pie kopgalda, jo normālas vietas tiek aizsistas.
Telpas iekārtojums nepārdomāts.

pirms 6 gadiem, 2012.04.11 23:28

kļūda

Jā, nu garais kopgalds, lai arī glīts, tiešām nav diez ko veiksmīgs risinājums, gandrīz kā skolā vai armijā. Var protams apsēsties tālāk, bet nu galds tik un tā viens un jādala ar vēl daudziem citiem. Bārā arī lete ir viena, bet tur cilvēki tieši iet kontaktēties un iedzert, bet tādā Pajumtē nav tas lielākais prieks sēdēt plecu pie pleca ar svešiem cilvēkiem. Galdiņi arī nebija tālu viens no otra, bet kopgalds kaut kā pārkāpj psiholoģisko robežu, ko mēs cenšamies ieturēt ar nepazīstamiem cilvēkiem.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 00:02

oo

Kas jums liedz atvērt kādu kafejnicu beidzat rieties cilvēki strādā un vis ir kārtībā lai saimniekiem veicas

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 08:40

jautājums

Vai izejot no kafejnīcas, drēbes tāpat smird pēc virtuves, eļļas? Tieši šī iemesla pēc jau gadiem neeju uz turieni, ja tas ir mainījies, labprāt aizietu un apskatītos!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 09:03

viedoklis

Jā, kafejnīca jau nu ir tā vieta, kur pasēdēt, atpūsties un papļāpāt. Diemžēl, pie šāda galdiņu izvietojuma nevar pat normāli paēst, jo svešs cilvēks tev skatās šķīvī no 20cm attāluma. Par runāšanu vispār jāaizmirst.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 09:18

Amēlija

Tas viss ir tikai tādēļ, ka - ja neesat pamanījuši - ir ierobežota vieta platībai, tādēļ neko kardināli jaunu izdomāt vai izmanīt nevar! Viedokļu apmaiņa laba, bet tiešām jāpriecājas, ka vēl pilsētā ir viena šāda ļoti laba kafejnīca, kas stāv galvastiesas divas pār citām esošajām! Pajumtes ēdiens un dzērieni - īpaši jauni vīni - ir ko vērts! Lai veicas īpašniekiem!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 14:05

Kliente

Man patīk! Viss ir skaisti un ļoti pārdomāti.
Vakaros romantiska gaisotne.
Paldies!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 14:20

klients

Patīkami atrasties esošajās telpās!!
Paldies!1

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 14:26

arty

Neesmu jaunajā Pajumtē bijis, bet pēc komentāriem spriežot, palikšu pie vecās'un labās "Jolanta"

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 16:29

Tieši tā

tagad "Jolantai" diezgan daudz priekšrocību.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 18:51

Alūksniete

Man arī ir ko teikt! :)
Milzīgs PALDIES ikvienam Alūksnē, kurš piedāvā kādu preci vai pakalpojumu, Pajumtes īpašniekiem PALDIES, ka viņi dod iespēju dienā paēst pusdienas, vakaros mierīgi pasēdēt ar draugiem jaukā noskaņā, brīvdienās aiziet uz kūku un kafiju kopā ar viesiem, utl. PALDIES par jauko noskaņu, svecēm, orhidejām uz palodzes, paldies Armandam un jaukajai oficiantei, kurai vārdu diemžēl nezinu, par apkalpošanu un humoriņu. Ir labi! Un štrunts par to, ka var gadīties nepilnības (nekļūdas tikai tas, kas nedara), man ir liels prieks, ka mums pilsētas centrā ir šāda vieta kā Pajumte kur aiziet pasēdēt, baudīt, aizvest viesus, utl.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 19:43

aleksis

man patiik un to garaa galda probleemu var viegli labot. Lai iipashnieki pasuuta taadus pashus kreeslus kaadi pajumtee bija senos laikos - ar augstu atzveltni. Un pie garaa galda kreeslus likt nevis paraleeli logam, pet perpendikulaari, garo galdu sadalot. Buutu atkal kaa kaadreiz, forshs savs aizgaldinjsh ;) shitaa man nepatiik, nezinaaju ko runaat, jo blakus seedeeja daktere ar savu balzaama grakjiiti, baigi.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 20:07