Kafejnica Gustins

Kafejnica Gustins juties ta ka puspaedis un daudz samaksajis.Par tadu pasu cenu var Cepurite paest pilnu porciju un busi paredies.Gustina pardevejas laikam ir iedresetas likt bezkaunigi mazas porcijas.Un tad ,kad edienam ir kada vaina,tad ir japerk vel,nevis iedod par velti.Vairs negribas tur iet.Ar katru reizi mana pacietiba saka zust.Vienmer tur gaju est.Tad vajag svert porcijas,lai ir godigi.Viena diena perkot porciju lidzi,maksa 1.10 otra diena cita pardeveja pardod tiesi tadu pasu pa 1.20.Tad bardaka nav?

žiabo

Tu zināji, ka pilnīgi droši drīksti apmeklēt tikai tos iestādījumus, kuri tev patīk. Nuja, un tos kas nepatīk, drīkst neapmeklēt vispār. Izklausas forši, ne? Ko saki?

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 22:20

Mariella

Iestadijumus?Vai tomer iestades???
Es neteicu,ka man nepatik,man patik tur,bet parejo es jau rakstiju.

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 22:55

Alexa

biju divas reizes iegājusi, bet vairāk neiešu. ļoti ļoti mazas porcijas, paēst nekā nevar un sanāk stipri padārgi :(
bet tieši tāpēc, ka Alūksnē pietiek vietas , kur aiziet paēst, par šo te neiespringstu, es tur vairāk neiešu, un katram no mums ir izvēles iespējas, tāpēc nevajag stresot :)

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 08:04

Auguste

Porcijas tiešām mazas!
Pilna porcija frī kartupeļu bija daži friški, nez kāda izskatās pus porcija!
Tad vēl nepatīk,ka silto ēdienu vitrīna aizsvīdusi,nevar redzēt,jāizvēlās pēc tā,kas rakstīts uz sienas!
Man labāk patiktu redzēt,kādu gaļas gabalu izvēlēties!
Un vistas karbonādi citās kafeinīcās tomēr parasti taisa no filejas,bet te,no dzīpslaina šķinķīša,nav diez ko!
Bet ēdāju jau pietiek!
Forši iet, ja mērķis ir nomest lieko svaru!
Porcija izmaksā virs 3 eiro, bet paēst nesanāk!

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 09:30

Bijusais klients

Pilnigi piekritu.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 09:55

Milda

man pēc pusdienošanas Gustiņā nekā neizdodas nomest svaru, tieši pretēji, pēc pusdienām nejūtos paēdusi, liekas tāda bada sajūta, nu un tad ar tādu bada sajūtu bizoju uz tuvāko veikalu, uzkost kādu biezpiena sieriņu , cepumiņus (cik tur kaloriju - ūuuuuu) vai vēl ko citu. tā kā nepiekrītīšu tev par to tievēšanu :D:P:P

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 13:30

Voldis

Man patīk šitie lūzeri. Grib labi paēst, bet lai nebūtu jāmaksā.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 09:47

ieva

Man gan tur ļoti patīk. Laipni apkalpo,ēdiens ļoti garšīgs. Cilvēku pusdienlaikā daudz, tas mazliet patraucē, bet to var pieciest, jo visiem gribas papusdienot. Iesaku savas pretenzijas izteikt uz vietas, nevis rakstīt apcerējumus portālā.Lai veicas " Gustiņam".

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 10:12

Auguste

Atļaušos Tev nepiekrist!
Forums kā reiz ir priekš tam,lai mēs te varētu izteikties!
Kāda jēga meitenei pie kasses teikt savas pretenzijas,gan jau viņa pati neizdomāja likt tās mazās porcijas!
Apkalpošana tiešāmjauka,nekādu pretenziju,

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 17:32

...

Jă porcijas tik tiešăm ir palikušas stipri mazăkas.Agrăk biju iecienijusi šo ĕdnīcu, tagad izvĕlos labăk iet uz citu iestădi.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 11:13

Kurkulis

Es ar tur eju un esmu apmierināts. Porcijas lielums mani apmierina. Neredzu jēgu no gigantiskām porcijām, kuras nav iespējams apēst un pusporcija paliek izmešanai. Pašiem jau mums jāmaksā par to porciju. Cepurītē porcijas ir lielākas, bet nepiekrītu, ka cena sanāk tā pati. Gustiņā ir lētāk, un manuprāt arī noteikti garšīgāk! Bet Mariella par 1,10 eur lielu porciju nenopirks pat Altiņā vai Ceļu daļā!:)

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 17:35

Mariella

To porciju es pirku lidzinemsanai.Tur nav starpiba cik dargs ediens ir ieksa,bet tas,ka viena pardeveja panem dargak.Tam cilvekam,kuram es nesu,rodas jautajums,vakar bij 1.10,sodien 1.20,kapec.Tad vins doma ,ka es gribu uzvarities.Pilnigi vienadas porcijas.Tas ir piemers.Beigsu stresot,tiesam.Saprotu,ka dauzdi gribeja izteikties.Tiesam,pardevejam nav verts to teikt,jo vinas dara,ko liek.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 19:11

ha...

Kā tai humorā:
... vakar bija par 1.10 , bet tas bija vakar ! :):)

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 19:36

kliente

Ir tur tiešām traki palicis, nu jau vairs pat lielu rindu pusdienās nav! Porcijas ir mazas, arī apskaitīta esmu, salāti tiek likti mazās šķipsniņās, nupat trāpījās jaunievedums - superminišnicele. Bēdīgi, bet labi, ka ir Cepurīte!
P.S. Un arī veikals pēdējā laikā, ja kas, sortimenta ziņā bēdīgs palicis!

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 20:14

vietējais

Tiešām Gustiņa divas pilnas frī kartupeļu ir tik cik puse Cepurites tādu pašu kartupeļu, vienīgi garša tomēr labāka Gustiņam. Bet kad atvēru šīs divas pilnās porcijas kārbiņā, tad tur nebija ko redzēt. Jūtos vīlusies un vairāk gan šo ēstuvi neapmeklēšu.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 20:56

Izbijis ēdājs

Tā šmaukšanās ar porciju starpību ir jaušama. Kafeinīcas darbiniecei vajadzīgs bērna pūriņš. Porcijas mazas, un pat vienu reizi biezpiena sacepums bija sapelējis. Tur jau būtu darbs PVD.

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 21:25

esošais ēdājs

Nu par pūriņu gan nevajadzēja rakstīt...

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 21:44

ēdājs

Abās vietās(Gustiņā un Cepurītē) palicis pavisam čābīgi-negaršīi, porcijas mazas un dārgas, arī Pajumtē fui, par Martu vipār nav ko teikt! dārgi, mazas porcijas un tas oberis kukū... Ceļudaļā un Jolantā vēl var iztikt.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 08:44

kafejnīcas "Gustiņš" administrācija

Nu jau gan ir par daudz. Saprotam,ka forumos ikviens var brīvi izteikt savu viedokli, bet ļoti žēl, ka atrodas arī tāds cilvēks, kā šoreiz ar parakstu "Gustiņš", kurš izmanto uzņēmuma nosaukumu un nepatiesi to apmelo, izsakot pilnīgas muļķības.
Kafejnīcā vienmēr esam centušies nodrošināt labu kvalitāti un laipnu apkalpošanu. Atvainojamies, ja kāds darbinieks ir kļūdījies. Ja rodas kādas neskaidrības, lūdzu vēršaties pie kafejnīcas darbiniekiem un situācija noteikti tiks labota.
Paldies visiem šī foruma dalībniekiem par atklātību. Jūsu viedoklis tiks ņemts vērā un iespēju robežās centīsimies situāciju uzlabot, lai ikviens no mūsu kafejnīcas izietu apmierināts un garšīgi paēdis.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 09:00

Zane

Par laipno apkalpošanu pilnīgi piekrītu. Bet Jums stipri vajadzētu piedomāt par porciju apjomu, jo pie tādas cenas, gribētos normālu porciju. Paņēmu vienā dienā zivi, bija ļoti garšīga, bet.... gabaliņš tik ļoti maziņš, ka apēdu ar trīs kumosiem. Tiešām izejot no Gustiņa, jūties ļoti nepaēdis un žēl tās naudas, jo rodas sajūta, ka esi izmetis nelietderīgi. Veiksmi Jums.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 09:24

Gusts aka Gustiņš

Kādu vēl nosaukumu? Man tāds vārds pasē rakstīts un arī ģimenē mani tā sauc. Un stāsts ir par porciju lielumu mūsu radiniekiem, kuri uz kapusvētkiem brauc pie mums bezkaunīgi izēsties, neģēļi gatavie... ;)

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 10:47

Mariella

Paldies.Jo tiesam,ja man ir kauns pardevejas vieta,ka vina izsmere kartupelu biezeni pa visu skivi,lai izskatitos vairak,tad ka es varu tur iet.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 21:24

f

Lai cik tas divaini nebutu ir japiekrit, ka Gustina porcijas palikušas mazas, bet cenas lielas. Panemot zupu nevar saprast ta ir pusite vai pilna, jo abas lej vienados traukos, bet katru par savu cenu. Tapat ir ar otro. Par garsu runajot, tad ir nedaudz garsigak ka cepurite, kur fri citreiz ir negatavi. Gustinam cenas vienadas ar pajumti. Vel centra ir Altins, kur vismaz cena atbilst tam kas atrodas uz skivja. Gustina rindas ir mazinajusas, nav vairs cilveku tik daudz cik bija agrak

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 09:00

kādreiz gribu pamēģināt ...

... kur tāds "Gustiņš" atrodās ?

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 19:07

atrodās

Alūksnes pilsētas sirdī! L.Ezera ielā, pretī centrālajam skvēram!

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 19:23

Gustiņa ēdieni ir tik garšīgi, ka vienmēr gribas vēl. Ir sajūta, ka tas ir omes gatavots ēdiens. Un par to ir jāmaksā, jo visam sava cena.Ja te kādam gribās ķengāties, tad nu ...

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 20:30

Mariella

Es neteicu,ka nav garsigi,te runa iet par ko citu.Vajag iebraukt teemaa.

pirms 3 gadiem, 2014.08.29 21:20

Izbijis ēdājs

Garšīgs ir tad ja gadās svaigi cepts, bet bieži ir kotletes ,šniceles cietas,sildītas un ja vēl pieliek klāt sapačkātus salātus,tad vairs negribās.

pirms 3 gadiem, 2014.08.30 09:17