Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesakiet

Kura ir labākā Alūksnes frizierīte, gribētu dzirdēt alūksniešu viedokli, jo pati nesen pārvācos uz dzīvi Alūksnē, tā ka galīgi nav nojausmas.

Sauļux

Nezinu kā citiem, bet man dikti patīk Māra Kārkliņa Tirgotāju ielas frizētavā.

pirms 4 gadiem, 2014.04.06 18:52

q1

ja ir lieka nauda, tad var iet :D

pirms 4 gadiem, 2014.04.07 12:33

sviests

ja nav kur naudu grūst, tad tik pie māra dodieties, zināsiet kā naudu pumpēt prot džeks....

pirms 4 gadiem, 2014.04.07 16:46

Krējumelis

Nu bet viņš tik smuki māk aprunāties ar klientu, par to arī jāmaksā. Un nu matus arī protams nogriež. ;)

pirms 4 gadiem, 2014.04.07 17:05

Nē!

Viņš uzstāj savu viedokli, nekad neļaus darīt ar matiem, ko tādu, ko vēlas klients! Nekad pie viņa neiet! Un naudu paprasīs, kā tāds LV slavens frizieris!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 08:11

df

Mums tik daudz parvacas uz dzivi Aluksne, ka taisni traks var palikt. Un neviena neka nezin.Bet cilveku ka nav ta nav pilseta

pirms 4 gadiem, 2014.04.07 12:36

Sanda

Sanāk, ka Alūksnē labākie frizieri ir Māra un Māris... Smieklīgi sanācis!

pirms 4 gadiem, 2014.04.07 23:50

Kiops

Nu nenormāli smieklīgi, es vienkārši zem galda un bez elpas no smiekliem! ĀĀĀrprātīgi smieklīgi!

pirms 4 gadiem, 2014.04.08 19:52

Sanda

Kiop, man prieks, ka mums abiem ir lieliska humora izjūta, es arī tāpat zem galda un bez elpas....

pirms 4 gadiem, 2014.04.08 22:39

[>>>

atraduši par ko ķengāties, Māris Vīgups ir lielisks frizieris kā augstas klases meistars, piedalījies daudz labdarības pasākumos, lai Alūksnes pilsētu padarītu vizuāli saistāku un arī patīkamāku mums visiem, ir ļoti profesionāls un patīkams savā jomā, bet diemžēl neizglītotiem skauģiem jau trūkst tēmu, par ko zākāties šai forumā, ka pieķērušies tiešām visnormālākajiem uzņēmējiem (tai skaitā arī Signei), kas ir vienīgie tiešām godprātīgie un šai mirstošajā pilsētelē vienīgie uzņēmēji, kas cenšas noturēt pilsētas attīstību un ar savu labo gribu un pozitīvo attieksmi cenšas palīdzēt Alūksnes attīstībā, jo cilvēku jau ar katru dienu Alūksnē paliek mazāk nevis vairāk!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 01:04

erft

Kā tā paliek mazāk cilvēku? Kaut ko jauc jo kā redzi diskusijas autore arī tikko pārcēlās uz Alūksni, un daudzas diskusijas sākas ar to,ka tikko pārcēlos, kur frizieris, paēst,izklaide vekali un tā tālāk. dažas pat atkārtojas. Tad nu redzi, ka Alūksnē aizvien vēl iebrauc uz dzīvi, nevis izbrauc.

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 08:40

Ha!

VISGODĪGĀKAIS! Nekad nedod čekus par pakalpojumu, bet naudiņu saliek kastītē! Arī ar maksājumu karti nevar norēķināties, kaut pakalpojumi maksā vairākus desmitus eiro. Padomājiet, kādēļ tā?

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 10:17

[>>>

atbilde erft -
nu tie, kas aizbrauc, vienkārši šeit par to neraksta, piemēram, no manas ģimenes jau daži pirms gada pameta Alūksni un es arī jau daļēji esmu citā pilsētā - strādāju un savus nodokļus maksāju tādai pašvaldībai, kas ir pretimnākošāka par Alūksnes pašvaldības ierēdņiem, nav tik birokrātiski iedomīga, jaunajā dzīves un darba vietā mani uzklausa, atbalsta bez liekiem jautājumiem un visus man vajadzīgos jautājumus risina operatīvi manās interesēs un es jūtos nesalīdzināmi labāk nekā dzīvojot Alūksnē līdz šim!
Un vēl zinu daudz, daudz alūksniešus, kas jau ir pametuši Alūksni tieši pateicoties vietējās pašvaldības attieksmei pret cilvēkiem gan kā pret iedzīvotājiem, gan kā pret sava aroda speciālistiem.

atbilde Ha!
čeku-kvīšu nedošana un skaidras naudas iekasēšanas politika vietējiem uzņēmējiem ir izdzīvošanas un sava veida attīstības (jeb pareizāk sakot, noturēšanās) jautājums visiem, kas dzīvo Alūksnes novada pašvaldības esošās vadības un ierēdniecības paspārnē, tas nu ir fakts, kas lasāms šajā forumā arvien biežāk! Tā taču ir reālā Latvijas dzīvē, tā, ka nav ko gausties!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 12:54

a

Citēju "vienīgie tiešām godprātīgie un šai mirstošajā pilsētelē vienīgie uzņēmēji". Vai nav par skarbu teikts? Sanāk, ka citi nav ne godprātīgi, ne arī uzņēmēji. Padomā ko raksti....

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 13:17

[>>>

nu es komentēju tikai par tiem, par kuriem šeit iet sarakste-diskusija, tā ka vispirms pajautā, ko rakstītājs domājis, izsakot savu viedokli un tad kritizē šķēršām! :D

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 13:21

a

Domāt vari ko vēlies, bet pirms raksti - padomā ko raksti.

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 13:55

[>>>

es vienmēr domāju, pirms rakstu, atšķirībā no dažiem uzbraucējiem! ;)
un nedomāju klusēt, ja man būs ko teikt, neviens to nevar un nevarēs ierobežot, arī ne uzbraucēju sugas pārstāvji. :D

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 14:02

to [>>>

Ja tā sludini un atbalsti nodokļu nemaksāšanu, tad nevaru saprast kādēļ tavi radinieki dodas pēc pensijām, pabalstiem u.c. kas tiek nodrošināts no nomaksātajiem nodokļiem!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 14:05

[>>>

starp citu, kad mani pensionētie radinieki strādāja, viņiem valdība tai laikā solīja, ka viņi paši ar saviem nodokļiem GARANTĒ savu pensiju, tā ka viņi godīgi bez sirdzapziņas pārmetumiem var mierīgi iet un saņemt savu ilgus gadus pelnīto pensiju! Redzot, cik viss ir nestabils un ka nevienai valdībai nevar uzticēties arī ikvienu uzņēmēju LV motivē strādāt pārkāpjot šos likumus, kurus ikviens jurists var tulkot savās interesēs un to arī dara, bet taisnība un cilvēku godaprāts, sirdsapziņa kā tāda vairs sen jau nepastāv! Tā ka man IR SAVA PĀRLIECĪBA un viedoklis par notiekošo, kā ikvienam no jums! :)

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 14:20

to [>>>

No nodokļiem tiek uzturēti vēl ārsti, skolotāji, policisti, ugunsdzēsēji u.c.. Saprotu, ka šo cilvēku palīdzība Tev ar nav vajadzīga un jācer arī ka nebūs! Bērnu mācīsi pats (pati), ārstēsies ar tējām un drošība Tev nav nepieciešama!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 14:33

[>>>

Nu par privātapmācībām runājot, tās ir daudz efektīvākas, rezultatīvākas ar savu individuālo pieeju salīdzinot ar tām neskaitāmajām standarta skolām (arī Alūksnes), kurās apdāvināti un patiesībā arī jebkurš bērns vispār mocās nevis mācās -TĀ IR, jo ir reāla pieredze.
Par ārstiem un medmāsām runājot, vispār skumi, ka daudzi šī aroda liekēži jāuztur par nodokļiem, jo to, kas notiek slimnīcās - šī ārstu vienaldzīgā attieksme, nieinteresetība par pacienta izveseļošanos ir vienkārši šokējoša, arī ir bijusi reāla saskarsme un par to ļoti asi tika publiski rakstīts un runāts pirms gada, kad tika atklātas tās nejēdzības, kas klusām notiek mūsu LV slimnīcās.
Par policistiem - nu re viens reāls piemērs, kur Alūksnes PP daudzi šai forumā tikai citā sadaļā asi kritizē - šīs slaistu policijas pastāvēšanas jēgu!!!
Tie VISI IR REĀLI FAKTI un nevajag te skaisti runāt par godīgu likumdošanu mūsu valstī, par godīgi maksātiem nodokļiem, šobrīd pats galvenais ir reāli izdzīvot šai haotiskajā valstī, īpaši šai ierēdniecības korumpētajā Alūksnē, kur atbildīgos amatos, apejot konkursus, tiek lobēti draugi, paziņas un citi esošai valdībai labvēlīgi noskaņoti "darbinieki"!!!
VISI VISU REDZ, TIKAI VISU ACĪMREDZAMO ATZĪT PAR REALITĀTI RĀDĀS DAŽIEM IR GRŪTĪBAS, KĀ ARĪ GRŪTĪBAS DRAUDZĒTIES AR LOĢISKO SAPRĀTU, KAS NEĻAUJ IEGRIMT APMIERINĀTĪBĀ VAI IECIETĪBĀ PRET VISU APKĀRTNOTIEKOŠO ĻAUNUMU!!!

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 00:35

Laila

A par ko te vispār tik šausmīgi jāķengājas un tik traki jāuzvelkas? Cilvēks, kurš aizsāka tēmu vnk vēlējās pajautāt kurš ir labs frizieris Alūksnē. Un vietējie gudrīši uzreiz pieslēdzās ar savu aprobežoto attieksmi.

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 08:21

[>>>

pareizi jau vien ir, lai cilvēks redz un sajūt, kas notiek šai pilsētelē, šur tur tiek pat pieminēts - mirstošajā - brrr...... cik briesmīgi izklausās!

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 12:55

Sip xan

[>>>
Ko ta tu te pļūti siltu? Aizvācies no mirstošās pilsēteles ar visiem saviem radiniekiem, nu i dzīvo jaunajā vietā cepuri kuldama. Ko lien vēl ar apšaubāmiem argumentiem te izmirstošas pilsētas izmirstošā forumā? Redziet čekus nedot esot izdzīvošanas jautājums... Tas ir nevis izdzīvošanas jautājums, bet pirmām kārtām greiza attieksme pret nodokļu politiku pirmām kārtām, tālāk tā ir totāla necieņa pret tiem, kas nodokļus maksā pilnā apmērā. Redz, kad savajagās kādus nebūt valsts garantētos pakalpojumus, tad tā nemaksāšana un optimizēšana kaut kā aizmirstās un tos izmantot grib visi un pilnā apmērā.. Tik nez kapēc jāmaksā par to ir tikai dažiem?

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 22:50

[>>>

A maksā tie /tīri vai jāsmejas/, kas vienkārši neprot izmantot valsts sistēmas haosu savā labā, toties valsts tādus godīgos nodokļu maksātājus ar savu neelastīgo sistēmu un gauso birokrātisko darbību gan varen smuki "noslauc" un "ap pirkstu" tin tādus kā Sip xan un tamlīdzīgie, īpaši slaukšanas māku ir apguvuši Alūksnes birokrātiskā un korumpētā vadība, tā ka lai jums tā teikt "pa straumi peldētājiem" spēks un veselība nodokļus savlaicīgi nomaksāt un tad arī mums izdzīvotājiem būs vieglāk! :D :D :D

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 00:50