Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

atsauksmes par jaunsētam

kadas ir jusu domas par jaunsētām

West

uz to pusi vairs bez īpašas vajadzības pa sauszemi nerādos, ar slimu pusīpašnieku neir vēlme diskutēt, pašai iestādei protams nav ne vainas, bet dēļ savām "patīkamām emocijām" izdzirot šo nosaukumu, nevienam neiesaku turp doties, ir arī alternatīvas.

pirms 6 gadiem, 2011.07.24 21:13

hmmm...

es biju... man patika...
gan garšīgi, gan jauka apkalpošana, gan īpašniekiem liekas, ka nav ne vainas...
kas tad tev īsti notika?

pirms 6 gadiem, 2011.07.24 22:21

Labā

Tikai labas atmiņas,gan labi atpūtos,gan garšīģi paēdu.

pirms 6 gadiem, 2011.07.24 22:50

klients

Bijām ar ģimeni vasarā iebraukuši pavakariņot, pusotru stundu nācās gaidīt. kaut kas traks...

pirms 6 gadiem, 2011.07.25 07:46

....

ja bijat vasara, tad vjaga rekinaties ar to ka bus ilgi jagaida. nteikti, ka cilveku ari ij daudz. virtuve pavaru nav tik cik galdinu .

pirms 2 gadiem, 2015.12.28 13:27

Burbulis

Dafuq! LOL!Kur loģika!? Paldies ka pēc 4 gadiem atbildēji uz šo jautājumu. Un kur tādi duraki rodas?!

pirms 2 gadiem, 2015.12.28 14:51

x

un ēdiena kvalitāte arī klibo. Ja jau pēc 2 stundu gaidīšanas vēl saņem garšīgu ēdienu, tad jau ir labi, bet ja atnes apšaubāmas kvalitātes maltīti, tad otreiz nudien negribās tur doties.

pirms 6 gadiem, 2011.07.25 11:04

Ace

Ja būtu vairāk naudiņas labprāt iegrieztos arī biežāk nekā pašlaik. Jaunsētās man patīk, jo tur ir atpūtas iespējas, sakopta vide, ļoti orģināls interjers, ja gribās ēst - paēst var.
Cik nu ir bijusi saskarsme ar saimniekiem - vienmēr ļoti pretimnākoši un atsaucīgi. Vienmēr uzvedas pieklājīgi.
Manuprāt - kritika pilnīgi nevietā.
Iespējams, ka atsevišķi indivīdi neuzvedas adekvāti - tad ir arī jāparāda "zobiņi". Ja esi klients tas nenozīmē, ka var pilnīgi visu. Kādam ir jāprot tādi nolikt pie vietas...

pirms 6 gadiem, 2011.07.25 11:28

kkk

Tikai un vienīgi labas, patīkamas emocijas saistībā ar šo atpūtas kompleksu!

Jaunsētās laba un kvalitatīva atpūta garantēta. Par saimniekiem - viss ir vislabākajā kārtībā, ēdiens garšīgs, apkalpošana - teicama.

alternatīvas? - Kur vēl Alūksnē var baudīt ēdienu ezera krastā, tajā pašā laikā tur pat izīrēt laivu/katamarānu, vai pat ekskursiju ar kuteri pa Alūksnes ezeru. Nemaz neminot plašās sportošanas, naktsmāju un pirts baudīšanas iespējas.

pirms 6 gadiem, 2011.07.25 17:54

apmeklētājs

Par īpašniekiem neko sliktu nevaru teikt, jo zinu šos cilvēkus jau sen. Vieta skaista...BET...Cik ir nācies tur ieturēt maltīti - 99% esmu vīlies...Pēdējo reizi viss likās, ka būs OK...Tikai pasniegtajā pocijā gaļa pie kauliņa bija sasmakusi...Tā, kā pēc dabas esmu miermīlīgs, tad traci necēlu...Negribas cilvēkiem nepatikšanas...Tomēr, tomēr - ceru, ka kādreiz ēdiena kvalitāte uzlabosies...Ja godīgi tagad uz šo iestādi vēl ilgi negribēsies braukt.

pirms 6 gadiem, 2011.07.26 13:10

bruiser

par saimniekiem tur ir tā kā cilvēki runā...tādus dievus no sevis tēlo, tāda sajūta, kā pie viņiem nāk cilvēki prasa ēst...
nesen tur paēdu, atnesa jēlu vistas kabatiņu, un vakardienas salātus...
vai nu tā bode iet uz bankrotu, vai "dievi" par daudz liek kabatā...

pirms 6 gadiem, 2011.07.26 14:07

bruiser

labam pavāram ir labi jāmaksā...viņi ir skopi
laikam paši pa virtuvi šiverē

pirms 6 gadiem, 2011.07.26 14:10

:)

iekāp te un ieraksti "dievu" parametrus, tad daudz kļūst klārs :D
http://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/VAD

pirms 6 gadiem, 2011.07.26 23:31

kātrējā tizlā tēma

Nu ko lai saka, ir kur atkal Alūksnes iedzīvotājiem izlikt savu žulti, reizēm vienkārši pretīgi lasīt, ko tikai cilvēki neraksta, lai tikai izlādētu savu negatīvo....
Ja nav ko normāli uzrakstīt vienkārši paklusējat....
Visur ir savi plusi un mīnusi un ja kādam tur kaut kas nepatīk - īpašnieki, ēdiens vai atpūtas iespējas, tad nebrauciet uz turieni, bet gan labāk sēdiet mājās vai brauciet kaut kur citur, kur viss ir OK

pirms 6 gadiem, 2011.07.27 22:34

wwwwwwwwwwww

Traci jau neceļat, bet anonīmi komentārus gan rakstiet, jo ja bijāt tajā iestādē ēst un kaut kas nebija ne tā, tad vajadzēja kaut ko teikt, jo jūs jau pa to naudu maksājat, nevis tagad anonīmi "jūra līdz ceļiem" un nu tik varu rakstīt.....Kādas gan tur var būt nepatikšanas, ja darbinieki kaut ko ir izdarījuši nepareizi, tad lai uzņemas atbildību....
Ja jau visu laiku esiet vīlies maltītē, tad ko tad uz turieni brauciet vairākas reizes, ejiet ēst tur kur maltīte ir 100% un nebūs jāviļas......

pirms 6 gadiem, 2011.07.27 22:42

trest

Eu WEST, tev laikam pret visiem te ir problēmas, cik redzu tu visus norunā, laikam pats tāds ideāls esi :D:D:D

pirms 6 gadiem, 2011.07.28 07:43

kruisler

un tu bruiser labāk daudz nemuldi cik esmu redzējis tavs auto tikai pie ceļudaļas stāv!!!

pirms 6 gadiem, 2011.07.28 07:45

apmeklētājs

pateicu, jau pateicu...
Paši ziniet, ka Alūksnē nav daudz varieantu, kur varētu atpūsties un papusdienot. Un kur vēl labāk atpūsties, ja ne ezera krastā...Tādēļ katru reizi atgriezos tur ar cerību, ka var taču arī būt labāk. Jo man īpašnieki patiesi simpatizē...Un man nav problēmu pateikt to arī pašiem saimniekiem...Vienkārši nav bijusi izdevība satikt...Un kādēļ man būtu jābrauc uz citurieni...Man paīk šī vieta - tad kādēļ es nevaru vēlēties labāku ēdiena kvalitāti? Mans komentārs ir gana korekts un objektīvs. Un vienkārši klusi ceru, ka kāds lasot arī ņems to vērā. Jo man ir tāds niķis - darīt savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, un tīri dabiska vēlme, lai attiecībā pret mani cilvēki būtu tādi paši, jo īpaši, ja es pērku kādu pakalpojumu. Kas liedz cilvēkiem tādiem būt????

pirms 6 gadiem, 2011.07.28 15:44

Beard

Neir man sliktu atminju par Jaunseetaam. Peedeejo reiz tur biju pirms gada (?) exkoleegji 50 gados apsveikt. Nokaveejos, tak Jaunseetu meitene visai garshiigu paiku speciaali man uzsildiija..taadu porciju, ka nespeeju pieveikt. Veel 2005. klasesvakaru tur noorganizeejaam - pasuutiijaam bez virtuves, ar liidzpanjemto - arii bez beedas, cennjix bija adekvaac. IMHO, Druvim un Co jaaciinas taalaak.

pirms 6 gadiem, 2011.07.28 16:33

ir būts

bija viss normāli, paēdām, atpūtamies...
lai veicas Jaunsētu saimniekiem!

pirms 6 gadiem, 2011.07.28 16:51

183210

ēdienu kvalītātei līmenis ir krities,ar steigu jāmeklē jauni pavāri...

pirms 6 gadiem, 2011.07.30 13:36

183210

ēdienu kvalītātei līmenis ir krities,ar steigu jāmeklē jauni pavāri...

pirms 6 gadiem, 2011.07.30 13:36