Alūksnes "Pajumte"

Sveiki, gribēju painteresēties vai šajā Alūksnes kafejnīcā bieži gadās "ķibeles"? Jo nu man sanāca ļoti nesmuks atgadījums no viņu puses: Skolotāju dienā skolotājiem bija ekskursija uz Alūksni( arī man ), "'Pajumte" mums tika stādīta priekš,kā labākā Alūksnes kafejnīca. Apsēdāmies ar kolēģēm pie galdiņa un pasūtījām ēdienu (kaut kādu pildīto vistu,vai tamlīdzīgi). Pirmkārt ļoti ilgi gaidījām, kad saņemsim savus ēdienus un kad beidzot mums tos pienesa,bijām ļoti priecīgas un sākām baudīt šos ēdienus,bet tad es tiku līdz pašai vistai un.......... viņa bija pilnīgi jēla. Citai kolēģei bija pusjēla vista,pārējām divām itkā viss bija kārtībā. Es protams atteicos maksāt par šo vistu (par pārējo samaksāju),bet tad mani izbrīnīja vēl kāds fakts: Kad sapratu,ka vista ir jēla,kāds blakus sēdošais vīrietis teica,ka tas esot normāli,jo pavisam nelielu laiciņu atpakaļ "Pajumtē" esot bijis,kāds atgadījums ar plāceņiem (īsti nesapratu kādiem), klientam esot atnesti pilnīgi melni plāceņi un viesmīlim tas esot licies normāli. Un cenas jau tur nav no tām lētākajām. Tad man ir jautājums: Vai cenas "Pajumtē" atbilst sniegtajai kvalitātei? Es tā nedomāju un ar kolēģiem norunājām,ka uz šo iestādi vairāk nedosimies un nevienam draugam,radam vai paziņai arī neieteiksim uz turieni doties. Paudiet lūdzu savu viedokli un paldies,ka uzklausījāt mani. :)

деса

Pajumēt tā ir norma, es nezinu, kurš vēl vispār to pasniedz kā Alūksnes labāko kafejnīcu? Liekas pēdējo 3 gadu laikā īpašnieki tur mainās reizi gadā...

pirms 2 gadiem, 2015.10.13 20:12

Runcis

Nu un?! Tas taču pašu īašnieku darīšana. Kāpēc tu to pasniedz kā kaut ko negatīvu!

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 13:31

Rubiks Kubiks

Šis pasūtījuma/nomelnošanas raksts. Lai Pajumtei ilgs mūžs un izturība ar šādām melnām dvēselēm cīnīties. Protams, ja pašu vaina tomēr ir, tad pēc iespējas ātrāk visas nebūšanas novērst, ja nē jūs pašus apēdīs :)

pirms 2 gadiem, 2015.10.18 11:07

Razbainieks

Gandrīz jau noticēju tavām pasakām! Pilnīgākie meli! Eju tur regulāri, plus mīnus 20 gadus un viss vienmēr ir labākajā kārtībā. Ja uz tavu iestādi neviens neiet, nevajag uzmesties par baigo “skolotāju” un taisīt melno Pī Ār saviem konkurentiem. Tavi lētie triki jau visiem ir pazīstami.
Gan jau, ka var gadīties visādi, it īpaši ēdināšanā. Tikai kāpēc man nekad, bet jums - tiem lielākajiem brēcējiem, regulāri. Varbūt vaina pašos?

pirms 2 gadiem, 2015.10.13 21:36

WERY

tad sanāk tas kas uzsāk tēmu uzreiz automātiski ir konkurents un citu biznesu nomelnotājs, bet tas kas aizstāv (TOBIŠ TU) kādu biznesu( un vēl piedraud iedomu konkurentiem) ir automātiski normāls parasts cilvēks no malas ar to vienīgo un pareizo viedokli???? HAHAHA ...pašam par sevi smiekli nenāk....lašššššāāāāŗaaaa...DDDDD

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 14:08

Ceļarullis

Wery! Tu vispār saprati ko uzrakstīji?

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 15:57

WERY -ceļapļaka

vispār sapratu gan...DDD, varbūt lasi sākumā izlaižot tekstus kas ir iekavās, lasi 2 -3 reizes,tad pamazām pa burtiņam iekļauj savā lasīšanā arī tekstu iekavās, un tad vēl atkārto 2-3 reizes kas zin moška ar tv daleks... ja tomēr vēl nedalec paprasi mammai....DDD

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 16:45

Plācenis

Jolanta pamodusies? :D Ar pasaku sacerēšanu gan tā pavāji iet...

pirms 2 gadiem, 2015.10.13 23:16

desa

Jolantai ūdens jau mutē smeļas

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 10:25

Razbainieks

Neticas, ka Jolanta. Tie pārsvarā spēlē tīri. Ir mums, te, citi darboņi, kuri neveiksmīgi mēģina ielīst visās iespējamās jomās. Ja vēl šādi izgājieni no jūsu puses sekos, goda vārds, tīri sporta pēc, uzsūtīšu jums tādas pārbaudes, ka nebūs ne servisu, ne klubu, ne ēstuvju. Labāk neuzprasaties!

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 13:26

...

jā gan,reti skaidri un tīri cilvēki

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 20:10

da labi

Jums mož iedot no facebooka saliktos apdegušos plāceņus, melnus kā ogle? Jautājums kurš vēl te ko sacer... Man personīgi daudzi paziņas ir teikuši pēdējo 6 mēnešu laikā, ka pajumtē ir vīlušies.

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 00:25

no malas

Pajumti apmeklēju ļoti reti. Vispār kafūžus un ēstuves apmeklēju reti, jo neesmu krogus sēdētājs. Šeit kaut kas nelīmējās kopā! Ilgi gaida nelīdz galam pagatavotu ēdienu! Vajag ko ticamāku, lai tauta pavilktos! :)

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 07:04

?

Skolotāju dienā ar kolēģēm? Tātad pati skolotāja? Un tik daudz kļūdu tekstā, teikumi arī patizli veidoti... un tādi māca mūsu bērnus?

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 09:36

eho

Jā, pareizrakstības kļūdu tekstā tiešām daudz!
Skolotāj, skolotāj, nokaunieties!!!

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 09:48

vispār

skolotāji mēdz bū arī piemēram sportā, mūzikā kur tie fakinaisie komanti un koli ir nebūtiski, bet lai vai kā saprast ko šīs tēmas autore gribēja teikt var, bet jūs pi.deri, kuriem uztrauc punktiņi un komatiņi - varējāt tak uzstaisīt speciālo jefiņu vebsaitu un begt pie.di.rst normālus forumus ar savām trulajām un nevienu neinteresējošam pizīmēm par punktiņiem un komatiņiem..DDD lo.hi. bļa

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 14:04

etarR

Un vēl saka ka mazas algas, bet ekskursijās braukt un uz pajumti iet var atļauties. Nezinu par jēlu vistu, bet varbūtība pastāv. Ilgi jāgaida, nu tas jā, var piekrist. Cenas ir palielas. Un kas man nepatīk, ka mīl kādu lieku eiriki pieskaitit, jaseko ir lidz

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 09:53

desw

nezgan kā pēc tavām domām būtu normāli - skolotājam dēļ mazās algas ir jādzīvo kartona kastē tuvumā pie skolas miskastēm? tiešām pajols esi?

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 14:13

Wella

Jā nu par Pajumti, diemžēl taisnība. Pati facebook.redzēju safotogrāfētas bildes ar melnām apdegušām biezpienmaizītēm (vai nu kas tās bija). Tā kā tā ir pilnīga taisnība, ja neticat variet apskatīt paši. Tā kā nekādu apmelojumu te nav.

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 09:55

Sejagrāmata

Ūūū'! Piedeguši plāceņi. Pasaules beigas! Man ir tik bail, ka neskatīšos. Cilvēki! Kāpēs jūs esat tādi IDIOTI?

pirms 2 gadiem, 2015.10.18 11:10

Inta

Kopš mainījās īpašnieki, "Pajumte"ir zaudējusi kvalitāti un ēdieni ir negaršīgi!

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 10:35

Krusttēvs Toms

Nekas nav mainījies. Ja nu vienīgi tavs libido, bet nav ar ko... Cik ēdu viss ir tāpat, kā vienmēr. Es nesaprotu uz kādiem faktiem tu bāzē savus apagalvojumus!

pirms 2 gadiem, 2015.10.18 11:14

man patīk

Pajumtē bija, ir un paliek gan garšīgi, gan skaisti

pirms 2 gadiem, 2015.11.23 21:49

Jautajums

LŪDZU BILDES AR ŠO JĒLO VISTU STUDIJĀ!!!!

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 11:44

Svētki

Aicinu pievērst uzmanību arī gaļas kvalitātei! Man pašai bija garšīgas kartupeļu pankūkas, bet vīra pasūtītājā podiņā gaļa veca. Svētku sajūta sabojāta. (Neesmu ieinteresēta persona)

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 20:03

fakts

Pajumte ir palikusi pilnīgi pēēē...Centrā nav konkurences, tāpēc tik zemu nolaidušies.

pirms 2 gadiem, 2015.10.14 20:57

Ministris

Labs vakars. ja gribat ilgi negaidit,un atri paest,ludzu uz cepuriti vai uz citam kafejnicam,Bet te nak cilki kuri izbauda edienus un atpushas.

pirms 2 gadiem, 2015.10.17 18:40

nejānis

pilnīgi piekrītu, šī tēma ir jātur topā...

pirms 2 gadiem, 2015.10.18 11:21

no malas

Tā tiešām arī man ir gadījies ka
pieskaita pāris liekus ierīšus ,par ēdiena kvalitāti nu'tā bieži neeju,bet salāti nu gan nekādi

pirms 2 gadiem, 2015.11.14 16:32